Jump to content
Dogomania

*zaba*

Members
  • Posts

    4008
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by *zaba*

  1. Dianko idz ku teczy,tam znow bedziesz mloda,zdrowa i silna.Sunieczko kochana,nie boj sie,juz wszysto bedzie dobrze,juz nic nie bedzie bolalo. Iwonko nie znam slow,ktore moglabym w takiej chwili... Badz silna,dla siebie i Dianki.
  2. No tak!!!! :multi: Ciesze sie, bo ostatnio dosc szybko wymnieniam (z powodu znalezienia domkow) psiuty w podpiscie. Slepaczka za niedlugo tez wykasuje,hura!
  3. Sama slodycz,ludziska,kto nie lubi slodyczy???
  4. Niech szczesliwie dojada i szybciutko do domkow!
  5. Hebanku,niech Cie ktos wypatrzy i da domek!
  6. Czy to pytanie cos sugeruje??
  7. :multi:hura:multi:
  8. Ciekawe,czy po takiej odpowiedzi bedzie nadal zdecydowana,hahaha watpie. Choc chcialabym sie mylic.
  9. Pojechaly,teraz ma byc juz tylko lepiej! Brys i inne beda zyc dlugo i szczesliwie i kropka!
  10. Halo,ktos cos wie??
  11. Iwonko,blagam,badz z Dianka do konca.Niech ona Cie czuje,mow do niej .Niech wet przyjedzie moze do Ciebie...,nie wiem... Trzymaj sie i badz silna.
  12. A co tu taka cisza?? Halo!! Jest tu kto??
  13. Nikogo tu nie bylo od wczoraj.. ;(
  14. Jak sie wstawia takie ogloszenia? Trzeba byc zalogowanym na danym portalu? Jak to wyglada technicznie?
  15. Kolejne psie nieszczescie zmieni sie w szczescie,hura!
  16. Gdzie jestes?? Czekam na Ciebie,przyjdz i zabierz mnie prosze!!!!!!
  17. Dlaczego nie ma wiadomosci jak Arktik sie czuje??? A cioteczki Arktikowe nie zagladaja na bazarek? Kazdy grosik sie przyda.
  18. Z lezka radosci w oku czyta sie takie posty.Tyle musial przejsc w zyciu,zeby trafic na SWOICH ludzi,tych prawdziwych,ktorzy kochaja,poprostu kochaja. Teraz czekamy na zdjatka z domeczku. Wirtualne caluski dla Marcelka i jego wspanialej Rodzinki.
  19. Czy sa jakies nowe wiesci,czy sprawa umarla smiercia naturalna?
  20. Super!! Test na koty zdany na 6+ ! Mazaczku,widzisz,szczescie usmiechnelo sie do Ciebie. Wszystkiego naj ,naj na nowej drodze zycia. Badz szczesliwy i zyj dlugo. No i czekamy na zdjecia pofryzjerowe :)
  21. Foteczki i wiadomosci z domku wyczekiwane.
×
×
  • Create New...