-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]woooow!! :crazyeye:to zajefajnieeee!! :multi::multi::multi: bom już się bojała, że tylko 666 :cool3: :diabloti: :evil_lol:[/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]na 666 ja mam wyłączność :diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] -
Sauron - bandog przez ludzka głupote biega za TM :(
clockwork replied to natalia_aa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
przypominamy sie pięknym pyszczydłem...:loveu::loveu: Sauronik wysikany, wyqpkany , wyspacerowany... może coś by zjadł NA ALLEGRO 1 obserwer :roll: -
[quote name='Honey']Kurcze, pol roku mnie tu nie bylo, a Wy dalej o jajkach... :smhair2: :megagrin: :megagrin:[/quote] [quote name='zuzolandia']i pronciach :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:koło niedzieli było jeszcze o cyckach :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='teqquila']Witanecka Alu :evil_lol: jam piata :evil_lol: fotki widzialam i o jojkach czytalam :evil_lol::evil_lol: [B][U]srony[/U][/B] nadrobilam :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a teqqiulka.... :hmmmm: o sromach... czy o czymś tam :diabloti::eviltong: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER]
- 78403 replies
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][B]Cześć :multi::multi: Buziakuje a później wpadnę na ciut dłużej :) [/B][/COLOR][/quote] :multi:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi::multi:witaj córcia ...:loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[quote name='zuzolandia'][IMG]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/dobry.jpg[/IMG] a tak se pospamuja łobrozkiym ehehheheheh buzioleeeee CZARNA z Rybnika !!!!!!![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]morning RUDO z :hmmmm: kotem [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Honey']Kurcze, pol roku mnie tu nie bylo, a Wy dalej o jajkach... :smhair2: :megagrin: :megagrin:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]czyli NIC nie straciłaś ;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='teqquila'][COLOR=Green][B]bom u Ali w blogasku jezdesmy :multi::multi: hehe tutaj zawsze ciekaw gadki sa :evil_lol:[/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]no taaa gaduły znalazły se kaffejkę .....zawołajta jeszcze ADMINA :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='clockwork']żodyn cie za nic nie ciongnoł :diabloti::diabloti::diabloti: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cześć Alutka... jestem sześćsetsześciesiątaszósta :diabloti::diabloti::diabloti: :multi: kawke? :razz::razz: [COLOR=Red]Witaj 666:multi::multi::multi: poproszę kaff z 1 łyżeczką cukru :eviltong::eviltong::eviltong:[/COLOR] a tera uwaga.... Ala odpowiada na wasze posty :eviltong::eviltong::eviltong: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Red][B] TO BYŁAM JA ALICJA[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
- 78403 replies
-
[quote name='malawaszka']Buuuahahahahha Sota - nie martw się - o ile dobrze pamiętam to Asher Bugajskiemu chyba też kiedyś dwa dodatkowe jajka wypatrzyła i też konsultowała u weta - ale że to Asher to głowy nie dam :hmmmm: [FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol:pamietam ....pamiętam ...[/B][/COLOR][/FONT] buuuahahahahhah :roflt: No tom sie ubawiła z rana :loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]kto rano wstaje ......ten się posmieje:eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='emdziolek']:lol:[COLOR=DarkOrange][B] jak tu wesoło:evil_lol: Eloł Alu:diabloti::loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]eloł EMI[/B][/COLOR][/FONT] :diabloti::loveu::eviltong: [quote name='evaxon']witaneczko z rana:multi::multi::multi::multi:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]witaneczko Effeczko :multi:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='PIKA']Cześc Ala :multi: A Tyś się rozwiodla, ze nazwisko zgubiłas? :cool1:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hmmmm: ...jeszcze nie a co masz w tym kierunku jakieś sugestie:razz:...bo wiesz muszę nad tym pomyśleć :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Cześć PIKO:p[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='asher']Możesz dać :lol: Tyle, że Bugajski nie miał dodatkowych jajek, a nowotwór prącia :megagrin:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]no masz biedny Bugajski ...ileż on z Tobą już przeżył:roll:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B].to ja:diabloti::diabloti::diabloti: witaj w ten śpiąco bleeeeeeee poranek [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]Witanko :p[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]Witanko !! ;) miłego dnia ! ;);)[/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]Miłego dzionka;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Anka12'][B][COLOR=darkorchid]Cześć Ala[/COLOR][/B] [B][COLOR=#9932cc]Czwarta jestem czwarta dziś u Cia [/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]wyższa matematyka ;) witanko Aniu :multi:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='teqquila']Witanecka Alu :evil_lol: jam piata :evil_lol: fotki widzialam i o jojkach czytalam :evil_lol::evil_lol: srony nadrobilam :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]witaneczko :multi: Co za SRONY :hmmmm:nadrabiałaś:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Patka']witaj Alu globalne całusy :loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]łapam te GLOBALNE caluski co by żaden nie uciekł:loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=5][/SIZE][/FONT]
- 78403 replies
-
[quote name='sota36']a bo tak mnie za jendzora pociungly...[/quote] żodyn cie za nic nie ciongnoł :diabloti::diabloti::diabloti: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cześć Alutka... jestem sześćsetsześciesiątaszósta :diabloti::diabloti::diabloti: :multi: kawke? :razz::razz: a tera uwaga.... Ala odpowiada na wasze posty :eviltong::eviltong::eviltong: [/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='teqquila']Witanko :evil_lol: wpadlam pierwszy raz ale nie ostatni :evil_lol: tylko nie nadrobie tego wszystkiego:evil_lol: bom to nie mozliwe <chyba :roll:> pokojiz zajefajny chyba remoncik musze u siebiem zroic:evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ooooooo :multi::multi::multi: TEKILA!!!! dzieńdoberek w NASZYM blogasku :multi: ja bym tam na Twoim miejscu nadrobiła .... wiele ważnych rzeczy przegapisz :roll: zapraszamy znów :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='malawaszka']Dzienkju za wyjaśnienia od urządzeniu do malowania :lol: Witanko deszczowe :shake:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaa proncie, proncie ... no problemos ;) jakie zaś deszczowe... u nas słoneczko ... chłodno ale słonecznie :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon']witanko w Waszym Blogasku:loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i MY cie witamy z samiego Jebia :multi:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Werka'][COLOR=royalblue]Gdzie to ma oczy :o[/COLOR] [URL="http://images32.fotosik.pl/16/568b01d488e3d7fa.jpg"][COLOR=royalblue]http://images32.fotosik.pl/16/568b01d488e3d7fa.jpg[/COLOR][/URL][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]TO se wydrapało oki .... ;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Gonitwa']Hejo;) Ależ śliczne czerwone ścianki- zawsze takie chciałam....[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]chcieć=mieć ;) czerwono... jak w....................................................................................... [/B][/COLOR][/FONT] [RIGHT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]piekle [/B][/COLOR][/FONT] [/RIGHT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]nie widzę przeszkód ;)...nic tylko pomalować :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]TYLKO.... pomalować :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Paula_']Kozacko pokój wygląda :multi: Bez kitu, jestem pod wrażeniem :razz: [URL]http://images33.fotosik.pl/15/e9fbf23e3c5403f0.jpg[/URL] stoliczek super :multi: [URL]http://images33.fotosik.pl/15/fde035ac65c33f54.jpg[/URL] jaką Chlorek ma tu minę :grin: [FONT=Arial][COLOR=Blue][FONT=Verdana][COLOR=Black] Cze wyremontowana :multi: :loveu:[/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/quote][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] ja wiem czy kozacko?? :hmmmm:... na pewno czysto i przyjemnie... tak........:hmmmm: reomatycznie :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]bez kija nie podchodź:diabloti: [URL]http://images33.fotosik.pl/15/fde035ac65c33f54.jpg[/URL] witanko czwartkowe w wyremontowanym blogasku Chlorkowym :loveu:[/B][/COLOR][/quote][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:mad: podeszłam z kijem :razz: witanko czwartkowo w wyremontowanym chlorkowym blogasku :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][CENTER][IMG]http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c009.gif[/IMG] [FONT=Arial][COLOR=Red][B][IMG]http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a200.gif[/IMG]WITANKO [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]HELL.............................................................................................. [/B][/COLOR][/FONT] [RIGHT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]OOOO!!!! [/B][/COLOR][/FONT][/RIGHT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Hej Madziu:loveu: ja tez o Tobie pamietam i wpadam odwiedzic:loveu:[/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] noooo... miałam taką nadzieje pomarańczowa (i nie tylko) że mimo że ja nie daje rady zajrzeć wszędzie wy pamiętacie o nas :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='zuzolandia']zaszpanuja zrobia fota i Ci pokoza ehhehehehe;-) trza bylo upierdliwy sasiadzce hajcong na leb wciepnac heheheh my jak bulili sciana to pol osiedla slyszalo heeheheheheh[/quote] [COLOR=Blue][B][FONT=Arial]dawaj ta fota tego nie czarnego i brzydszego od mojego stoliczka :diabloti: qrde... że ja nie wpadła na tego pomysła, coby jej wciepnyć tyn hajcong do żici :cool1: następną razą ma to jak w banku.... niech ino klupnie :mad:[/FONT][/B][/COLOR] [quote name='evaxon']ołłjeeeee:evil_lol: w sumie dobrze ci sie kojarza;) sa 2 zakłady farmacełtyczne Polfa i Aflofarm ....[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]POLFA!!! :multi: właśnie z tym sie mi kojarzyło :cool1: Pabianice miasto bycze.... cztery domy, 2 ulice :roll: i Polfa :evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='dbsst']no no no Piwoszko widze, że masz piękny pokój :loveu: W deche jest :multi:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wiadomo.... :roll: wszystko za co sie biore... wygląda pienknie :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='ice_t']to coś do malowania u mnie nazywa się euromal ale na dziurawych i porowatycvh ścianach nie za dobrze się sprawdza, trzeba tez uwazać na włosie w tej gąbce, bo jak się kupi kiepska gąbkę to włosie wyłazi i zostaje na ścianie. wolę pędzel :evil_lol: a pokoik w super kolorkach, Klocek to taki pomagier jak i mój Leon, wszystkie kolory miał na sobie jak robiłam remont[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]przeca mówiłam, że sprawdza sie zaje2biście na gładkich powierzchniach... studio przeleciałam w 1 dzień... SAMA!!! Klocuś w studio nie mógł pomagać.... ale w domku był niezastąpiony :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon']hahaha cioteczka znowu przynudza:evil_lol: tym razem pan pies usnął:evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zemdlał wręcz :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:obrazic: ...wcale nie przynudza tylko uspokajała ...żeby juz nie pracował a odpoczął :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tak... bo sie borok przepracował... spać nie dali ... kontrolować musiał :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='zuzolandia']Witej wsrod zywych [COLOR=blue]BLUEMUNKO :multi:[/COLOR] [COLOR=#0000ff]Ponoc tam kaj som pajaki tam jest szczescie i duzooo kasiory :evil_lol::evil_lol:[/COLOR] /quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nafutrowałaś Fruzie kasą??? :crazyeye::crazyeye: normalnie ja wypatroszyłaś i wypchałaś zielonymi :cool1: stąd ta pajęczyna :diabloti: leca do dom... ale jo tu jeszcze wróca :diabloti::diabloti::diabloti::eviltong: widziołach leżaczek psiowy i kocyk ubrudzony od psich łapek :cool1: [/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='zuzolandia'][URL]http://images34.fotosik.pl/15/4e4e2bee0cdf982a.jpg[/URL] buhahabuhahhha ..............lepek w paszczy lwa ;-) heheheheh [URL]http://images33.fotosik.pl/15/e9fbf23e3c5403f0.jpg[/URL] stoliczek fajnyy mom podobny jeno niy czorny ;-)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie szpanuj :diabloti::diabloti::diabloti: czorny najlepsiejszy :eviltong: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='zuzolandia'][URL]http://images31.fotosik.pl/16/6ae8db782ff274dd.jpg[/URL] ta kreffff to Twoja BLUE WOMEN ........ wyssal ci troszku migdalkow heehehehhe;-)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie... sąsiadki... kiera nam klupała w kaloryfery że wiertamy dziury :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][B]o hooo widzę jeszcze więcej fotek po malowaniu :loveu::loveu: i brudnego Klocka :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]haha... no takie były ;)[/B][/COLOR][/FONT] -
Szalone bydłaki czyli: Spot [*], Tops, Magnus,Uma, Kicia, Lucyfer i Franek ;)
clockwork replied to Kiłi's topic in Foto Blogi
[quote name='k_achna']No kochani długo się nie odzywałam, bo miałam multum zajęć m.in. ślub :evil_lol:, tygodniowe zajęcia z rzeźby do odrobienia no i zostałam babcią.Jak wiecie wraz z Lipą dostałam koteczkę.Instrukcja obsługi nie została załączona,miała być we wrześniu wysterylizowana a tu niespodzianka-dostała cieczki (rui ?) miesiąc po poprzedniej i przydybał ją kocur wczasowiczów.Do rzeczy-mam 3 koteczki dachowce.Na szczęście tylko trzy.Uff.Mają teraz kilka dni i są bardzo duże jak na moje oko.Poród rozpoczął się w środę o 5 rano i odbierał go mój mąż z Magnusem,bo ja byłam w Gdańsku.Dodam,że Marek nawet specjalnie nie lubi kotów i jest na nie uczulony.Kiedy ja pedziłam średnio 130km/h Marek odebrał poród dwóch kociaczków,które rodziły się łapkami tylnymi naprzód i jeden z nich się zaklinował.Marek nie stracił zimnej krwi,wziął czystą szmatkę i wyciągnął malucha, po czym zaczął go nacierać,bo nie oddychał.Już chciała iść go zakopać do ogrodu,kiedy maluch leciuchno pisnął i Marek zaczął znów go nacierać.Kociak uratowany!!Jest największy z całej trójki cały brązowy pręgowany z białą bródką-ten chyba zostanie u nas.Nastepnie przyjechałam ja i musiałam wyciągać ostatniego,bo też wychodził tylnymi łapkami.Straszne to przezycie,ale jaka satysfakcja z uratowania maluchów.Teraz szukam już domku tylko dla jednego malucha.Masakra.Tyle gadam o odpowiedzialności i kastrowaniu a sama rozmnożyłam niechcący dachowca.Kicia jak skończy karmić i odzyska trochę siły idzie pod nóż.Kotek, który zostaje też jak ciut podrośnie.Jakby ktoś miał porady odnośnie wychowania kotków to chetnie wysłucham.Czy ktos wie kiedy najwcześniej po ciąży można kotkę wykastrować?Ja się absolutnie nie znam na kotach.Myślałam,że jak psy mają cieczkę dwa razy do roku.Grrrr.Poniżej fotki. [IMG]http://img518.imageshack.us/img518/9322/img4992ls6.jpg[/IMG] [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/3420/img5014xf5.jpg[/IMG] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:mdleje: Maniuś... twój instynkt psa mordercy widac działa :evil_lol::evil_lol: takie historie i zdjęcia powinni publikować w mediach żeby ten głupi stereotyp psa mordercy zniknął... ale niedoczekanie nasze :shake:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Kiłi']Ja się tylko zastanawiam, co będzie jak my się tam zwalimy w czwartek ze Spotem i Topsem...:roll: Czy ktoś z Was jeździ bądź jeździł autem kombi? Sie zastanawiamy czy nie kupić, ale to cholerstwo strasznie długie... Miał być Scenik ale nie ma... O taki byśmy se kupiły: [IMG]http://www.folkesbiluthyrning.se/hyrbilar/persbil/images/focuskombi.jpg[/IMG][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja co prawda nie kombikiem, ale drugi z kolei SEDAN... długiiii... potężny... z mnóstwem miejsca w środku... komfort jazdy zajebiaszczy :loveu::loveu: nie to co w tych konserwach... w zyciu bym nie przesiadła sie do mniejszego :shake:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Kiłi']Bodziulka, na serio? Ja raz obserwowałam jak się facet męczył z parkowaniem. I wjeżdżał i wyjeżdżał i tak z 5 razy i się zastanawiałam czy wynikało to z tego że ma kombiaka czy z jego "wspaniałych" umiejętności:evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]umiejętności.... a w tym przypadku nawet maluchem niektórzy nie umia zaparkować :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Bodziulka']cienkusia mama chce? bleeeee mały, za mały dla Spota :diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]stanowczo.!!!!!!!!. za mały nawet dla kierowcy:diabloti: no i jak nie kombik... to koniecznie 4 drzwiowy jak dla psów... bo przeskakiwanie psów przez przednie siedzenie w dwudrzwiowym aucie to masakra- uwierz ;) [/B][/COLOR][/FONT] -
Sauron - bandog przez ludzka głupote biega za TM :(
clockwork replied to natalia_aa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='natalia_aa']Slicznie dziekujemy za allegro :) Moze tym razem bedzie bardziej owocne... Ehh co te zwierzeta zrobily ludziom ze je tak traktuja... Budżet kurde jakby Kaczor (i) Donald nie jezdzili takimi furami i nie latali samolotami wszedzie gdzie sie da to pewnie by i na zwierzaki kasy wiecej bylo... Moze do Przemka Salety sie zglosimy on ma bandosia i 2 inne psiaki, jeden w ta jeden w tamta mu nie zrobi :D no właśnie... ma Saleta tą bandogowa panienke?/ (suczka to była o ile sie nie myle) bo kiedys doszły mnie słuchy że szukał psom domków :niewiem: że nie miał czasu czy cos tam ... jemu by może i nie zrobił różnicy 1 w te czy wewte ... ale lipa że Sauronik sie nie zgadza z psią konkurencją :shake: co do polityki... nie wypowiadam sie- właśnie walcze o znikające, chore, zaniedbane psy u nas w schronie- z politykami niestety.... bo kasa i psy wypływają ze schronu diabli wiedza gdzie.. ludzie i politycy... nie maja sentymentów.. jeżeli chodzi o kase to żywe stworzenie sie nie liczy :shake::shake::angryy: -
[quote name='Gonitwa']Kfiatki, które dostałam... [/quote] [url]http://img91.imageshack.us/img91/9961/orient014be9.jpg[/url] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ta fura za oknem... to też na 18tke :cool3::cool3:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Gonitwa'] Co najciekawsze- Orient w styczniu kończy 5 lat, a wet określił go na maksymalnie rok i 2 miesiące...[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]brawa dla weta... :diabloti: Oriencik... brudasek i grubasek :loveu::loveu: GONI!!!! poka sie po wizycie u KOSMETYCZKI :mdleje: prosiłam.. nie do kosmetyczki :shake: to nie jest sterylna robota... strzelanie z pistoletu, i srebrne alergizujące kolczyki ...........................................[/B][/COLOR][/FONT]
-
Sauron - bandog przez ludzka głupote biega za TM :(
clockwork replied to natalia_aa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='natalia_aa']No mozna by sprobowac jeszcze raz wystawic, moze w koncu ktos go wypatrzy... Bo naprawde nie mam juz pomyslow gdzie go jeszcze oglosic... Pojde do telewizji kurde i powiem ze kraj sie stacza ze tak piekny pies siedzi tyle czasu w schronisku, moze pan Tusk cos wymysli :evil_lol: eeeehe. donald na pewno cos wymyśli :cool1: ewentualnie eutanazje.. żeby zaoszczędzić kase... budżet.. :diabloti: nowe Allegro ;) mówisz i masz :evil_lol: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=260415619 -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
clockwork replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja']:diabloti:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:diabloti::diabloti:to i MY z WAMI :razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]mów za siebie... JA NIE :diabloti::diabloti::diabloti: cze Pysiasta.. pamietam o Was ... ale nie dam rady nadrobić... chyba że było coś istotnego [/B][/COLOR][/FONT] -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
clockwork replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]było coś istotnego?? :razz: bo nie dam rady nadrobić.. ten remont mnie znów opóźnił :placz:[/B][/COLOR][/FONT] -
Sauron - bandog przez ludzka głupote biega za TM :(
clockwork replied to natalia_aa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Allegro sie skończyło :placz: wystawiac jeszcze raz?? :cool3::cool3::cool3: Sauronik!!!!! misiaczku!!! szukamy domciu przed zimą... bo Twoja króciutka sierść :-( -
[quote name='dbsst']hahahahahhahahhahahaha masz szanese mnie rozdziewiczyć :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja??? :crazyeye: o matko!!! ale ze mna sie nie chcesz chajtać :diabloti::diabloti: ????? powiedz że nie... bo ja nie chce z tobą... wogóle nie chce sie chajtać... bo ja tak lubie wbrew kościołowi :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
clockwork replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]czytałam po łebkach :roll::oops: o memlaniu Pepy .. i nie pamietam o czym jeszcze :cool1: na razie jestem .. lece dalej nadrabiac :multi:[/B][/COLOR][/FONT]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[url]http://img526.imageshack.us/img526/9087/img0176lw6.jpg[/url] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] BEA!!!! jakies robale ci z kwiatków wychodzą... :loveu::loveu::loveu: jestem ale o nadrobieniu nie ma mowy ... fotki widziałam :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='evaxon'] a a ide na spacerek :)[/quote] :crazyeye:[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:crazyeye: znowu???? przecież godzine temu tez szłaś :roll::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]