-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nooo.. normalnie wiosna panie sierżancie.... aż lepiej sie wstaje... pan P. jeszcze zamula, ale jak wstanie pójdziem na spacera ze psem... byle nie o 14tej bo panowie piją w naszej spacerowni piwo :evil_lol::evil_lol: witam wiosennie Alutka!!!! :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pobudka.... wstawać... a ja zaś zaspałam do kościoła :roll::cool1: pójde za tydzień :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Szalone bydłaki czyli: Spot [*], Tops, Magnus,Uma, Kicia, Lucyfer i Franek ;)
clockwork replied to Kiłi's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][B]nie oglądnęłam filmików... bo ciągle mi smutno, mimo że przecież nawet nie znałam Spocika ... kiedyś obejrze.... :-(:-( za szybko te nasze zwierza odchodzą :-(:-([/B][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]Dziendobrywieczór sie z pania...[/B] [B]dawno mnie tu nie bylo....[/B] [B]oj dawno...[/B] [B]Madziu kochana pisalam Cie kiedys gdzie masz dac sygnalik jak masz dolek jak kanion w Kolorado....DO MNIE!...[/B] [B]to ze mnie tu nie ma nie znaczy ze nie ma mnie pod telefonem..jestem i jak potrzebujesz odpowiedniego nastawienia do swiata to dawaj:cool1:[/B] [B]Pozdrawiam i lece na spacerek..w ta piekna "zimowa" aure...pieknie pada deszczyk...taka cudna wiosna tej zimy:diabloti:[/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] jaaaaaaaaaaaaaaaaaa:crazyeye::crazyeye::crazyeye: agunia z zaświatów... :crazyeye::crazyeye::crazyeye::evil_lol::evil_lol: alez kochana... ja nie mam dołka... życie jest piekne :loveu::loveu: miałam taki malutki ale kopareczka zasypała :evil_lol::evil_lol: dzięki za odwiedzinki zapraszam zas :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a ja jak sie uśmiałam... aukcja Pawcia koleżki... buuhahahhahah[/B][/COLOR][/FONT] [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=306946724[/url] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ale pozytywny psychopata... miejsce w luxusowym busie :roflt::roflt::roflt:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja']:roflt: :roflt: :roflt:[/quote] [quote name='jonQuilla']:evil_lol::evil_lol: [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]trzeba było kupić psa, który umiałby do kosza :diabloti: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] no co....:roll::roll: nie zawsze jestem miła i sympatyczna... czasem mam zły dzień a jak mi kto wtedy na odcisk nadepnie ... ojjjjjjjjj ale tylko czasem :roll::oops:[/B][/COLOR][/FONT] -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
clockwork replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:cool2: potwierdzam .....MANUSAN super sprawa ... dobrze że od czasu do czasu któraś z nas o nim pamięta :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ale bez żartów ja Ozzulkowi przemywam i uszka i ....te jego pachwinki :oops:...a wiem że ktoś na dogo wyleczył grzywka z grzybicy Manusanem ...[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nooo... bo to antygrzybiczny i anty jakiś tam jest... ;) oooo antyseptyczny :evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i oto zas jestem... bylim z psem na psacerku... i co sie okazało.... obok w bloku mamy nową sąsiadke amstaffke :loveu: młodziutka, koleś przejął ją od jakiś meneli... właśnie skończyła jej sie cieczka i kloc ją zwąchał i... sie postanowił sie zakochać :mdleje: zapraszam na koncert- Clock w duecie z papugiem :mdleje: no ... i właśnie tyle wiem o sąsiadach... ino staram sie szpiegować nowe psy :grins: reszta mnie nie interesuje... też widziałam na klatce klepsydre.... nie wiedziałam kto to mimo że pisało imie nazwisko... po 3 tyg. sie dowiedziałam że to sąsiadka która mieszka dwoje drzwi dalej :roll: no i ja też nie byłam lepsza od Pawcia (apple- na pewno Pawcio pozwoli wykorzystać hasło- działa;)) kiedyś Kloc wali qpe na trawie... zrobił i se idziemy wtem za plecami rozlega sie głos... [/B][/COLOR][/FONT][LIST] [*][FONT=Arial][COLOR=Black][B]eeeeeeeeeeeee[/B][/COLOR][/FONT][/LIST][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ide dalej bo ja Magda nie eeeeeeeee;) [/B][/COLOR][/FONT][LIST] [*][FONT=Arial][COLOR=Black][B]ej ty z psem!!![/B][/COLOR][/FONT][/LIST][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]obracam sie .. a pan[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:angryy:[/B][/COLOR][/FONT][LIST] [*][FONT=Arial][COLOR=Black][B]pies tu zrobił qpe!![/B][/COLOR][/FONT][/LIST][LIST] [*][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wiem widziałam, byłam przy tym:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/LIST][LIST] [*][FONT=Arial][COLOR=Black][B]ale tam jest kosz....[/B][/COLOR][/FONT][/LIST][LIST] [*][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ale mój pies nie umie do kosza :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/LIST][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] coś tam brzęczał że sqr*iałe psy, bezmózgie właściciele... nie wsłuchiwałam sie [/B][/COLOR][/FONT]:eviltong: -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze Bea... widziałam kotka poddachowca z Lusiendą.... :loveu: noo i jak cie dopuszczą do kompka to buziakuje was wszystkich ... no może oprócz syna bo sie zeżyga że stara baba go całuje :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
clockwork replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]poczytałam jestem na bierząco.... jak coś z uszkiem sie dzieje to nie rób niczym szczypiącym na spirytusie... ja tak zraziłam Klocka.. szczypało bolało a ja maziałam... dziś nie da se nawet zajrzeć do uchów jak sięgam po jakikolwiek płyn, czy wacik.... teraz stosujemy tylko maść bo nie piecze nie szczypie... a jak mu tam wpycham palucha z maścią to aż extazy prawie dostaje... aha kup sobie w aptece albo sklepie medycznym MANUSAN- to jest chirurgiczne mydło antybakteryjne- pomaga i chroni na różne infekcje, zatarcia, rany... bezalkoholowe... możesz i psu bez żadnych przeciwskazań przemywać cokolwek (oprócz bodajrze oczu) i sama też możesz stosować.. kosztuje koło 18 zł ale to koncentrat.. wystarczy ci na 2 lata ;)[/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]byłam tu wcześniej inkognito :cool1: ale była popijawa a ja nie pijąca więc usiadłam cichaczem w kąciku :eviltong::eviltong: heja jabłuszkowa... wisienko :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze... zajrzałam i mnie oświeciło że już wiem czemu od jakiegoś czasu jestem taka do dupy... bo same stracone dni... jeden po drugim :evil_lol::evil_lol: poka ta gipsdeka :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Pauluś... :kciuki: wracaj niebawem.... P.S. udało mi sie ... dziękuje :Rose:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dilerowa.. wróciłam.. ty też wróć... wiem że pisanie jak mnie nie ma mija sie z celem ale oto i jestem... już :grins: [/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cholewcia jaka cisza... czy ja jestem na Ozzulcowym??? :crazyeye::crazyeye: gdziekolwiek jestem witam sie z gospodarzem :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz::razz:...aaaaaaaaaaaaaa no to ...ulgło :razz:... a ONI są gupie :eviltong::eviltong::eviltong::evil_lol: chcesz mielonego :razz::razz: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ano gupie jak nie wiem co... [SIZE=3]-są kotlety mielone?? [/SIZE][/B][SIZE=3][I]-mielimy[/I][/SIZE][B][SIZE=3] -poczekam[/SIZE] [/B][SIZE=3][I]-mieli my wczoraj :eviltong::eviltong:[/I][/SIZE][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aha.. i melduje że z przyczajki[/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/army/img/017.gif[/IMG][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] byłam dziś wszędzie ale nie chciało mi sie pisać... widziałam nowego wspólokatora Vegi i wszystko co nabablałyście :grins: [/B][/COLOR][/FONT] -
KICIA w nowym domku w Katowicach... było gorąco...ufffff
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='monika55']No i wszystko dobrze sie skonczylo.:razz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i jak niewiele brakowało... dzięki pani Karolino!!! :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:....to nie ja tyle pisze to ONE :roflt:[/B][/COLOR][/FONT][RIGHT][RIGHT][FONT=Arial][COLOR=Red][B][SIZE=1]... ino czemu pan C. o tobie mówi[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT] [/RIGHT] [FONT=Arial][SIZE=1][COLOR=Red][B] przecinek a ty mówisz żeś margines :hmmmm:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/RIGHT] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]:roflt:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]margines.. to nie ja o sobie tak mówie to ONI :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]coś mówiłam że mi sie nie chce pisać?? :hmmmm:[/B][/COLOR][/FONT]