Moja Smutna Choinka ... bee w zeszlym roku byla kolorowa:loveu: :loveu: a teraz taka jakaś smutna...
I jeszcze raz chyba po raz 100; [SIZE=5][COLOR=sandybrown][COLOR=darkorange]We[COLOR=red]so[/COLOR]łych Ś[COLOR=red]wią[/COLOR]t[/COLOR]:multi: :multi: :multi: [/COLOR][/SIZE]
[COLOR=black]Sztuczna...ach ten drapak...:evil_lol: :angryy: :evil_lol: :angryy: [/COLOR]
[COLOR=black][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img446.imageshack.us/img446/6842/tyyyyyynv5.png[/IMG][/URL][/COLOR]