Jump to content
Dogomania

*zaba*

Members
  • Posts

    4008
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by *zaba*

  1. zakonczyl sie moj bazarek,bedzie z niego 72 zl :p
  2. [IMG]http://nalatia.blox.pl/resource/seb_gratulacje.jpg[/IMG] Wielkie brawa i gratulacje raz jeszcze!! :loveu: Obejzalam filmiki i ...sie poryczalam, pomyslalam o innych psach zamknietych za kratami, a moze z rownie duzym potencjalem, ktore nie dostaly takiej szansy... Jak dobrze, ze Lirut trafil na Tanie !!!!!!!!!!!!!!!!:loveu:
  3. Isia?? To ona?? Dziewczyny jestescie wielkie, a Isia zarosnieta sliczna !!!! :loveu: :loveu: :loveu:
  4. biedna swinka :-(
  5. A ja to siem na koncu dowiaduje,a niby taki niezawodny kciukotrzymacz jestem, buuu Ale i tak sie ciesze i gratuluje, i czekam na relacje.
  6. piekne!!!!!! no i sie poryczalam..... ehhhh zycie
  7. Odpowiedzialam halgre58 na pytanie,ktore brzmialo: [B]dlaczego? [/B](dlaczego mysle,czy sie nie pogniewac na ciotki,ktore smieja sie z Kamela) Napisalam,ze:dlatego,ze go kocham i jesli smieja sie z niego,to smieja sie ze mnie. Sie nie boj, po polskiemu tysz piszemy :evil_lol: No ale krzaczkami to nie umiem :placz:
  8. [quote name='figa33']nie , nie , takie są ,no po prostu specyficzne...:diabloti: ale piękne....tak falująca ruda sierść...:cool1:[/quote] Wiem,wiem :p Smialam sie, ze Kamczyslaw nie dos,ze rudy czylii wredny to jeszcze ma czarne podniebienie, czyli wsciekly :evil_lol: [quote name='halgre58'][B][COLOR=darkred]Jeg forstår ... Jeg elsker det Dindek :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]Jeg er ked af ... [IMG]http://i30.tinypic.com/102q8zl.jpg[/IMG] [/COLOR][/B][/quote] Hehe,super!!! Lepiej by jednak bylo,jakbys napisala: jeg elsker [B]min[/B] Dindek.(co znaczy: ja kocham [B]mojego[/B] Dindka) Jak tlumaczysz?
  9. [quote name='halgre58'][B][COLOR=darkred] [/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]hvorfor ? :mdrmed::mdrmed::mdrmed: [/COLOR][/B][/quote] Fordi jeg elsker ham, og når griner I af ham, så griner I af mig. :diabloti:
  10. [quote name='luka1']nic. Raz pani zadzwoniła i spytała ale doszła do wniosku że Sochaczew za daleko żeby jechać po kundla.I siedzi psina[/quote] Ja po kundla z Danii do centrum Polski pojechalam!!! Glupia ta baba!!! I dobrze,ze Pajdusia nie wziela, bo widac, ze z sercem to u niej raczej nienajlepiej jest :shake:
  11. [quote name='deer_1987']leniwiec pospolity to jest![/quote] [quote name='zurdo']Doprawdy, w szoku jestem :D Prawdziwy wyczynowiec :diabloti:[/quote] [quote name='halgre58']:grin::grin::grin::grin: [B][SIZE=3][COLOR=darkred]Cześć ...[/COLOR][/SIZE][/B] [IMG]http://i32.tinypic.com/2ueptmo.jpg[/IMG][/quote] No wlasnie sie zastanawiam,czy sie przypadkiem w imieniu Kamczyslawa nie obrazic... :diabloti: [quote name='figa33']witaj *zabko* :lol: widzę ,ze Ty miłośniczką rudzielców jesteś tak jak ja:lol:[/quote] Witaj u nas!! Rude to wredne,dlatego lubie hehe
  12. wpadlam Jasienku do Ciebie na chwilke ... :-(
  13. i nadal nic ... ???:-(
  14. kolejny tydzien minal...:shake:
  15. [URL]http://img75.imageshack.us/img75/9791/p11807233698983.jpg[/URL] O matko,Sonia, a ciem tak pogielo?? To po tej wodzie?? Nie wchodz tam wiencej!! No cheba ci tak nie zostalo?? Kamel.
  16. hehe, tez wstawilam tarzajacego sie kamczyslawa :evil_lol:
  17. Rzadko pisze, co nie znaczy, ze wcale do Was nie zagladam. Zdjatka wspaniale,ale tym sie oprzec nie moglam :loveu: FOKA!!!!!!!!! [URL]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/333408/00000066.JPG[/URL] Klata niezla, ale paluszki wymiataja!!!!!!!!!! [URL]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/333408/00000074.JPG[/URL]
  18. kicek :p [URL]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/pz8329_6.jpg[/URL]
  19. [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz011.jpg[/URL] rasowa modelka :loveu:
  20. Ty mnie nie strasz, Ty cos napisz, ze Ty wstala z tego lezenia i zes calom i zrowom jest!!!!!!! A nogi Twe przezgrabne to Ci pewnie obmywali Pusniej wodom s platkami rusz...
  21. I co? I co? no ilem mozna czekac???? :mad: [quote name='Ania&Psy']gratulacje PIERWSZEGO MIEJSCA!! :):):) żałuję, że nas nie było, mam nadzieję, że masz Taniu filmiki :D[/quote] TAAAAAAAAAAK ?????????????????????
  22. [quote name='majuska']Chłopaki dojechały szczęśliwie na miejsce, warunki mają bardzo dobre, całkiem dobrze odnajdują się w nowym miejscu,[B] domek będzie na pewno intensywnie poszukiwany....i miejmy nadzieję, że wreszcie się uda!!![/B][/quote] Trzymam kciuki za slicznotow!! Ten tytul jest jednak troche przeklamany jednak ... No bo domu to jeszcze nie maja....
  23. trzymamy, trzymamy, trzymamy, trzyma .....
×
×
  • Create New...