Dianko idz ku teczy,tam znow bedziesz mloda,zdrowa i silna.Sunieczko kochana,nie boj sie,juz wszysto bedzie dobrze,juz nic nie bedzie bolalo.
Iwonko nie znam slow,ktore moglabym w takiej chwili...
Badz silna,dla siebie i Dianki.
No tak!!!! :multi:
Ciesze sie, bo ostatnio dosc szybko wymnieniam (z powodu znalezienia domkow) psiuty w podpiscie. Slepaczka za niedlugo tez wykasuje,hura!
Z lezka radosci w oku czyta sie takie posty.Tyle musial przejsc w zyciu,zeby trafic na SWOICH ludzi,tych prawdziwych,ktorzy kochaja,poprostu kochaja.
Teraz czekamy na zdjatka z domeczku.
Wirtualne caluski dla Marcelka i jego wspanialej Rodzinki.
Super!! Test na koty zdany na 6+ ! Mazaczku,widzisz,szczescie usmiechnelo sie do Ciebie. Wszystkiego naj ,naj na nowej drodze zycia. Badz szczesliwy i zyj dlugo.
No i czekamy na zdjecia pofryzjerowe :)