Jump to content
Dogomania

*zaba*

Members
  • Posts

    4008
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by *zaba*

  1. Udaje,bo jakie ma wyjscie? Ale ten jeden,jedyny ludz gdzies przeciez jest!!!!
  2. No to Birma na pierwsza wedruje,moze stad blizej po domek bedzie...??
  3. I co? Zima w schronie?? :(
  4. [quote name='pusia2405']Kamczysław, nie denerwuj pańci:mad:. Masz być zdrowy! Ja myślę, że Kamciowi, byłoby lepiej na kolanach a nie na jakimś sznurku na czterech łapach:razz:;).[/quote] Kamus,tfu,tfu juz ok,ale sie przestraszylam niezle. Problem w tym,ze Kamel nie lubi na kolanka,hehe :p,wiec nie pozostanie mu nic innego jak cztery swoje lapy :evil_lol:
  5. [quote name='Od-Nowa']szatański plan :diabloti: Kamcino nie wygłupiaj się!! na artretyzm za wcześnie!:eviltong:[/quote] Plan moze i szatanski,ale biegac bedzie napewno,a jak przyspiesze to sie nawet latac nauczy :evil_lol:
  6. [quote name='deer_1987'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/11121186-post680.html[/URL][/quote] No ja nie wiem,pewnie dlatego,ze nas nie dodalas...?? :cool3: Tak wiec czekamy na zagoszczenie u Was :p
  7. Spacer,las... a u nas leje,wiatrzysko takie,ze rowery poprzewracane leza,no pogoda nsuper :mad:
  8. jakos nie wiem dlaczego wyobrazalam sobie,ze jest wiekszy... Misiu jest sliczny!!! [URL]http://images39.fotosik.pl/23/982159f6dd09f17b.jpg[/URL] Zupelnie nie rozumiem,dlaczego nie jest jeszcze w domku??
  9. Piekna dziewczyka! Kciuki trzymam za odpowiedni domek.
  10. To bylo cos jednorazowego najprawdopodobniej.Na razie (tfu,tfu) nic sie nie dzieje,zachowuje sia normalnie,po domu biega z ulubiona zabawka - szmatka :cool1: . Co do pracy...wiem z czym jest zwiazana i wiem z czym musze sie liczyc,ale sa tez dobre strony.Taki np. usmiech i podanie trzesacej sie dloni znaczy duzo. Tylko od cholery nauki jest! Szczerze mowiac nie myslalam,ze bedzie az tyle :razz: . Wracajac do Kamcia,hehe juz wiem co zrobic,zeby biegal... Krotka smycz i ... w droge za pancia :diabloti: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/387/237564b5929476bd.jpg[/IMG][/URL]
  11. Ehhh,Heban.. Mykaj na gore i pozniej do domku.
  12. Nuuuda,nuuda......... wciaz to samo,wciaz tak samo.... co tu cytowac?? jesli tu zawsze takie i tylko takie PIEKNE zdjecia!!!!!!!!!! :diabloti: Znalazlam [URL]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Obraz777-1.jpg[/URL] Sarunia z uszami prawie ONka :loveu:
  13. Ale Lirut do mamy podobna :crazyeye: a czarakterki jak?Tez takie same? Podziwiam talent,obrozki sliczne,szyj i otwieraj bazar.Kasy bedzie,ze hoho!!! Ciekawa jestem najnowszego Twojego dziela. A figurke po tych biegach bedziesz miala,ze tylko pozostanie zazdroscic. Niech Ci TZ-et zrobi zdjecie jak wgyziesz sie zebami w podloze :diabloti:
  14. No i nie wiem co cytowac... widoczki,koty,czy Rudzie...??? Piekna jesien (oczywiscie tylko na zdjeciach),taka zamglona. Biancia sliczna jak zawsze,ogon prawie jak kamciowy :evil_lol: Dobrze,ze dostalas zgode na sterylke tej koteczki. Pozdrowionka,a dla Rudzi mizianka.
  15. Dziekuje za pamiec i odwiedziny :p Kamczyslawa chyba jakis skurcz wczoraj zlapal.Sie przestraszylam,bo lezal,wstawal i tak dziwnie,nienaturalnie,w przyspieszonym tempie kladl sie znow,ale tak jakos sie splaszczal na podlodze i dziwnie sie oblizywal.....Jak go wolalam,to wlasnie tak po kroczku szedl i sie kladl,wzielam go na siku i na dworze kustykal na 3 nogach,prawa tylna mial podkurczona.Biedak nawet sobie siknac nie mogl normalnie,bo przewaznie na tej nodze stoi a druga podnosi.Tym razem kucnal tylko jak dziewczynka :-(.Zaraz wrocilismy,masowalam mu ta nozke,a ona tak drzala.Dzis biega bez problemu,swoje trzy rundki za patykiem odbebnil i jak na razie jest ok. Nie wiem co mu sie wczoraj stalo. Nowka,napisze do tej kolezanki,bo ten lek jest w Niemczech,ja w Danii,tylko podaj mi nazwe,bo ja wyczyscilam skrzynke i nie mam. Postaram sie powpadac do zaprzyjaznionych galerii,bo az wstyd :oops:,ale czasu jakos mi malo. Zaliczylam juz smierc jednego z naszych staruszkow.Dobrze,ze to nie ja bylam wtedy jak dziewczyny przyszly a on juz nie zyl.Mial 90 lat,ehhh:-(
  16. hehe,no ale chyba nie bedzie potrzeby...:razz: Jak bedziesz chciala zobaczys Filusia,to wiesz gdzie mieszka,a reszta juz o nim zapomniala. Mysle,ze mozna usunac watek.
  17. [I]o! Prosze! Wychodza te ludzkie skrywane przed swiatem prawdziwe oblicza!![/I] [I]Pies nigdy by nie oddal swojego czlowieka,nawet jakby ten mu wyjadal najlepsze jedzenie! Dalby jeszcze wody do popicia, a tu?? O! Prosze!![/I] [I]Fuj!!![/I] [I]Biedne dziewczyny,calym sercem wam wspolczuje! Trzymajcie sie jakos i nie dajcie sie!! Jakby co to gryzcie ile wlezie,niech zobacza,ze nie dacie sobie w kasze dmuchac!!!![/I] [I]Kamel.[/I]
  18. [URL]http://img161.imageshack.us/img161/3782/cygan1cy0.jpg[/URL] prosil,prosil i sie kochany doczekal. A sa szanse na fotki...?
  19. i jak tam Misiowi w nowym boksie?
  20. oj luzie,nawet nie wiedza ile traca...
  21. [quote name='Renata5']No właśnie!Jakiś wisielczy humor ma ta luka:mad::evil_lol:[/quote] Bo ona jest w Pajdzie zakochana i najlepiej jakby go ktorys sasiad wzial,prawda? Bo mialaby go caly czas na oku :evil_lol:
  22. A ja tak tylko pobieznie przelecialam :razz: Jutro wleze raz jeszcze i bede sie delektowala............:loveu: Juz mnie nie ma,papa
  23. Birma niesamowita!! A ten jeden piesek na pierwszym filmiku to jakis taki znajomy.... :evil_lol: Czekam na domek dla Birmy i na wspaniale zdjecia szalejacej suczynki. No dobra,zdjecia moge odpuscic,domku,nie!
×
×
  • Create New...