Jump to content
Dogomania

*zaba*

Members
  • Posts

    4008
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by *zaba*

  1. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/56/5e775ca95a5e4952med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/451/6adcaee3b768d971med.jpg[/IMG][/URL]
  2. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/56/ed93dace5b633807med.jpg[/IMG][/URL] Biegnie...:diabloti: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/56/901957c62b75db82med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/451/b3ee838530feb1d9med.jpg[/IMG][/URL] I znow biegnie :diabloti: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/56/2735a088d58c1c84med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/56/d37634503fbff408med.jpg[/IMG][/URL]
  3. Wariat, taki kwiatek ladny zrobil, bo na plecach w kolko sie krecil [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/56/feef5a1a8bb393cfmed.jpg[/IMG][/URL] Tutaj daje lape,bo przeprasza za obszczekanie pana z wozeczkiem [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/450/86683d134c6faf04med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/319/2aa7bd16cbcea3d0med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/319/148f3888f06b76d9med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/321/8891584015366b07med.jpg[/IMG][/URL]
  4. No wlasnie :shake: ... A teraz zdjatka [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images42.fotosik.pl/56/19369c302e24470emed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/321/976dc4e8d594dd9emed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/56/eb2318b09491245bmed.jpg[/IMG][/URL] Biegnie :diabloti: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/56/1d3177e624332660med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/321/72273d16a360ca65med.jpg[/IMG][/URL]
  5. Przykro bylo sie nam rozstac w piatek :shake:Chyba uczniowie\ praktykanci nie powinni miec tzw stalych podopiecznych,bo mijaja trzy miesiace i czas sie rozstac.Odwiedzalismy ich codziennie,czasem dwa razy dziennie,wiec chcial nie chcial przyzwyczailismy sie do siebie... Ehhh :-( Jutro zdjecia ze spacerku, na ktory wyciagnelam tez moich synkow.
  6. Nie mozna spokojnie w te oczy patrzec i pozniej obojetnie odejsc....
  7. [URL]http://images44.fotosik.pl/56/84102321013bf3d2.jpg[/URL] No nie moge!!!!!!! :loveu: :loveu: Jaki biedniusi anioleczek,no co za minka!!!!!!!! A ja juz ogladalam troche wczwsniejszych i sa zdjacia dla mnie!!! Zacgwycac sie i cytowac bede deko pozniej. Mizianka dla obu panienek
  8. *zaba*

    Metamorfozy

    [quote name='brazowa1']matko,przeciez czarny piesek zostal ostrzyzony tylko z pyska.I wyrownany.Nie widac dlugosci?Co do foksa.[B]Trudno,nawet niech marznie dwa-trzy dni i idzie do domu,niz zdredzialy czeka do wiosny[/B].Ludzie sa wzrokowcami,pies musi wygladac,aby go wybrano.Kubraczki w gdynskim schronisku sa pieskom zakladane.Wiem,ze niewiarygodne,ale takie schrony tez istnieja.[/quote] Macie pewnosc,ze dwa-trzy dni?? Sorry,mysle,ze to nie pora na takie radykalne ciecia,no ale to Wy tam jestescie i lepiej wiecie.Chyba. Juz nie zasmiecam watku,bo tu przeciez o metamorfozy chodzi.
  9. *zaba*

    Metamorfozy

    [URL]http://images32.fotosik.pl/448/9eb4e8db89ec0544med.jpg[/URL] Nie znam sie,ale napisane bylo,ze nadal czeka na dom,czy ten psiut wraca do schroniska?? Taki goly???? :crazyeye: :crazyeye:
  10. [quote name='Rybka_39']Nikt o Wikulca nie pytał?:shake:[/quote] obawiam sie,ze nie :shake:
  11. Tajgulec koffany!!! Dzielna dziewczynka!! Buziaki i mizianka od ciotki prosze.
  12. oj,zeby Heban moglby byc taki szczesliwy...
  13. Dom,tylko trzy literki jedno slowo,a tak duzo.........
  14. Pajda czeka,a artykul....:angryy::mad: Dobrze,ze sa chociaz komentarze ludzi,ktorzy znaja prawde.Ciekawe czy bedzie jakis odzew...
  15. i jeszcze raz do gory,tylko co to da....?
  16. [quote name='Od-Nowa']komplecik niczego sobie :razz:[/quote] On jest ladniejszy niz na zdjeciach,tylko ja raczej nie nosze bizuterii,no moze czasem kolczyki,ale moge tylko zlote,niestety. Szkoda mi tej suczynki. Dlaczego nie mam multi-cytatow?????:razz:
  17. [quote name='agaciaaa'][URL]http://images49.fotosik.pl/53/55831a1b408220famed.jpg[/URL] ależ z niego przystojniak, no cuuudny jest :loveu::loveu:[/quote] Hehe wiem :diabloti: :diabloti: :diabloti:
  18. Alez prosze bardzo :loveu: Kamczyslaw sie chyba nie pogniewa...: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/piekny-komplet-naszyjnik-kolczyki-na-wyrzucona-sunieczke-do-3-02-a-130326/#post11686912[/URL]
  19. bazarek na malenka: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/piekny-komplet-naszyjnik-kolczyki-na-wyrzucona-sunieczke-130326/#post11686912[/URL]
  20. Tak, i bardzo Kamciowi pomogly.Teraz juz spokojnie przechodzi obok innych psow,a czasami bylo naprawde nieciekawie.On na tych spacerkach nie bawi sie z innymi psami (chyba nie umie),ale podchodzi,powacha i pozwala,aby inne psy do niego podeszly.Szkoda,ze nie moge na te spacerki chodzic czesciej.Kiedys chodzilismy codziennie,teraz przez ostatnie 2-3 miesiace nie i dopiero wczoraj i dzisiaj.Od jutra znow przerwa,nie wiem kiedy na kolejny uda nam sie wybrac.
  21. Heban,wedruj na gore!!!! Domku,a ty wypatrz go wreszcie!!!
  22. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/445/f4e05e9c224c78c3med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/317/ddff943f42d9ccc3med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/53/d7b144f84a4222bbmed.jpg[/IMG][/URL]
  23. [URL="http://www.fotosik.pl"][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/53/cc977ae3fedb488bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images36.fotosik.pl/53/1e4022ca9ebdc188med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/445/3f14c5f1034ac498med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/445/d550f06d171a4a6emed.jpg[/IMG][/URL]
  24. [quote name='Od-Nowa']będziesz napotykać nowych "swoich" dziadków i dzielić się uśmiechem. podziwiam Cię za to co robisz. co będziesz robić... ech... Ależ Kamczysław jest piękny... schudł chyba troszkę i wyszło mu to na dobre...[/quote] Masz racje,za niedlugo bede miala znow nowych "moich" struszkow,tylko tak mimo woli czlek sie przywiazuje.Musze jeszcze nad tym popracowac,jak to mowia,podejsc do pracy bardziej profesjonalnie..Ale ja chyba nie umiem ich traktowac tak przedmiotowo,ze mam na dzis np.sztuk 5 i juz.Kazdy chce porozmawiac,wycisnac z tej wizyty jak najwiecej..Czasami to ich jedyny kontakt ze swiatem zewnetrznym.Rodzina nie ma czasu,kazdy ma swoje zycie i czasu dla takiej babci maja raz w miesiacu,albo i nie...,straszne to. No, wracajac do Kamczyslawa,moze troche schudl,ograniczylismy psie ciasteczka i kaze mu wiecej biegac.Czasem nie jest z tego zadowoliny. Dzis bylismy na psiowym spacerku,ale jeszcze bylo szarawo,moj aparat potrzebuje wiecej czasu wiec zdjecia jakosciowo do doopy,ale i tak wstawie. Tu na schudnietego nie wyglada :razz: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/317/81fc1963c59cc0camed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/53/592c5d5f71e92eb9med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/445/cb7ff2f02c426478med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/53/eed9850339bf5555med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/450/f6e115d52528f5dcmed.jpg[/IMG][/URL]
  25. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/444/fb7b1312a93ed587med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images26.fotosik.pl/318/7d617326d159f022med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/317/80adeb953f256d46med.jpg[/IMG][/URL] Lapki juz troche lepiej,smarujemy helosanem,a tu nadal sypia.Nie trzeba ogladac prognozy pogody.Sypia,znaczy bedzie minus.:shake:
×
×
  • Create New...