Jump to content
Dogomania

*zaba*

Members
  • Posts

    4008
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by *zaba*

  1. zdecydowanie wole te wiosenne!!
  2. Wlasnie skonczyl sie moj bazarek i bedzie z niego dzieki kochanym ciotkom 130 zl!! Niunia!! Trzymaj sie malenka i walcz,walcz!!!
  3. hmmmm no to czekamy nadal ... :p
  4. No i co? No i co?? :razz:
  5. Edytko i jak tam??:razz:
  6. jakie piekne wodne zdjecia :loveu: :loveu:
  7. Juz jezdesmy :evil_lol: [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/250620092.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/25062009.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/250620094.jpg[/IMG] Po takim wysilku,tylko jedna rzecz mozna robic ... [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/250620095.jpg[/IMG]
  8. Jaka ona jest slodka !!!!!!!!!!!!!!!! :loveu: :loveu: :loveu: Nie bede cytowac pojedynczych zdjec,bo wszystkie sa sliczne!!! Momentami wyglada jak zabawka :loveu: :loveu: Ale Szelka kudlatka tez jest piekna.
  9. :crazyeye: to pieknot jeszcze nie w swoim domu ?? :crazyeye: Tu kolejka powinna stac !!!!
  10. a ja to co jestem ?? :razz: :mad:
  11. [quote name='halgre58'][B][FONT=Georgia]Kamelek :multi: Kamelek :multi:[/FONT][/B] [URL]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/P1030981.jpg[/URL] [B][FONT=Georgia]Zobacz, jakie on robi oczy do mnie :crazyeye: widzi mnie :evil_lol: patrzy na mnie :evil_lol:[/FONT][/B][/quote] Uwazaj,bo zaraz zacznie mowic :adin .... ,dwa ....,tri..... :evil_lol: [quote name='deer_1987'][URL]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/P1030984.jpg[/URL] ale szczesliwy :D[/quote] Tarzanko,to zaraz po sofie ulubiona rzecz :loveu: [quote name='Pestka'][URL]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/P1030974.jpg[/URL] :loveu:[/quote] No,mi to z jezyczkiem tez sie podoba :loveu: [quote name='Od-Nowa']nabrał szlachetnej siwizny wokół oczu ;) tarzanko w martwym kreciku? :evil_lol:[/quote] No wlasnie,posiwialo mi psisko :razz: ,czy to aby nie za wczesnie ?? :razz: Jaki martwy krecik,jaki?? :mad:
  12. :megagrin: [URL]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/297707/00000026.JPG[/URL]
  13. Mowia: czekajcie cierpliwie, a bedzie wam dane ... :diabloti: [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/0f0b9965ac2f9815med1.jpg[/IMG]
  14. Kurde,nie wiedzialam,ze tu takie sa znajomosci na dogo i dziarke zrobilam sobie tutaj ...:razz:
  15. [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/P1030977.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/P1030981.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/P1030984.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/P1030986.jpg[/IMG] Koniec :diabloti:
  16. No,Kamel odpisywal Szelce,wiec nie moglam,ale juz wstawiam zdjatka z wczoraj [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/P1030971.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/P1030972.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/P1030973.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/P1030975.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/P1030974.jpg[/IMG]
  17. No wlasnie bede musiala wyrobic nowy,ale to podobno 4 tygodnie... :razz: Mieszkam w Danii,ale czasami latam ze Szwecjii - duzo taniej :diabloti: Co roku wakacje w Polsce,jakos nie ciagnie mnie nigdzie indziej ..:p A Wy,gdzie sie urlopujecie??
  18. [quote name='Hala']Powiedziałabym, że jest dosć pospolity. Ale sympatyczny. :razz:[/quote] Jaki pospolity,jaki pospolity ?? :mad: :mad: On jest JEDYNY w swoim rodzaju! :p
  19. Powiem tak po cichu,ze lubie te praktyki,mimo wszystko :evil_lol: A my na urlopik juz w piatek!!!! Co prawda tylko 3 tygodnie,ale tez sie bardzo ciesze. Mam nadzieje,ze uda sie ten wyjazd,po paszport mam wazny do grudnia 2008 ...:razz: Rozmawialam z ambasada i pani powiedziala,ze do Polski mnie wpuszcza na niewaznym,tylko,czy ze Szwecji mnie wypuszcza?? :razz: :razz:
  20. to nie pozostaje nic innego jak czekac na te wyniki. no i kciuki trzymac !
  21. o matko i corko?? :crazyeye: Gdzie Ty mieszkasz??
  22. Halo!!!! Nikogo tu nie ma ?? :razz:
×
×
  • Create New...