-
Posts
4008 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by *zaba*
-
ale fota!!!! Jak one sie kochaja, hihihi A pancia od tego jest, zeby pracowala, coby slodziakom niczego nie zabraklo!
-
*Pabianice* sunia po skomplikowanym złamaniu łapy. MA DS
*zaba* replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Podczytuje po pichutku o Werce. Twoje wpisy Agato sa jak dobra ksiazka. Szkoda, ze nie mozesz uwieczniac chwil tych tak ulotnych :( Mizianka dla stadka :) -
a nie moze isc inaczej? np. sloneczko, listki zielone itp itd?? jest buro, ble... :(
-
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
*zaba* replied to majqa's topic in Foto Blogi
Izus, Aniele, czola chyle! Ten kurdupel rudy, Henio nawet nie wie ile ma szczescia. Jak to dobrze, ze jestes..... -
Ale zdjec!! Super sa wszystkie :) Ale te dwa wymiataja [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-kF0xablJPaE/USKf8Nuw4NI/AAAAAAAAM1I/_kgHPvslSZA/s400/P1010004.JPG[/URL] [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-_RNzIoFLS_I/USKdakTj7VI/AAAAAAAAMxk/g_w29Hj3-bk/s600/P1010093.JPG[/URL] A u nas chlapa i bloto :(
-
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
*zaba* replied to majqa's topic in Foto Blogi
Izuniu, trzymaj sie Slonce. Faksik biega teraz szczesliwy jak mlody szczyl z innymi psiutami. A Ty odpocznij choc chwike... Tulam. -
A co tu taka cisza? He?
-
Fotencjie zimowe zaliczone :) U nas zimno jak cholera, ale sniegu niet :( :) [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/100_7654_zps217207fe.jpg[/IMG]
-
To juz 3 lata?? :crazyeye: O matulu, alez ten czas leci.... Foty dawaj!!!!! :mad:
-
Ja nigdy nie doliczalam, ale bazarkow robie malo. Jesli ktos robi duzo i ma tych wysylek kilkadziesiat, to uzbiera sie niezla suma, ktora moze dac po kieszeni.
-
Jaki biedulek na pierwszym zdjatku, ale na drugim widac, ze diabelek ma sie duzo lepiej. Slodziak:)
-
A ja z pytaniem, dlaczego, jesli jest mozliwosc wstawiania 5 fotek do jednego posta, sa bazarki, gdzie jeden post zawiera jeden fant i jedno jego zdjecie? Fantow bywa 20, 30 a czasami wiecej, zabiera to 20-30 postow i przy okazji kilka stron. Latwiej przeciez byloby przejzec krotszy bazarek, chyba, ze chodzi o nabijanie postow??
-
Lo matko, jak nie urok to .... Trzymajcie sie.
-
Oj kochana, Ty to masz z tymi ogonami... Zyczymy DUUUUZO zdrowka! I chce przeczytac, ze ponowne badania wypadly dobrze! Mizianka od cioci :)
-
Dejzi - nie mam nic, nie mam się gdzie podziać...już w DS:)
*zaba* replied to koelka's topic in Już w nowym domu
Pieniazki poszly. Prosze o potwierdzenie jak dojda tu na watku i na bazarku. Dziekuje :) -
Dejzi - nie mam nic, nie mam się gdzie podziać...już w DS:)
*zaba* replied to koelka's topic in Już w nowym domu
Poprosze o nr. konta. Robilam bazarek na zaglodzonego Farta, ktoremu sie poszczescilo i szybko znalazl domek, wiec pieniazki mu nie potrzebne. Razem z [B]kkasiiiar [/B]postanowilysmy wspomoc Dejzi. Na bazarku uzbieralo sie 75 zl. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236278-ZAKONCZONY!-Roznosci-na-zaglodzonego-FARTA-*do-1-12*-godz-20-00[/URL]* -
moi kochani rodzce rowniesz grosik wplacili bezposrednio na konto
-
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
*zaba* replied to majqa's topic in Foto Blogi
Slonko, tulam ... -
[quote name='tinula']dziewczyny, jak któraś jest na fb to proszę przekopiujcie mi tu namiary na kogoś z miejscem zbiórki w Poznaniu, plisss![/QUOTE] Prosze :) Cyt. z fb: [URL="http://www.facebook.com/kajetan.konrad"]Kajetan Konrad[/URL] W Poznaniu organizuje zbiórkę m.i. Stow. Beagle w potrzebie. Forum beagle.pl. Tomek-Tomo. w przyszły piętek lub sobotę zebrane dary pojadą do Centaurusa.
-
[quote name='bianka0']Miałabym sporo potrzebnych rzeczy. Przede wszystkim 2 szafy lekarskie na leki, zamykane. Znalazłyby się kołdry i poduszki, ręczniki, pościel, ciepłe ubrania, kożuchy. Tylko jak to wszystko przewieźć z Lubelszczyzny ?[/QUOTE] na fb jest watek pomocowy, tam moze spytaj, ludziska z calej Polski sie skrzykuja i organizuja transporty z roznych stron, moze akutat?? [URL]https://www.facebook.com/groups/399834733432922/[/URL] tu tez [URL]http://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn#!/events/488521317853234/[/URL]
-
banerek od iwstar58 w pierwszym poscie, dziala. Dziekuje :)
-
Kop. z fb [U][B]Lista ludzi do kontaktu: [/B][/U] [B]W[B]awa[/B]:[/B] [URL="http://www.facebook.com/kabanta?group_id=399834733432922"]Kasia Kabanta Włodarczyk[/URL], Katarzyna Erbertowska, Aga Malicka, Carolina Hałubek, W[B]rocław;[/B] [URL="http://www.facebook.com/dorota.dymytholko?group_id=399834733432922"]Dorota Dymyt-Holko[/URL], [URL="http://www.facebook.com/dorota.wisniewska.14?group_id=399834733432922"]Dorota Wisniewska[/URL], Małgorzata Bies, [URL="http://www.facebook.com/weronika.nieborak?group_id=399834733432922"]Weronika Nieborak[/URL] [B]Katowice[/B]; Magda Makarska, [B]Kraków[/B]; Agnieszka Szwed, [B]Wieliczka[/B]; Jolanta Mroczek,
-
Dziekuje. Na innym calkiem nie zwierzecym forum rowniez umiesilam apel i kila fotek i tez ktos sie dopisal, zeby rozliczenie podatku pokazali itp itd :(
-
Dziewczyny, nie czas na klotnie, jesli ktos nie ma zyczenia pomagac, to ok, przeciez to nie obowiazek. Ci, ktorzy chca, wierze, ze znajda droge i wspomoga chocby glupia para butow.