Nie wiem dokładnie, myślę, że za "narzekanie". Behemotka i Evelina też dostały, ale po jakimś czasie admin doszedł do wniosku, że zrobi im łaskę, że im usunie ten ban za to, że dużo wcześniej zrobiły dla forum jako moderatorki, ale się pomylił, bo zrobiły własne forum ;) Ja tylko dostałam ostrzeżenie za niedozwolone słownictwo xD