Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]z bazarków mamy JUŻ 53 zł :multi::multi: a jeszcze 10 dni :multi::multi: i nie chodziło mi kochane o fanfary czy podziękowania... spotkałam sie już z ignorem na dogo niejednokrotnie w towarzystwach wzajemnej adoracji, dlatego pytałam czy sie nie narzucam... jest ok i to jest najważniejsze... mizianko dla Bobiego :loveu: a czy leży w "meliniarskm" koszu... to najmniej ważne- ważne że leży na mięciutkim posłaniu i ma opiekę ... [/B][/COLOR][/FONT]
  2. [quote name='Niki-lidka']...oprocz spadochronu, musze jakis motorek jeszcze wziasc zeby szybciej tam doleciec...cos jeszcze ciotki? jaki jeszcze pulapyje na drodze na mienia czekajot? Ps...ale offa zrobilysmy...az nie moge sie zdecydowac kto nas za to ochrzani...iwop czy monia?[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a co??? zostali moderatorami?? :crazyeye::crazyeye: a o czym tu pisać.. FIGUNIA ma raj na ziemi... Monika nie umi wstawiac fotek i filmików.... :evil_lol::evil_lol: pojade we pniedziałek, nacykam fotek i znów bedziemy podziwiać AH i EH... na razie se Was zaprosiłam (do Moniki... hahaaahaha) i obgadujemy sprawy podróżne;) A Monika to woli sie już na nasz temat nie wypowiadać... widać żałuje że nas poznała buuuahahhahahahah... mnie szczególnie :loveu::loveu: Moniczko i mężu Moniki :Rose: [/B][/COLOR][/FONT]
  3. [quote name='iwop']Ale wam zazdroszczę "gościowania się " u Moniki...:oops:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zapraszam Cie do MOniki :grins: ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  4. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]no i wystraszyłaś Lidkę :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ale czym... 1200 metrów to dziuerczki... takie maleńkie niewinne :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  5. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] :razz::razz:tylko uważaj ...na zakręcie przy Boryni jest dziura :cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Borynia to kopalnia... a pod nią dziury na 1200 metrów.. :evil_lol::evil_lol: uważaj Lidka bo jak wlecisz to lot bedzie długi :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT]
  6. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie mam siły odpisywać :mdleje: dopiero wróciłam z rannej eskapady przyniosłam pączki- może potem wróce ;)[/B][/COLOR][/FONT] [IMG]http://www.drzewapolski.pl/Drzewa/Wiaz/Wiaz_szypulkowy_pak.jpg[/IMG]
  7. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]biedny mały zastraszony sznupek :-( nijak nie mam jak pomóc ale chociaż wymiziam wirtualnie chłopca :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  8. [url]http://images33.fotosik.pl/126/a41e0e5f1559bb0d.jpg[/url] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]moja synowa :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  9. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuhahhahah... zonkila diluje pączkami :evil_lol::evil_lol::evil_lol: cze Agucha... częstuj sie pączkiem... niosłam je tu z dżointklią.... troche my zjadły po drodze;) [/B][/COLOR][/FONT]
  10. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]przyszłam na pączka do kawy.... wzięłam 3 ... ;) cze zaqpowiczko :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
  11. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]bo w większości tych umieralni :angryy::angryy::angryy:psy za podstawę posiłku mają chleb ...mam fote z Jastrzębskiego schroniska zrobioną zza płotu .....wysypane na mokrej ziemi bochenki chleba ...w schronisku są tylko psy ...więc dla kogo :razz::razz:...jak znajdę w 2 kompku to wrzucę ...[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]szkoda tylko że nie ma ludzi chcących walczyć o jastrzębskie psy :-(:-( umierają sobie biedne w samotności... zostają sprzedane do "hodoffli"... ale widać tak[/B] [B]im jest pisane... daję rok a psy będą wyglądały jak te z krzyczek czy ligoty... wtedy cała Polska wspomoże mnie w walce o ich lepsze jutro [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]BAZARKI RUSZYŁY!!!!! jeszcze raz proszę o wrzucenie linków do pierwszego posta!!!!! chyba że nie potrzebujecie mojej pomocy.... bo takie odnoszę wrażenie... moje 3 posty i jeden alicji zostały zignorowane.... mogę wycofać jak wam to nie leży :niewiem: wiem że gotówka pilna... ale nie mam możliwości wpłacić więc chcępo móc chociaż tak [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  12. [quote name='zuzolandia']hejooo......... fane rzeczy ale lajbik dla mnienia za maluski hihihih ni ma tam kajsik janiolow na licytacji ??? hihihih padam na ryjjjjjj............cmok ![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aniołki?? u mnie w domu?? świnke sdomaso ta mam ale nie na przedaż :grins:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] powstań Zuzolku :loveu:dej kusku w pychol a nie w podłoga ...:razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][FONT=Arial][COLOR=Red][B][IMG]http://www.psp12.stalowawola.pl/publikacje/glowna_pliki/dzwonek.gif[/IMG] tak se zadzwoniłam :razz:...a co pohałasować nie wolno ;) Ja już nie śpię , piję kaff , zaś pół nocy siedziałam z Tobą na GG ino jak otwarłam oczy to zauważyłam że ktoś mi zapierdasił Benka :mad:i tak se klikam z Tobą w eter :evil_lol:...masakra i teraz nie wiem o czym ty tam mnie pisałaś :hmmmm:....a potem się sparzyłam doopną częścią ciała na kaloryfiorze :angryy:...potem Ozzy się wtarabanił a potem zadzwonił budzik ...i tyle se pospałam :diabloti:...i cięgle soebie zadaję pytanie ...................................................czy wogóle warto się było kłaść spać :hmmmm: [SIZE=3] Doberek Magdaleno :multi:[/SIZE] z Jastrzębia ...........obok Krakowa :evil_lol: piekąca w niedzielę/poniedziałek :razz: faworki :multi:[/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dzwonek ci sie klebie :grins: ja też wstałam... zara jade na zaqpy do Żor... wróce jak bede ;) toś se poklikała w eter :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Ala tutaj jazgotu narobiła :) aż mnie uszy bolą od tego :) od dziś Ala to Dzwonnik :) :evil_lol::eviltong: Cześć Madzialeno :multi::loveu: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze żonkilko.... Ala to taki rozrabiaka... nasieje fermentu z rana i zadowolona :shake:[/B][/COLOR][/FONT]
  13. [quote name='monia770']Ja też lubię gości nie tylko Figa:lol::lol::lol: clockwork ja pracowałam natargu bardzo mi miło że ktoś mnie kojarzy i to sympatycznie mam nadzieję:loveu::loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tak miło i sympatycznie ;) to Ciebie też odwiedzimy:multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='monia770']i z niecierpliwością czekamy na gości :fadein::fadein::fadein:[/quote] [quote name='monia770']i z niecierpliwością czekamy na gości :fadein::fadein::fadein:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]oooooo jak sie zająkła na myśl o gościach... duuuuzo gości :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  14. [quote name='Doginka']To wyślij fotkę do mnie na PW, to będziesz miała kosteczkę:p[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jasne że ci wyśle... mojego tzta też... a potem zamieszam kosteczką[/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-198.gif[/IMG][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] i buuuhahahahah już se wyobraziłam jak tz ma nos koło doopy :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  15. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]widziałam spartolone fotki...:diabloti: ale co tam... ważne że pies wylatany z kszyżówką makiety i szczęśliwy :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  16. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zapraszam na bazarki :loveu::loveu::loveu: przynajmniej hopajcie plisssss :razz::razz::razz: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9404800[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=105064[/url] [/B][/COLOR][/FONT]
  17. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]drugi bazarek [/B][/COLOR][/FONT] [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9404800#post9404800[/url] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]na razie wszystko... jutro jeszcze pogrzebie... tylko tak mogę pomóc :-( wstawcie prosze linki do pierwszego posta :razz::razz: [/B][/COLOR][/FONT]
  18. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]uffffffffffffffffffff pierwszy bazarek [/B][/COLOR][/FONT] [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=105064[/url]
  19. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dziś już nie dam rady, ale jutro zrobie bazarek na bobika ..... czytałam już 5 godzin temu, ale brakło mi słów i dopiero teraz przełkłam kluche w gardle.... z kasą u mnie krucho, ale bazarek bedzie .... :-([/B][/COLOR][/FONT]
  20. [quote name='iwop']monia to teraz jest w siodmym niebie :p bo do mnie wiele gosci nie przychodziło...[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]że Monia jest w siódmym niebie powiadasz???:hmmmm: ojjj... jeszcze troche i bedzie sie przed nami ukrywać... ale nic straconego.... ja ide do Figi... Moni może nie być w domu :eviltong::eviltong::eviltong::diabloti: Moniko... a moja mama cie zna z targowiska :razz::razz: powiedziała "wiem takie sympatyczne dziewczyny" :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
  21. [quote name='Medorowa']Kuku:diabloti: :diabloti: :diabloti: :loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ćwir ćwir świr... :diabloti::diabloti::diabloti::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  22. [quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]no i masz, co chciałaś! diablico! :eviltong: :diabloti: nie przyjdę do Cię więcej, boś mnie nawet dziś nie zauważyła :shake: :placz: a teraz idę się fochać :obrazic::eviltong: jak będziesz chciała dać mi buzi... :cool3: to przyjdź z faworkami :evil_lol: :sabber: ostatecznie mogą być te łaziankowe, co gosposia zmajstrowała:razz: [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]o ja tempa ślepa maupa... basieńko nie zauważyłam cie :oops::oops: ale już cie widze i witam... niestety ... faworków jeszcze nie ma ... łazanków już :roll::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]a co była fota????? niezauważyłam:diabloti::diabloti::diabloti: ide , bo mi......taka jedna tak tutaj marudzi................puścisz mnie? puścisz mnie? puścisz mnie? puścisz mnie? puścisz mnie? chyba ze sto razy już powtóżyła a siedzę 10 minut chyab kopa w doope zasadzę:mad::mad::mad: [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]puścisz ją? puścisz ją? puścisz ją?..... wydaj kotka wcześnie za mąż... żeby se matka nie mogła nawet na dogo poklikać :shake::mad: wpadła wypadła... nawet klockowego ptaszka nie miała szansy łobejrzyć :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  23. [quote name='furciaczek'] Nie ma nawet 2:lol: Pod koniec kwietnia bedzie miala 2 urodzinki:loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]o cholera to se Clockwork małolate wyrwał :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  24. [quote name='iwop']ojej... idziecie w odwiedziny do Figusi...?:placz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]chooo z nami :razz::razz: a wogóle jak już tak chamsko sie wprosiłam do Moniki to.... chodźcie wszyscy:multi::multi::multi::multi: [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zapraszam Was do Figi [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:evil_lol::evil_lol: mówiłam jej że jak już jej przywiozłam Figulca to bedzie na mnie skazana :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  25. [quote name='Alicja']:loveu:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:loveu:a usmaż 667 ....zjadłabym pączka :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ale ja bede smazyc faworki nie ponczki :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Pimpek']Witanko :D[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witanko :evil_lol: komuś łazanki?? :cool3::cool3: normalnie wróciłam z pracy a tu taka niespodzianka... moja najukochańsza gosposia zrobiła gar łazanek :loveu: gzdie ja bym znalazła taka drugą :loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...