[quote name='Asiaczek']Ale rozszalałaś się z tymi fotkami...
Psiak pojedynczo, w towarzystwie innych psiaków, piłeczki, a wszystkie fotki ciekawe! BRAWO!
Pzdr.[/quote]
dzieki:lol:
[quote name='palma']Sweet :loveu: :loveu: :loveu:[/quote]
dzieki:lol:
[quote name='KaRa_TC']Urodził się w moje urodziny jak tak:evil_lol: :evil_lol: Juz jest moim pupilkiem jak tak:loveu:[/quote] ooo bedziecie razem urodzinki swietowac:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
[quote name='nane']ale świetny ONek - my też mamy owczara zajrzyjcie do nas :cool3:[/quote] dzieki :lol: zaraz wpadne
[quote name='haska_12'][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/5210/666322zm6.jpg[/IMG]
Nie mogę się oprzeć temu zdjęciu :loveu:[/quote]
ja tez haska:lol:
[quote name='cuciola']ale cudne zdjecia i piekna psinka! bedziemy czesciej was odwiedzac :)[/quote]
dzieki:lol: zapraszam, zapraszam:evil_lol:
[quote name='Guffi']Jak on urosnął:evil_lol:
Następny kornik na PSIM forum:crazyeye:?[/quote]
hihhi prawdziwy kornik:evil_lol: bierze sie nawet za fotele w domu;)