[quote name='motyleqq'][URL]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa3/DSC_1803.jpg[/URL]
to wygląda po wcześniejszych fotach jak komentarz 'rety, co za durnie' :D
mieliśmy kiedyś takie duże żółwie, czerwonouche czy coś, to skubane tak zapierniczały po dywanie że do dziś nie wiem, czemu się mówi że żółwie są powolne :D ostatnio mój tata miał w akwarium małego żółwia, to wziął i wyskoczył i też łaził po dywanie, mało go kot nie upolował, ale byłam pierwsza :evil_lol: niestety zaczął zżerać rybki i mój tata go wymienił na... raka :evil_lol:[/QUOTE]
widzę, że nie jestem jedyna, która się nie zgadza z ogólnym twierdzeniem o powolności żółwi :evil_lol:
rak też urocze stworzonko :evil_lol:
[quote name='papillonek']To może jakieś zdjęcia na skoszonej trawce ? :evil_lol:[/QUOTE]
[quote name=':: FiGa ::']Wykoszona? NIe wierze :siara:[/QUOTE]
a macie :diabloti:
[IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa3/DSC_4049.jpg[/IMG]
[IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa3/DSC_4038.jpg[/IMG]
[IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa3/DSC_4031.jpg[/IMG]
[IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa3/DSC_4028.jpg[/IMG]
[IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa3/DSC_3993.jpg[/IMG]