[quote name='aaliw']Hej :bye:
Nerus wyglada super, duzy chlopak sie z niego zrobil :lol:
A za oczka to nadal trzymamy. Moze to tylko chwilowe pogorszenie po zabiegu. Czasami tak jest, najpierw pogorszenie a pozniej poprawa.
Ciekawe co wasz wet na to powie.[/QUOTE]
Heh tata powiedział mi to samo, że to taki objaw po zabiegu, bo miał oczka troche spuchniete i to pewnie przez to... ale ja i tak sie troche martwię:roll:
nie ma jednak co gdybac..po 17 jedziemy do weta i sie wyjaśni...;)