[quote name='goldenka245']No właśnie, ładny bannerek, ładny ;][/quote]
[quote name=':: FiGa ::']Cześć ;)
Świetny komplecik :cool3:[/quote]
A co w nim takiego jest? Mi się podoba ta...lekkość :p:cool1:[quote name='::Figa::']
[IMG]http://images21.fotosik.pl/17/d61f7ad24853e035med.jpg[/IMG]
U W I E L B I A M takie fotki, [U]UWIELBIAM[/U]! :loveu:[/quote]
A czym takie foty różnią się od innych? :diabloti: