No to Wszystkiego Najlepszego:lol: :lol: :lol: [COLOR=black][COLOR=olive]W Twoje[/COLOR] [COLOR=darkorange]urodziny,[/COLOR] [COLOR=indigo]zdrowia [/COLOR][COLOR=purple]szczęścia[/COLOR] [COLOR=magenta]Ci [/COLOR][COLOR=red]życzymy: [/COLOR]Limoncia I Kodak
[*][/COLOR]