[quote name='barbara.h']hi,hi mam nadzieję że,to ściema?! jestem zagorzałym przeciwnikiem alkoholu,:mad:
mizianko dla suniek :loveu:[/quote]
ściema, ściema :cool3: kazałam Ance wziasc wódke do ręki żeby były fajne fotki :cool3:
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Cześć Karolina! :smile:[/quote]
Cześć Justyna! :)
[quote name=':: FiGa ::']Cześć :-D
Ja również mam nadzieje że to zdjęcie z woooooodką to ściema, a jak nie to z barbarą postaramy się i będziesz miała przechlapane :mad: :evil_lol:[/quote]
Dlaczego ja? Ja tylko fote robiłam :cool3:
[quote name='BBeta']Hej !! Co słychać ?? ;-)[/quote]
Hej. Nic ciekawego :buzi:
ZARAZ POSZUKAM JAKIŚ FOTEK :cool3: