-
Posts
1482 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tina.Sara
-
Heeeeej! :loveu::loveu::loveu::loveu: [SIZE=1]tak, żyję, żyję :diabloti: niestety.[/SIZE] [url]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Sara/Obraz540.jpg[/url] Świetne :evil_lol: [url]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Sara/Obraz580-1.jpg[/url] Tina też tak robi :cool3: Śliczna Sara :loveu::loveu: Tęskniłam :diabloti:
-
Tina, Sara i Lucky - dwa sierściuchy i gadzina.
Tina.Sara replied to Tina.Sara's topic in Foto Blogi
Ekhm, ekhem, dobra,[SIZE=5] żyjemy![/SIZE] Jakoś ^^ Tak, tak, dziwne :eviltong: Mam nawał nauki i nie mam czasu za bardzo, więc BARDZO rzadko tu zaglądam. [SIZE=4][B][COLOR=Red]Wybaczcie![/COLOR] [/B][/SIZE]:placz::placz::placz: Tina i Sara miewają się bardzo dobrze :D Nawet świetnie :cool3: Od czasu do czasu wgrywam jakieś zdjęcia na mój [SIZE=1][URL="http://mroczny-karol.deviantart.com/"]DeviantArt[/URL][/SIZE] więc możecie sobie pooglądać :eviltong: [SIZE=1]Dobra, ale ostrzegam, że wypisuję tam głupoty :evil_lol: Szczególnie w journalach i opisach zdjęć[/SIZE] :diabloti: [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa2/SL373135kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa2/SL373157kopia__.jpg[/IMG] [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa2/SL373160kopia__.jpg[/IMG] [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa2/SL373347kopia.jpg[/IMG] [SIZE=1][COLOR=Indigo]Fotki będą jak ktoś odgadnie co za święto obchodziliśmy ostatnio[/COLOR][/SIZE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :loveu: -
Kochany Rudzielec po 4 latach w schronie znalazł dom :-)
Tina.Sara replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
ehh, do góry :buzi: szkoda, że Rudy kolejne święta spędził w schronisku... -
Tina, Sara i Lucky - dwa sierściuchy i gadzina.
Tina.Sara replied to Tina.Sara's topic in Foto Blogi
Było dobrze... Ale właśnie się dowiedziałam, że Bruno zdechł... (*) [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa/Bruno.jpg[/IMG] -
Tina, Sara i Lucky - dwa sierściuchy i gadzina.
Tina.Sara replied to Tina.Sara's topic in Foto Blogi
Haha, hej i dzięki za życzenia :cool3: Ja chwilowo wpadłam tak na sekundę na dogo, żeby wam tutaj naskrobać coś i lecę spać :eviltong: Ogółem szkoda, że śniegu nie ma... Dzisiaj choinkę ubierałam ponad trzy godziny... :roll: Ale śnieg by się przydał! No, może jutro cyknę jakieś świąteczne foty, jeśli zdążę. Jeśli nie to pojutrze ;) [B][SIZE=2][COLOR=#931200]Jest cicho. Choinka płonie. Na szczycie cherubin fruwa. Na oknach pelargonie, blask świeczek złotem zasnuwa, a z kąta, z ust brata płynie kolęda na okarynie: Lulajże, Jezuniu... Aby Święta Bożego Narodzenia były Bliskością i Spokojem, a Nowy Rok - Dobrym Czasem.[/COLOR][/SIZE][/B] Wszystkiego dobrego dla Was, rodzinek i sierściuchów :loveu: Foty jak zrobię :evil_lol: -
Tina, Sara i Lucky - dwa sierściuchy i gadzina.
Tina.Sara replied to Tina.Sara's topic in Foto Blogi
[quote name='agaciaaa']Niedobra pancia! :mad: Może by tak jakieś foteczki? :razz: :lol:[/quote] ale czemu? :evil_lol: :diabloti: dawałam już nie tak dawno temu :diabloti: -
Tina, Sara i Lucky - dwa sierściuchy i gadzina.
Tina.Sara replied to Tina.Sara's topic in Foto Blogi
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Cześć :) Nie mogę znieść widoku powyższych zdjęć i Twojego bannerka... Ja chcę snieg :placz:[/quote] hej :loveu: ja też chce śnieg, rozpuścił sie dawno temu... :placz: -
dobry :cool3: [url]http://i34.tinypic.com/2z5vcoy.jpg[/url] to jest cuuudne :loveu:
-
heeej :loveu: w końcu zdjęcia pooglądałam :loveu:
-
[URL]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Obraz046-5.jpg[/URL] wypłosz :diabloti: :loveu::loveu::loveu: okolica podobna do mojej :eviltong:
-
[url]http://img20.myimg.de/IMG98405d457.jpg[/url] Boziu, cudo :loveu::loveu::loveu:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Tina.Sara replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
[url]http://images45.fotosik.pl/29/6d02158dbec8f93bmed.jpg[/url] faaaaajne :loveu: -
cześć :lol: [URL]http://i34.tinypic.com/m99fed.jpg[/URL] pikne :loveu::loveu::loveu:
-
Tina, Sara i Lucky - dwa sierściuchy i gadzina.
Tina.Sara replied to Tina.Sara's topic in Foto Blogi
Cześć :multi: Zastanawiam się czy już pokazywałam, co dziewczyny dostaną w prezencie pod choinkę... :eviltong: [quote name='Owczarkowa'][CENTER][URL]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa/SL370149kopia.jpg[/URL] :loveu:[/CENTER] [/quote] :loveu::evil_lol: [quote name='agaciaaa'][URL]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa/SL370242kopia.jpg[/URL] dziwne owoce masz na drzewach :evil_lol: [URL]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa/SL370194kopia.jpg[/URL] pod tez :evil_lol::evil_lol: [URL]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa/SL370138kopia.jpg[/URL] co tak uszy skuliły? Przyznaj sie, skrzyczałaś je?! :diabloti:[/quote] też się zdziwiłam :evil_lol: pod niestety już przekwitają i tracą głowy :evil_lol: oj tak, skrzyczałam, skrzyczałam, ale jak! :diabloti: [quote name='Pimpek']Cześć wam :loveu: [URL]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa/SL370266kopia.jpg[/URL] Ach, zdjęcia z Sarą i Brunem zawsze mnie rozklejają :eviltong: [URL]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa/SL370227kopia.jpg[/URL] Tińcia jak zawsze boska ^-^ wymiziać ode mnie obie dzieczynki koniecznie!:lol:[/quote] hej :loveu: mnie bardzo rozkleja kiedy chce im zrobić zdjęcie, a Sara gryzie Bruna w nos :eviltong: mrrrr :loveu: oj wymiziam, tak wymiziam, że sie nie pozbierają :diabloti: [quote name='Owczarkowa'][CENTER]Cześć :hand: Co u was?[/CENTER] [/quote] hej :loveu: u nas śniadanie :evil_lol: a przynajmniej u mnie, bo dziewoje leżą na dworze i maltretują resztki zabawek :eviltong: [quote name='Amor'][URL]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa/SL370138kopia.jpg[/URL] :loveu:[/quote] :lol: -
[url]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Obraz363-3.jpg[/url] śliczne :loveu::loveu::loveu: hej :multi:
-
Tina, Sara i Lucky - dwa sierściuchy i gadzina.
Tina.Sara replied to Tina.Sara's topic in Foto Blogi
[IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa/SL370149kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa/SL370148kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa/SL370138kopia.jpg[/IMG] -
Tina, Sara i Lucky - dwa sierściuchy i gadzina.
Tina.Sara replied to Tina.Sara's topic in Foto Blogi
[SIZE=3][B]FOTY NA POPRZEDNIEJ STRONIE :eviltong:[/B][/SIZE] [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa/SL370194kopia.jpg[/IMG] :roflt: [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa/SL370182kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa/SL370176kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa/SL370175kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa/SL370168kopia.jpg[/IMG] -
Tina, Sara i Lucky - dwa sierściuchy i gadzina.
Tina.Sara replied to Tina.Sara's topic in Foto Blogi
[IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa/SL370241kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa/SL370227kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa/SL370220kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa/SL370214kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa/SL370206kopia.jpg[/IMG] -
Tina, Sara i Lucky - dwa sierściuchy i gadzina.
Tina.Sara replied to Tina.Sara's topic in Foto Blogi
no dobra :diabloti: [img]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa/SL370266kopia.jpg[/img] [img]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa/SL370248kopia.jpg[/img] [img]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa/SL370247kopia.jpg[/img] [img]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa/SL370244kopia.jpg[/img] [img]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa/SL370242kopia.jpg[/img] -
Tina, Sara i Lucky - dwa sierściuchy i gadzina.
Tina.Sara replied to Tina.Sara's topic in Foto Blogi
[quote name='Owczarkowa'][CENTER]Hej :hand: Chcemy fotki :diabloti:[/CENTER] [/quote] czyżby? :diabloti: -
Kochany Rudzielec po 4 latach w schronie znalazł dom :-)
Tina.Sara replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
hop! :roll: -
uroczy :loveu: :eviltong: