Jump to content
Dogomania

*zaba*

Members
  • Posts

    4008
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by *zaba*

  1. bo najlepiej,jakby byl malym,puchatym szczeniaczkiem...:angryy:,wtedy to by sie podobal!
  2. Mysle,ze Norka juz zaczyna kochac swoja nowa rodzine,jest szczesliwa,to widac.
  3. to nie jej cos brakuje,tylko tym,ktorzy odwiedzaja schronisko i ja mijaja.
  4. Domku,zauwaz Hebanka!
  5. I kolejny...:shake:
  6. dziekuje za podpowiedzi,bedziemy smarowac i mam nadzieje,ze lapki beda mialy sie lepiej. o obrozkach pamietam,niestety one byly tylko w jednym sklepie i doopa.W zoologicznym sa,ale po 150 kr.,wiec odpadaja.:razz: Pamietam caly czas i napewno zakupie jak tylko sie pojawia.
  7. Tak,Hebanek czeka... ,jak dlugo jeszcze??:-(
  8. Kto mi podpowie czym mam smarowac lapki Kamcia,bo poduszeczki jakies takie szorstkie i popekane sa.Tu sypia sola,maja na tym punkcie fiola,tony soli na drogach i chodnikach.Te popekane poduszeczki to chyba efekt tej soli wlasnie...:angryy:
  9. *zaba*

    Metamorfozy

    Nie pamietam,czy Filus byl tutaj... Jesli byl to sorki,a jesli nie,to wlasnie jest :evil_lol: Elfik,Filus przed,przeznaczony do uspienia. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images29.fotosik.pl/193/bff031e952d0d652.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/7834/p4010361aaagq1.jpg[/IMG] W domku u moich Rodzicow [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images33.fotosik.pl/277/6a5a6b0b4085867e.jpg[/IMG][/URL] I na swiatecznym wyjezdzie do Rodzinki [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images38.fotosik.pl/48/13adbb02164de17fmed.jpg[/IMG][/URL]
  10. Ufff,kamien z serca!!!! Bedzie szczesliwa,a to najwazniejsze.
  11. Tak to jest prosic mlodychh o pomoc...No, nie generalizuje,ale...Prosilam mojego bratanka,coby popstrykal troche zdjec.I pstryknal...5!!!!:mad::mad: A Rodzice z Filkiem byli tam tydzien.Ehhh,szkoda gadac. Tak wiec beda tylko trzy zdjecia,oczywiscie papugi nie ma. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/312/92b7bef02626cc31med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/312/699711be0ac84461med.jpg[/IMG][/URL] Ulubione zajecie Filusia,calowanie [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/48/13adbb02164de17fmed.jpg[/IMG][/URL] No i jak widac,tylko Pancia sie liczy :p.
  12. Nadrobilam!!!! Piekne!!! Skakanie przez Pancie,no no brawo dla Was obu! Fajnie,ze w koncu doczekalas sie sniegu :p Sniezne szalenstwa to to, co lubicie,to widac! Lirutowe portrety takie ...nostalgiczne,ale kicki tez super.A to mi sie najbardziej podoba [URL]http://images39.fotosik.pl/48/3ad8cbb60a12794cmed.jpg[/URL]
  13. Nie gadaj,fajne zdjecia. :p Portrecik zebatki,no poezja!! :loveu: [URL]http://images33.fotosik.pl/435/76664faf420ddd1b.jpg[/URL] A tu wyglada,jakby kitki miala :evil_lol: [URL]http://images34.fotosik.pl/429/e8144b2c41494ce3.jpg[/URL]
  14. Ile ona tak moze czekac??? :-(
  15. super!!! i tak powinno byc,a nie,zeby ogony latami czekaly :shake: moze by sklonowac Pania????:razz:
  16. moze jakies wiesci???? zapadla mi w serce ta malizna...
  17. Uuuu,zasniezony Hebanek... Jak tam biedakowi w te mrozy???:-(
  18. [IMG]http://tmp1.glitery.pl/obrazki/6/45/1-POKOCHAJM-N-I-E----6243.jpg[/IMG]
  19. Filus juz w domku,caly szczesliwy :p Moze jakies zdjecia Rodzice przesla.Moze pauge tez zobaczymy??:razz:
  20. [IMG]http://tmp1.glitery.pl/obrazki/4/19/1-POKOCHAJM-N-I-E-8329.jpg[/IMG]
  21. Tfu tfu,zeby nie zapeszyc.. Fajnie by bylo,kurcze :p
  22. [quote name='modliszka84']A jam taki sposób na bieganie Sońki: idziemy do parku czy gdzieś tam na pola, TZ bierze psa pod pachę i idzie jakieś 500 czy więcej metrów, ja stoję w miejscu, potem puszcza psa i pies leci do mnie ile sił w nogach :evil_lol: Ewentualnie odchodzi z nią dalej, ja się chowam np gdzieś za drzewo, a Sonia biega wszędzie i mnie szuka. A jaka jest radość jak znajdzie :cool3:[/quote] No tak,tylko ja sama z Kaciem chodze :-( Chociaz tez czasem sie mu chowam.Kiedys go podgladalam,biegal,szukal i nie mogl mnie znalezc.Zastanawialam sie co zrobi,a on kochany wrocil i usiadl tam gdzie byl,kiedy mu zniknelam i czekal. A moze jakies nowe fotki Sonieczki??? :razz:
  23. C.D. Kto tam idzie? [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/429/d87e418400a5c9eemed.jpg[/IMG][/URL] Zagapilem sie a skarpetka poszybowala,ale znalazlem [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/45/5cf8df3a08ad8a62med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/45/d63fafa471022437med.jpg[/IMG][/URL] Znudzilo mi sie,ide sobie.. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/45/56e1d3755a29ec67med.jpg[/IMG][/URL] Zartowalem! Poczekaj juz biegne do ciebie!! [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/45/f7e9c72c0e48c037med.jpg[/IMG][/URL] No i to koniec na dzis :eviltong:
  24. Moze tym razem sie uda... No rzuc wreszcie! [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/45/783bf39fc2846bdamed.jpg[/IMG][/URL] Pobiegl tak szybko,ze tylko hamowanie zlapalam :evil_lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/309/222e6cdd20505517med.jpg[/IMG][/URL] Mam,mam!Moja! [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/309/44ded9418a40b637med.jpg[/IMG][/URL] Moja skarpetka,to musi mna pachniec... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/45/fadaafb394f83f69med.jpg[/IMG][/URL] Oddaj!!!!!! [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/310/3fae29d1f2256419med.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...