Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]widziałam bułeczkowego psa... dobrze że kabla nie przegryzł.. o cholera... włączyłam pranie i zapomniałam nasypać proszku :oops::scared:[/B][/COLOR][/FONT]
  2. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/127/fe05d5538d274761.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/127/ed4e23176ef4d4d1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/127/2b7e5eef28d2d175.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/127/6aa1b805c2008463.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/151/5608cc9cb0e6a1a7.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  3. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]a ja mimo że jestem miła to często słyszę niemiłe odpowiedzi :roll: ostatnio w kolejce facet mnie i koleżankę wyzwał od gówniar i spytał "na ch** przyszłyście do przedziału bagażowego" jak zwróciłam mu uwagę że w kolejce się nie pali :roll::roll::roll: [URL]http://images24.fotosik.pl/151/aff6ab002e0934e3.jpg[/URL] Klockowa głowa zmieniła się w oponę :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a no bo widzisz... jest jeszcze kwestia jak cie ludzie odbierają... po mnie to od razu widać że paniusia-tipsiara, grzeczna i uporządkowana , więc nie wypada im niemiło do mnie ... :diabloti: no i fakt... na ch** poszłas do przedziału bagażowego :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  4. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]macie na zachete... reszta potem :eviltong::eviltong: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/127/01746a81cced83cb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/151/aff6ab002e0934e3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/127/eb4327ab44e3fddb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/150/924a1b477c48feea.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/151/4e646916048a4d50.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  5. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]no i biegiem musiałam do WC:oops:....czemu nie klikłaś że zwieracze mogą popuścić :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] :roflt: [FONT=Arial][COLOR=Red][B]no tera to już ide z kompem do WC :cool1:......poczytam na muszelce ....:roll::oops:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]mam nadzieje że zdążyłaś :roll::roll:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Wilejkaros']Jak nie mamy wspólnych, to jak Ci ta moja opryszczka sprzed 3 lat przeskoczyła, hę? I teraz to mi wytłumacz![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] ejjj no poczekaj... wyjaśnijmy sobie coś... w ostatnim czasie sie nie widziałyśmy.... żeby nie było.. bo ja mam na pysku a ty na narzędziach intymnych :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Klocusiowa ale ty masz przygody jak słowo daje ty to powinnas gdzieś spisywać a potem wydać....... milony dla ciebie :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]przeca spisuje ... na dogo :p [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:roflt:dobre :) a Panowie bardzo mili...bo najcześciej to słyszy się niecenzuralne słowa od takich :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bili mili bo ja jestem sympatyczna i miła... inaczej by ze mna gadali gdybym podeszła i powiedziała "eee ziomy... bujajcie stąd te swoje dupska bo spuszcze psa..." [/B][/COLOR][/FONT]
  6. [quote name='Medorowa']Wyspaceruj też mojego:multi::multi::multi::diabloti: Buhahahha, Klocusiowa nie wiem co mam skomentować, bo wszystko mnie rozbawiło, buhahahhahahhahahhahhaa[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuhahahah bardzo śmieszne... własnie Klocuś wyłożył sie na pościeli :angryy::angryy::mad:[/B][/COLOR][/FONT]
  7. [quote name='Wilejkaros']Klockowa, zakup Heviran (tabletki), bierzesz 2 razy dziennie przez około tydzień i masz spokój z "zimnem" na parę miesięcy (u mnie nie ma już ponad 3lata). To ten sam wirus, co wywołuje opryszczkę naszych narządów intymnych ;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ale ja nie mam z tobą wspólnych narządów :eviltong::eviltong: dzięki za porade kupie przetestuje ;) [/B][/COLOR][/FONT]
  8. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]są my wyspacerowani :multi::multi: 1,5 godz .... poszlimy jak zwykle do klockowego raju gdzie schował se oponke... ledwo go puściłam... patrze a tu dwóch drobnych pijaczków lezie z psem w moją strone.... myśle.. przejdą i hasania ciąg dalszy.... ale ale.. panowie siadają na pniaczku 10m dalej i odbezpieczają browara... ide do nich... grzecznie: dzień dobry.. panowie idźcie sobie gdzies dalej coooooo... a ja se puszcze psa żeby poganiał... bo widze że panowie z psiakiem :razz::razz: a oni mi co na to?? równie grzecznie: [I] "pani kochana... o tej godzinie, to my se tu zawsze przychodzimy na 1 piwko- psina niby suczka, ale rzuca się do psów, więc szybciuteńko wypijemy browarka i idziemy, to se pani pies polata"[/I] se myśle ok.. "to ja sie ide przejść a panom życze smacznego" [I] "dzięki... i niech pani zapamięta... o czternastej przychodzimy tu na piwko" :evil_lol: [/I] więc se poszłam na spacera z psem..... gąszcz zarośli, chaszcze... a my dreptamy.. spodnie umazane od brudnych gałęzi :cool1: ale brniemy przed siebie... w jakiś nieznany teren ... aż tu nagle... CHLUP... topimy sie z klockiem w bagnie- ja do łydek on po jajca :roll:... no nic... tza iść dalej ... pochodziliśmy jakieś 20 minut i wracamy na miejsce z oponką... panowie widząc mnie z daleka krzyczą [I]"chodź pani my mamy ostatniego łyka"[/I] dopili i poszli.. ja puściłam Klocunia... poganiał z oponką dodatkowo mnie uświnił... spakowałam go do auta i poszłam do sklepu po płyn do podłóg... w tych spodniach :diabloti: przeca nie ściągłam po drodze :eviltong: czuję oddech ochroniarza na plecach obracam sie i mówie "nie szpieguj mnie- nie jestem rumunem, wracam ze spaceru z psem" :diabloti: ojjjj sie mu głupio zrobiło :cool1: aha i mam foty.... ale nie chce sie mi przerabiac i wstawiać[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  9. [quote name='ice_t']dziękuję za dokładne dane - postaram sie to sprawdzić;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]uważaj na zimno :evil_lol::evil_lol: cobyś nie chodziła z takimi skwarkami na pysku jak ja :evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT]
  10. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dlaczego nie piszecie o akcjach na allegro na wątku???? po 2 zł cegiełki to niewiele.... wiele tu zaglądających mogłoby "kupić" kilka... wstawcie też do pierwszego postu... ja szukałam w wyszukiwarce allegro, bo wiedziałam że aukcja istnieje... ale pośród setek aukcji charytatywnych Bobi sie gubi.... :shake: każda forma pomocy jest niezbędna... więc warto dawać info na wątek ;) nie szczypcie sie... nie miejcie oporów... nie żebracie o kase dla siebie- prosicie dla psiaka a po to tu jesteśmy... kto ma możliwości ten pomaga:loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
  11. [quote name='ice_t']wiesz co nie próbowałam ale muszę zaciągnąć mojego męża na dział mrożonek i zobaczyć czy ten romantyzm działa , bo jeśli tak to mam miejsce na spędzenie walentynek:evil_lol::evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dokładnie był to dział rybny :roll::roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  12. [quote name='Medorowa']A mama nie mówiła, że na wietrze się nie całuje:nono::nono:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ale ja sie nie całowałam na wietrze :placz::placz: w dziale mrożonek w oszą :eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]
  13. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze... wpadłam z nadzieją że są foty.:diabloti:.. ale nie ma... ide wróce jak bede [/B][/COLOR][/FONT]
  14. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]no so ....jabłuszkami [/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][IMG]http://www.amazing-animations.com/animations/food005.gif[/IMG][IMG]http://www.amazing-animations.com/animations/food005.gif[/IMG][IMG]http://www.amazing-animations.com/animations/food004.gif[/IMG] [/CENTER] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]o prosze... jakie bezwtydne japko... sie rozkracza aż mu niasienie widać.. nasiono?? :hmmmm: cze japkowa :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  15. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze alutka ... bom sie jeszcze z toba nie witała :cool1::cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  16. [quote name='agbar']na pewno sobie myslisz ze z racji mej opieszalosci dzisiejszej:razz:...wydaje ci sie...wcale nie szlam wieszac prania od 4 godzin....wcale a wcale...:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze moja stara rumpo :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  17. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Przyszłam se dygnąć do cię[IMG]http://www.msos.waw.pl/images/smilies/msos/curtsey.gif[/IMG] Witaj Magdaleno pracująca:loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]NIE pracująca :grins: Madzia cie wita :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:grins: ...kaffa pychotka :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]na zdrówko... ja już wypiłam 2 kawy- tera poszłabym spac..:roll: a wogóle wyskoczyły mi 2 zimna.... 1 na górnej wadze na środku, 2 na wardze na dole :roll: po prawej stronie nad kolczykiem... i swędzi jak diabli i nie mam mazidła żeby posmarować i drapie i misiam jęzorem.... :mdleje: [/B][/COLOR][/FONT]
  18. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aha i jeszcze jedno..... po mojej pierwszej oficjalnej wizycie z aparatem w dłoni ( wcześniej robiłam zdjęcia z ukrycia, bo nie wyrażali zgody) miałam niewątpliwą "przyjemność" zawieźć padniętego psa do chłodni gdzie sie oddaje do utylizacji.... 2 pełne lodówy... mój Clockwork by się tam nie zmieścił :shake: skąd... pytam.... ile ludzi sgłasza psią ofiarę leżącą na ulicy????? myślę że to były masowo zabijane psy schroniskowe... może się do tego przyczyniłam :placz::placz: tymi fotami ... ale rotacja w schronie jest masakryczna.. gdzie sie traca psy?? przecież nie do adopcj bo ŻADEN schron nie ma tylu adopcji:placz::placz: [/B][/COLOR][/FONT]
  19. [quote name='monika55']Bez "wyrazow" w komentarzu.:angryy::angryy::angryy:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] eeee... nienerwujsja.... powiedziałam tylko "babciu" :evil_lol::evil_lol::evil_lol: własnie klikam z amikat.. jedziem na spotkanko z panią chcącą się zająć schronami... może coś ruszy zobaczymy ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  20. [quote name='monika55']Tak, ludzie sa zastraszeni. Wiem cos o tym. Faktycznie ze mafia bezkarna. Ja juz niewiele mam do stracenia [babcia emerytka:evil_lol:] Nawet z zewnatrz nikt ich nie ugryzie. Ale moze probowac jezdzic do schronu i wtracac sie do wszystkiego? Nekanie to sie chyba nazywa.[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]hahhahaa.. babciu :eviltong: byłam na samej wizji lokalnej z gosciem(jakiś dupek wyrwany z krzesełak) z JZK- czyli zakładem pod który należy schron... zadawałam mu niewygodne pytania... a on dyplomatycznie odpowiadał... albo nie... od pracowników zupełnie nic sie nie dowiemy :shake::shake:a skoro sam dupek z góry nie odpowiedział na żadne z moich pytań... kogo nękać... poczytaj odpowiedzi dyrekcji JZK- wszysko pięknie cacy.... a eutanazjami jesteśmy najlepszym schronem w polsce na to wychodzi.. nawet rzeszowki schron który jest przykładny ma o wiele więcej padnięć i eutanazji :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  21. [quote name='monia770']Figa dzisiaj na spacerku:painting: tym popołudniowym wykopała sobie dołek a tak się przy tym ubrudziła:crazyeye:, ale była taka szczęśliwa że nie przerywałam jej wspaniałej zabawy , a po przyjściu do domku pierwsza kąpiela póżniej gonitwa po mieszkaniu przez pietnaście minut ale super wyglądała. Potem odpoczynek[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a ja nadal ostrzegam.... nie pozwól jej kopać bo jak sie dokopie do kopalnianego szybu i poleci SRUU w dół.... to kto uratuje Lidke jak twój ratownik małż bedzie ratował Fige :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Niki-lidka']to tak jak z moim...najedzony to szczesliwy:) z tym brudnym to tez...tylko on sobie wybiera koopki do tarzania sie:) wiec raczej mu nie pozwalam na takie szczescie...zla ze mnie pancia:)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]juz zrobiłam donos do TOZu... żeś zła pancia :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='monia770']ja to teraz muszę potrenować wklejanie zdięć a filmiki to tak pewnie za rok:evil_lol:taki ze mnie informatyk jak......:comp26::comp26:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]przybędziemy w poniedziałek to cioteczka cie nauczy wstawiać zdjątka.... filmików nie umie :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] ha ha ha ....a ja filmików do dziś nie umię wklejać :oops::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to za co ty masz te 2 płomyczki... za HOPanie?? :diabloti: i histeryczną czerwoną czcionke?? :diabloti::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]
  22. [quote name='monika55']Znam realia naszego miasta niestety. Ale czy naprawde nic nie mozna zrobic.Te sprawy nie sa odpowiednio naglasniane, dlatego dotarlo do mnie bo wchodze na DGM. Po prostu nie wiedzialam. Nawet jak bylam w schronie, to nie wiedzialam na co zwrocic uwage. I na POZOR dla mnie bylo ok. Teraz wiem ze nie. Wiem, ze to walka z wiatrakami, nikt nie wygral w naszym miescie. Moze jednak wezmy przyklad z innych miejscowosci? Przylacze sie, mam tylko czas i checi, z moich zawodowych znajomosci niewiele zostalo. Ale moze sie przydam?[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]moniczko.. ja też miałam chęci i mnóstwo samozaparcia... ale jak mam wygrać z prezydentem i tą kliką?? wiesz że 2 radnych działa.. piszą doniesienia wysyłają dowody czarno na białym interpelacje o przekrętach w naszym mieście...wszędzie gdzie to możliwe..... i nic... nie wiem gdzie mają dojścia nasi włodarze że nadal są nietykalni.... :angryy: napisze na podany przez amikat namiar... może ktoś z zewnątrz miasta się za to weźmie bo u nas wszyscy zastraszeni... [/B][/COLOR][/FONT]
  23. [quote name='Pandisia']Cześć wstanięta kobieto, ja też nie zjadłam ani jednego pączka a do pracy za Ciebie też bym poszła :evil_lol:,bo u mnie od wczoraj zimne kaloryfery i lodowata woda w kranie. :angryy: Może bym się ogrzała troszkę :razz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]o prosze... to ty jutro ... a ja zaś se posiedze w domu :evil_lol::evil_lol: a zimnicy nie zazdraszczam.... w pracy mam gorąc, ale bywałam już na lokalach gdzie pękały rury od mrozu... brrrrrrrrrrr [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='agbar']witam ciebie gwiazko poranna:loveu:a co ta Twoja siostra taka chetna do pracy za ciebie:razz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witam cie moja mleczna drogo- biała usypano krecho czyli :eviltong: a tak se chciała iść posiedzieć za swoją ukochaną siostrzyczke.... nudzi sie dziewcze a w sklepiku z pawciem bzdury popieprzą, poklika se... i dzionek zleci ;) [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]co tak spokojnie .....nikt kawą nie dzieli ...u mnie expresik ;);) siedne se tu u Cię :loveu::loveu:i wypiję [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-412.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a pij kochana pij... ja se właśnie robie drugą kafff...zrobie i tobie :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [url]http://ulubiency.wp.pl/kat,1010807,title,Odpowiedzialne-oswajanie,wid,9611134,wiadomosc.html?T%5Bpage%5D=1[/url]
  24. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]amikat... jest dokładnie tak jak piszesz... u nas powstało stowarzyszenie prozwierzęce- chcieli przejąć schron ... dyskutowali z odpowiedzialnymi za to ludźmi, żeby może bez przetargu, a w zamian zapewnią psom opiekę (jedną z założycielek jest pani weterynarz) ale nie... gdzie tam... przetarg... wygrał oczywiście dotychczasowy "opiekun" co dla mnie osobiście nie było żadnym zaskoczeniem......(57 tys/ 1/2 roku- musi mieć 7 pracowników, porobić opłaty związane z utzrymaniem schronu, czyli na to ta kwota... na psy już absolutnie nie zostaje- no może pare złotych) rozmawiałam natomiast z osobą znającą schron i to co się tam dzieje od podszewki (niestety, dla jego dobra nie mogę powiedzieć kto to) to co usłyszałam.... :smhair2:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zastanawiało mnie zawsze dlaczego w naszym schronie nie ma NIGDY psów rasowych, lub mieszańców rasowców... przecież nawet na dogo gołym okiem widać że psów bojowych, ONkowatych,boxerów itp jest w każdym schronie zatrzęsienie... u nas nie.... są SPRZEDAWANE pseudohodowcom... bojowe... to już moja wersja - może trafiają na walki :niewiem: ogólnie ten ktoś powiedział "tam się nie zmieni dopóki schron bedzie miał ktoś kto patrzy na to zarobkowo... tam są potrzebni miłośnicy zwierząt!!!!" w pierwszej wersji napaliłam się na przetarg... że wezme udział... ale niestety- wtajemniczając się w to wszystko wiem że z kasą jaka jest[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]przeznaczana na psy starczyło by mi to może na 4 miesiące gdybym chciała faktycznie pomóc psiakom- leczyć sterylizować, odpowiednio żywić.... a potem??? miałabym patrzeć jak psy zdychają z głodu???? wycofałam sie.... wiem... można liczyć na pomoc ludzi dobrej woli... ale ... w momencie przejęcia przeze mnie schronu- prezydenci i inni trzymający władze- zniszczyliby mnie psychicznie, fizycznie i jakkolwiek... nie odważyłam się- ponieważ psy są dla mnie życiem... ale nie za wszelką cenę... wiem do czego jest zdolna nasza mafia w krawatach na urzędniczych stołkach... spanikowałam... dlatego też na razie siedze cichutko.. od czasu do czasu zajade, porobie foty, i to wszystko:placz: bede gryźć sie z myślami że one tam umierają.... ale nic więcej nie mogę zrobić... niby jest wiele ludzi mówiących o pomocy.... ale ... [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]póki co pomagam jak mogę psom dogomaniackim.. nie zarobkowo, a z potrzeby serca- czuję się z tym wyśmienicie ratując każdego jednego psiaka.... żeby każdy w naszym społeczeństwie miał potrzebe pomóc tym potrzebującym- świat byłby piękniejszy... ale niedoczekanie nasze... nasze społeczeństwo (rzekomo katolickie:diabloti:) uwielbia pastwić się nad bezbronnymi, a priorytetem dla nich są tylko pieniądze.. jeżeli już myślą o "pomocy"psom to bez profitów pieniężnych dla siebie.. nie wchodzi to w gre:roll: oczywiście pomijam 90% dogomaniaków którzy wyprzedają co mogą na pomoc pokrzywdzonym (10% to jak wiemy z doświadczenia- przekręty robiący kase na psim nieszczęściu:angryy:)[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no i sie rozpisałam... a chciałam tylko powiedzieć że Amikat dobrze gada- polać jej :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]:evil_lol:
  25. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jestem wstanięta... siostra ma chce iść dzisiaj za mnie do pracy więc bede se siedzieć w domku.... super bo trza chałpe odgruzować..."mdleje:i porobić inne rzeczy w domu- np. drzemnąć sie :grins: melduje że wczoraj nie zjadłam ANI JEDNEGO pączka, ani faworka ani nawet... śniadania.... kilogramów nie przybyło, więc wszystko po staremu :grins: witam was dziołszki pieknie przykaffkowo :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...