Dziekuje z te info.
A nie wiesz dlaczego ja oddali?
Czy chora?
Czy problemowa?
Czy sie znudzila poprostu?
No bo miec psa 5 lat i go oddac...hmmm
Wysterylizowana?
A czy moze bylby jakis kontakt z tymi wlascicielami?
Wiem,wiem chyba za duzo chce,ale rozgladamy sie za domkiem i chcielibysmy wiedziec co mowic w razie jakis pytan.