Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bereczek Ewuś... wbiegam na szybciorka zameldować że pamniętam o Cia i już zmykam :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  2. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]przybyłam... pókiś wilgotna :roll::roll::grins: buziaczkuje was... mam pół godz, żeby zalecieć do wszystkich :mdleje: [/B][/COLOR][/FONT]
  3. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jak powiem że nie jestem w temacie... wybaczysz??? wpadam, wypadam, buziaczkuje :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  4. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:loveu::loveu: żebrak... biedny zagłodzony pies :diabloti: qrwiki w oczach :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [URL]http://images31.fotosik.pl/190/7f61809c8108bed6.jpg[/URL] :loveu::loveu: [URL]http://images28.fotosik.pl/182/9db99aab5b7656c1.jpg[/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]widziałam też te dla Klocusiowej jełopka:multi::multi: i od doopy strony jełopka:multi::multi:... i foczke z dobrą jeszcze piłką..:multi::multi:. też była dla Klocusiowej?? :razz::razz: ... fotka... nie piłka ;);)[/B][/COLOR][/FONT] [URL]http://images30.fotosik.pl/182/d000f623e00500ca.jpg[/URL]
  5. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]przyszłam na specjalne zaproszenie :eviltong::eviltong: widziałam :multi::multi: w szczególności te dla mnie :multi::multi::loveu::loveu: dlaczego mi to robisz??? :placz::placz: KANALIE!!!!! :loveu::loveu::placz: aaaaa i trzymam:kciuki: za białaske :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
  6. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/190/e639b64119b87c7c.jpg[/IMG][/URL] :diabloti::diabloti::diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/190/90cb2c146e79b813.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]KUNIEC SOBOTNICH... może bedą i niedzielne :roll::cool1:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER]
  7. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/190/7acf12950156661c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/182/27830ea8a8e13173.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/190/e46c6696cc9f9e23.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/190/e7f1fcaa40a8e844.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/190/a56e60e7f31c99b3.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  8. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/190/f0d4a25c6261e8ba.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/181/c942aa8c83470144.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/181/ee40549fea67d5e9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/190/d0284fc1f7486efe.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/190/02f9cfd95bd460f1.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  9. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/190/8862ac89f090b031.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/181/121325901b863d41.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/190/ad9cf53148b3a696.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/190/7401cbfa5439c17a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/182/110babc23ba39778.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  10. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/182/d8449f3ce9e3da9e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/190/03a646b2c425ba38.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/182/bd2f78aa42552008.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/182/842f60a2f25f77a0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/190/b933576f9ee0a6bf.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  11. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no i jestem mokra... ciasto sie skończyło... Ala masz jeszcze?? :razz::razz: pychotka :loveu: Pawcia wyexmitowałam z domu więc troszke fotek z soboty- któreś już dawałam i nie pamiętam które a nie chce sie mi grzebać i szukać ;) [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/182/c9b00d6ecc81aec8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/190/36b9eb5c5d0cd298.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/182/efe3c78b09d60ed5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/182/a640574a2e79e5d8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/190/0f2e653bd20b0e4f.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  12. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]warto warto warto .... warto poświęcać sie psiakom :multi::multi: cudownie czytać takie wieści :multi::multi: Marto, Marcinie i Denisku!!!!!! ja też życzę Wam wszystkiego NAJ!!!!! i cmokala w nochal dla Deniska!!!!!! [/B][/COLOR][/FONT]
  13. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:placz::placz::placz: allegro............... [/B][/COLOR][/FONT]Szczenięta BANDOG urodzone 22.11.07. 3 suczki, kolory: czarne z dodatkiem białego i brązowego; i rude. Odrobaczone i zaszczepione. Szczegóły pod nr tel.xxxxxxxxxxxxx cena 200 [URL="http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:%20ShowBigPicture%28current_picture%29"] [IMG]http://photos01.allegro.pl/photos/400x300/329/46/03/329460308[/IMG][/URL] [COLOR=Blue][B]allegro tego samego gościa:[/B][/COLOR] Szczenięta Jack Russel ur. 7 stycznia 2008, 3 pieski. Odrobaczone i zaszczepione, cięte ogonki. Matka szczeniąt na pierwszym zdjęciu, ojciec na drugim. Pytania i szczegóły pod nr tel.xxxxxxxx [B] cena 750 :crazyeye::crazyeye: [U]BEZ RODOWODU[/U] [/B]
  14. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wiem wiem... zaglądacie :loveu: ale ino ci co zaglądają to zagladają... niektórzy z ukrycia [IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/p035.gif[/IMG] niektórzy ofen, ale wszystkie Was koffom .... sama nie mam czasu żeby zajrzeć do was, sie ujawnić [IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/p025.gif[/IMG] poplotkować [IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/haushalt/e025.gif[/IMG] [IMG]http://www.cosgan.de/images/midi/traurig/g045.gif[/IMG] [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] [SIZE=6]ŚMIGUS DYNGUS[/SIZE] [/B](kto wymyślił to słowo [IMG]http://www.cosgan.de/images/midi/konfus/g050.gif[/IMG]) [/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/frech/s055.gif[/IMG] [/B][/COLOR][/FONT][URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/28/28_4_11.gif[/IMG][/URL][U] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/U] [/CENTER]
  15. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Sunia nr. 1853 czeka na dom :-([/B][/COLOR][/FONT]
  16. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]doberek Toluś ... gdzie cie jeszcze można ogłosić?? :niewiem: nikt sie nie interesuje taką słodką mordką... buuuuuuu... :placz:[/B][/COLOR][/FONT]
  17. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cześć mój Rudziaszku :loveu: mam nadzieje że twój "pan" udławił sie wczoraj przy przyjmowaniu komunii :diabloti: znajdziemy ci domeczka... obiecuje :p[/B][/COLOR][/FONT]
  18. [CENTER] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]w lokalnej prasie znalazłam apel o pomoc w znalezieniu [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-11.gif[/IMG]... nie widzieliście?? :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT] [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-561.gif[/IMG][IMG]http://photos87.nasza-klasa.pl/dev141/0/163/345/0163345807.jpg[/IMG] [/CENTER]
  19. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Kloczuś z Bruxelindą pozdrawiają cioteczki :loveu: pomimo że prawie nikt tu nie zagląda :diabloti: więcej fotek bedzie jak wygospodaruje więcej czasu :roll::oops: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/181/a763c9bf60829609.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  20. [quote name='MARCHEWA']Toluś ma się świetnie,apetyt mu dopisuje,że hej:razz:.Jest bardzo grzeczny i posłuszny,aż sama nie mogę uwierzyć,że taki może być szczeniak:roll: A co do maili i telefonu o Tolusia,to na razie cisza:shake:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]liczę na "PO ŚWIĘTACH" ... przecież gdzieś musi być JEGO człowiek [/B][/COLOR][/FONT]
  21. [quote name='MARCHEWA']Ciekawe,czy sunię też ktoś wypatrzy na ogłoszeniach:roll:...mam nadzieję,że tak.[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]możemy liczyć tylko na ogłoszenia bo od po świąt idzie do ogólnych boxów a tam już ciężko będzie ją wypatrzeć :shake::-([/B][/COLOR][/FONT]
  22. [quote name='MARCHEWA']Rudziaszek jest bardzo popularny na ale.gratce,ma najwięcej odsłon ze wszyskich psiaków-prawie 200:-o.Tak więc,musi być dobrze-domek się znajdzie;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] liczę na to i zaciskam najmocniej jak moge ... we wszystkich kończynach chwytnych :p[/B][/COLOR][/FONT]
  23. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/180/1e4a2599c5bcad99.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/181/40f7bbf780d04781.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/188/42950e0a9cb21dfd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/189/cfbb3f716bf718a0.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]KOLOROWYCH JAJEK!!! :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/188/e8b4b737e894cdfe.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  24. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]psacerkowe ;) [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/181/4dea39d0b8a6b47e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/181/ca2891d130b69ed6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/189/03ae074cbc5891de.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]rozkicanych królików :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/181/ce841637963cf891.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/181/8257051ca7929934.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  25. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zostaw... bo bedzie ci sie hepać baraniną :diabloti: spokojnych ozzulińscy ;)[/B][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...