[quote name=':: FiGa ::']No widzisz a jednak zwiałaś :evil_lol: :mad:
Dobranoc :*[/quote]
Musiałam :eviltong:
[quote name='Dalmatynkaa'][IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/P1010033-1.jpg[/IMG]
Co ty zrobiłaś, że ona tak ślicznie stoi ? :loveu:
My również życzymy wam wesołego sylwestra,dużo szczescia z psiaków i wszystkiego co najlepsze!![/quote]
1. ona siedzi, a nie stoi :cool3:
2. trzymałam piłke w ręku :cool3:
3. Dziękujemy
[quote name='Paulina_mickey'][SIZE=3][COLOR=#ff8c00]UDANEGO SYLWESTRA, SZAMPAŃSKIEJ ZABAWY I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2007 ŻYCZA mICKEY I JA:cool3: :cool3: :cool3: [/quote][/COLOR][/SIZE]
dzięki i nawzajem :cool3: