[quote name='Cerber']Karola nie rób tak nigdy więcej! chcesz, żeby Cie zbanowali??? to jest tzw. nabijanie sobie postów i za to są bany... suuuuuper, ze jest 300 stronka, trzeba balować... ale Karolinko ja to tylko dla Twojego dobra napisałam naprawde... gdybym mogła to sama też bym tak zrobiła, ale obawiam sie :-D:-D:-D:-D:-D:-D no to teraz balujemy...[/quote]
Przeżyłabym albo przezyje jakoś... :p