Dopiero teraz znalazlam ten watek. Psica jest naprawde nieziemska!! Jeszcze takich oczu nie widzialam.Oby test na koty wypadl pomyslnie,trzymam kciuki.
[quote name='Fruzia']Nie bardzo wiem, co tu wpisać:shake:
Ciudad / Localidad: [SIZE=-1](required) - MIASTO
PaĂs: [SIZE=-1](required)- KRAJ
tak jak podalam
Aguniu sliczna,mykaj na gore,a pozniej do domku i zapomnij o tym babsztylu.Choc gdyby przyszla,to pewnie bys sie ucieszyla,takie niestety jest psie serduszko.
Wielkie dzieki dla wszystkich!!!!
Ale fajnie,prawie co tydzien zdejmuje z podpisu psiaka,ktory znalazl dom!!! Teraz kolej na tego przystojniaka. Szkoda tylko,ze puste miejse zaraz zajmuje kolejne psie nieszczescie...