-
Posts
4008 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by *zaba*
-
:multi: :multi: :multi: GRATULUJE NASZYM!!!! Oby tak dalej ! Lemurek ladny,wiec czekamy na nastepne fotki
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]u nas z komarami masakra .... i takie cośco wygląda jak krzyżówka kleszcza z muchą :cool3:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: Fuj !!! A co to??? Strzel fotke i dawaj tutaj :diabloti:
- 78403 replies
-
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
*zaba* replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
Witam,witam. Kamyr kuleje,bratanek ktory jest u nas nadepnalbyl Kamcia na przednia lapke :-( -
Lato sie konczy Jasienku... Tam gdzie jestes trwa ciagle,prawda??
-
Jak tam Sonieczka? Przestala sie juz dasac?? A moze fotki jakies??
-
Ciekawe jak tam urlopik ??
-
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
*zaba* replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
On tu za nami tesknil,te zdjecia byly robione jak nas nie bylo. -
No,to juz jest niepokojace...:cool3: Wracajcie do nas!!!!
-
A my juz wrocilismy i mamy wolne od komarow!!!! :diabloti: Za to biedronek i czegos co wyglada jak polaczenie muchy z osa,zatrzesienie,brrrr :mad:
- 78403 replies
-
Jak poszlo naszym ???
-
Witam!! :loveu: Ale zdjec!!!! Bylo co ogladac!!!! Dindek jak zawsze pelny energii :loveu:
-
no to gdzie te zdjatka???
-
Sochaczew - WIKI - błagam o ostatnią szansę dla niej.
*zaba* replied to luka1's topic in Już w nowym domu
a czy jest szansa zeby ja przenieniesc??? -
Sochaczew- Pajda, niezwykły składaniec z charakterem
*zaba* replied to luka1's topic in Już w nowym domu
jestem po dlugiej przewie, z nadzieja ... a tu nic nowego :-( -
Staruszek w schronisku oddany po 10 latach!pojechał do domu
*zaba* replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
ja tez jestem ciekawa jak sie ma maly.... -
Mimo.ze Bianulka ma sie lepiej,kciuki trzymane tak na zapas :p Na tych ostatnich zdjeciach widac po oczkach,ze malutka zmeczona.
-
Witamy po dlugiej przerwie :p Slicznie tu Sarunia wyszla!!!!!!!!!!!! :loveu: :loveu: :loveu: [URL]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Sara/Obraz169-4.jpg[/URL]
-
To ja sie tylko odmelduje,ze jestem,bo do tych dyskusji niestety nie mam z czym dolaczyc :shake:
-
hop! mi posunela pomysl,zebym tu wstawila fotki kompleciku, ktory jest na moim bazarku.Wiec wstawiam,moze kogos zainteresuje :razz: Obroza [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/kompletczarny3-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/kompletczarny4.jpg[/IMG] Smyczka [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/kompletczarny2.jpg[/IMG] Na bazarku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/dla-psiej-elegantki-eleganta-na-pirata-do-02-08-a-142769/[/URL] Nie sa moze jakies specjalnie markowe,ale ... Zapraszam :p
-
Niezly wariat z tego Dindka :loveu: :evil_lol: :loveu:
-
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
*zaba* replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
Filus,to psiak,ktory mial przyjechac do nas,ale tak sie pukladalo,ze zostal u moich rodzicow.Mial miec nie wiecej niz 4-5 lat,okazalo sie ze ma okolo 8 :razz:,w papierach,ktore dotarly po jakims czasie dopiero,bylo napisane,ze to suczka :razz:,tak w ogole,bardzo to wszystko dziwnie wygladalo...Na czas jakis zrazilam sie do DOGO i niektorych ludzi. No ale final jest taki,ze psisko ma dom i jest zwariowane na punkcie mojej Mamy :p Tu Filka watek,czytania malo,bo jakos prawie wszystkie cioteczki ochajace i achajace zapomnialy :razz: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/bylem-juz-w-celi-smierci-teraz-mam-dom-jestem-w-domku-108922/[/URL] No a teraz foteczek kilka mojego Kamczyslawa koffanego :loveu: :loveu: [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/P1040592.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/P1040593.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/P1040594.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/P1040599.jpg[/IMG] -
Jezdem :razz: Zdjec masa, oczywiscie wiekszosc (:diabloti:) swietna. A co sie panienkom z uszami stanelo ?? :crazyeye: tej stanely [URL]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7250.jpg[/URL] tej klapnely [URL]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7239.jpg[/URL]