no to przygode mieliscie naprawde nieciekawa,dobrze,ze nic sie nie stalo.
No,pan od amstaffa jakis niedorobiony,calkiem bez wyobrazni,a tacy sa najgrozniejsi.
no i ktora fotencje mam zacytowac????
piekne,piekne!!!!!!!
Sara jest niezwykle fotogeniczna modelka,
zdjecia domowe z zielona pileczka super,a te ostatnie,spacerkowe,gdzie Sara lewituje rowniez piekne.
A paznokietki nadal nie zrobione :D
jezdem,jezdem :D
Szkola to polaczenie pielegniarki i pracownika socjalnego.
Nie umiem znalezc polskiego odpowiednika.
Kamczyslaw dziekuje za pozdrowionka.
U nas nic nowego,wiec niebardzo mamy sie czym chwalic...
Trzeba bedzie sie wziac za popstrykanie foteczek,tylko co tu fotografowac?? Lezacego Kamczyslawa?
Jemu to juz taka krzywda sie dzieje jak musi pobiegac....
jestem i juz zabieram sie przeglad.
co do szkoly,to trudno mi to przetlumaczyc,bo w Polsce nie ma takiego odpowiednika.
To mozna przetlumaczyc: pielegniarka i jednoczesnie pracownik socjalny.Dotyczy to szczegolnie ludzi starszych ze schorzeniami typowymi dla tej grupy.
No a teraz ide ogladac.
Dobrze,ze powidel nie robie :D
[quote name='puchu']...
*zaba*, może Kamela naucz fruwać :evil_lol:
...[/quote]
No poczucie humoru to Ty masz!!!!!
Aria slicznie prezentuje sie w tej obrozce,taka dama...:loveu:
A to spojzenie :angel:
[URL]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/Aria36019.jpg[/URL]
Szkoda,ze u nas nie ma biedronki bo moze Kamczyslawowi nabylabym cos fajnego.
[quote name='luka1']ciężko go wyprowadzić , boi sie . Z uwagą obserwuje człowieka.[/quote]
byloby dziwne,gdyby bylo inaczej.
biedak juz tyle wycierpial,czas potrzebny
Jak ona to zrobila???
[URL]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Obraz693.jpg[/URL]
a moze to Twoja sprawka???
Sarcia momentami nie wyglada na calkiem normalna...:D
ja tylko chcialam sie usprawiedliwic z rzadkosci odwiedzin.
zaczela mi sie szkola (chociaz 20-tke mam juz daaawno za soba) i musze niestety troche wiecej czasu spedzic nad ksiazkami,ktore to niestety pisane sa w nie do konca rozumianym przeze mnie jezyku...
staram sie jednak jak moge i podziwiam piekne zdjecia :)
jaka synchronizacja,no tylko pozazroscic :)
[URL]http://images40.fotosik.pl/9/8875e2f070386d9b.jpg[/URL]
Losie,jakie to piekne...
[URL]http://images37.fotosik.pl/9/d7bfbbab92b996a6.jpg[/URL]
no sorki,nie moglam sobie odmowic :D
a oto delikatna i slodka Lirunia hehe
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/9/a8f4aa34f089e227.jpg[/IMG][/URL]