Wczoraj na wystawie w Serbii widzialam wlasnie ten namiot rozlozony obok nas :) Nie powiezialabym, ze jego rokladanie trwalo chwile, a to na co zwróciłam uwage, to podczas mocnego wiartu to ten namiot prawie fruwal w powietrzu,sznurki przywiazane do metalowych plotkow itp, a decathlony sie tak nie miotaly. Ciekawostka :)
Jak dla mnie za duzy na wystawe :P Kilka takich namiotow kolo ringu i koniec.
W decathlonie spokojnie zmiesciloby sie minimum 6 psow mojej rasy (setery) w 3 kennelach. Oczywiscie biorac pod uwage, ze jeszcze jakies 2 krzeselka w srodku itp ;)
Na kilku wystawach w deszczu juz siedzialo w tym namiocie po 4-5 psow, byl kennel, krzeselka i kilka osob i wcale nie bylo zle :D
Minus decathlona to rzeczywiscie w duuzych upalach robi sie duszno w srodku, ale tylko raz nam sie taka sytuacja zdarzyla.