[quote name='Asiaczek']Hahaha, ja potrafiłam CAŁY dzień przesiedzieć przed kompem, a wstawałam tylko wtedy, gdy musiałam wyjść z psami na spacerki... Ale teraz już tak nie robię, staram się panować nad komputerowym nałogiem...:lol:
Pzdr.[/quote]
Zazdroszcze......:lol:
PS:Ale nas tu, choinka, dawno nie było :oops: