tak to jest ten stawik co byłyśmy z Miką i Tysiem:-)
i troche fotek z wyjazdu do Berlina
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/43/59ff23590311953f.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/43/aa92c66d483f5277.jpg[/IMG][/URL]
zmęczona po podróży
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/43/44b3d55087872086.jpg[/IMG][/URL]
Mika i jej kanapa
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/43/c4c11f1a53e96887.jpg[/IMG][/URL]
zwiedzanie pokoju
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images28.fotosik.pl/42/e65c1b40155ba38c.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images27.fotosik.pl/42/08725f5e857ab8a4.jpg[/IMG][/URL]
Julia już poprawiłam:-)ta jasne chudzielec:-P
troche fotek już obrobionych i zaczynam wstawiać,najpierw wypad na działke:-)
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/42/82f04dcba5b14845.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/42/517f6ab2186f0dfa.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/42/867e9928a5064210.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/42/4f50842891b21e7d.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/42/0824c266b8b00ac8.jpg[/IMG][/URL]
śliczny biszkoptowy potworek
[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/icons/icon1.gif[/IMG]
[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img512.imageshack.us/img512/9810/maja165ws6.jpg[/IMG][/URL]
na tym zdjęciu wygląda jak kot ze Shreka:-P te maślane oczka
o witamy Magde i Holi
ja do połowy sierpnia nie będe na treningach,bo dopiero dzisiaj wróciłam z wyjazdu,a od środy znów mnie nie będzie w domu,ale za 2-3 tyg zaczyanmy znowu treningi co tydzień,bo wkońcu trzeba zakończyć wakacje:-)