-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
w górę szczeniaczki podrzucam!
-
7 szczeniaczków bez matki - wszystkie w nowych domkach :)
halbina replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Mam pana chętnego na szczeniaka, oczywiście na merlaczka, mieszka w Śremie, szukam kogoś do wizyty przedadopcyjnej i transportu z Katowic/Zabrza do Poznania lub Wrocławia, jeśli by było ok po wizycie...[/FONT][/COLOR] -
Maluchy w nowych domach. Dziękuję Dineh i Kopciuszkowi :)
halbina replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
odwiedzamy maluchy! -
podrzucę Sarę, potrzebuje domu!
-
7 szczeniaczków bez matki - wszystkie w nowych domkach :)
halbina replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Na pytania o wielkość szczeniąt odpowiadam tak: Witam. Szczeniaczków jest siedem: dwa pieski i 5 suczek, mają w tej chwili jakieś 4-5 tygodni. Do schroniska trafiły z matką, była średniej wielkości, niestety nie mamy jej zdjęcia, uciekła ze schroniska tego samego dnia, nasze wolontariuszki przekazały nam jedynie takie na jej temat wieści. Szczeniaki są tak różnorodne, bo mogły mieć różnych ojców, część jest bardziej pstrokata, część - ma raczej umaszczenie klasyczne. Trudno jednoznacznie obiecywać, że będą "do kolana", ale raczej wyrosną na średnie lub duże psy (myślę, że mogą mieć domieszkę krwi husky, choć oczu nie mają niebieskich). To po prostu urocze w tej chwili, oryginalnie umaszczone kundelki. Przebywają w domu tymczasowym w Zabrzu (w schronisku nie przeżyłyby). Znajdują się pod opieką fundacji "Szara Przystań". Są zdrowe, ale ponieważ były w schronisku, będą do wydania za około 12 dni, po kwarantannie. Są odpchlone, odrobaczone, jedzą już stałe pokarmy: suche i puszkowe dla szczeniąt. Do wydania są bezpłatnie, ale po podpisaniu umowy adopcyjnej. Warunku adopcji: [URL]http://www.szara-przystan.pl/index.php?id=warunki[/URL] Wzory umów adopcyjnych: [URL]http://www.szara-przystan.pl/index.php?id=umowy[/URL] -
7 szczeniaczków bez matki - wszystkie w nowych domkach :)
halbina replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Telefony jeszcze się nie rozdzwoniły... było kilka meili, odpowiadam na bieżąco. Stadko ma się dobrzze, je, kupka i sika, śpi, wstaje, kupka i sika, łobuzuje, kupka i sika, je... mam wakacje, ale ze sprzataniem ledwo nadążam... -
7 szczeniaczków bez matki - wszystkie w nowych domkach :)
halbina replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Dostałam trzy emaile, jest więc zainteresowanie jakieś... odpisałam na te wstępne pytania (głównie o wielkość matki i jej wygląd...) -
7 szczeniaczków bez matki - wszystkie w nowych domkach :)
halbina replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Wrzucaj! Mają allegro, dziękuję za pomoc! [URL]http://www.allegro.pl/item1109808956_7_nas_mama_miala_szczeniaki_slodziaki.html[/URL] -
Największym specem od takich maluchów jest Bianca, podrzucę jej wątek na gg. Ja mam teraz siódemkę 4-5 tyg., więc nie ma szans, że pomogę jako dt. Mleko dla szczeniąt to podstawa, karmić można z butelki i ze strzykawki, mały załapie, teraz się miotał, bo wygłodzony... jak minie pierwszy moment wygłodzenia, to będzie więcej spokoju, przerwy w karmieniu dłuższe będą... na razie karmienie na płacz... po mleku krowim spodziewajcie się biegunki... a załatwia się już sam, czy dopiero po masażu brzuszka?
-
7 szczeniaczków bez matki - wszystkie w nowych domkach :)
halbina replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Dzięki za Waszą obecność! Za banerki i deklaracje w sprawie ogłoszeń. Napiszę tekst w niedzielę. I ogłaszamy... Gosiaro, przyda się! -
7 szczeniaczków bez matki - wszystkie w nowych domkach :)
halbina replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Witajcie, będę potrzebować bardzo dobrej akcji reklamowej przede wszystkim, czyli ogłoszeń w necie i papierowych, banerka też... Zdjęcia mają już, Bubu jeszcze dorzuci. Tekst szkrobne do ogłoszeń. Problem w tym, że są wakacje i adopcji mniej, nie zawsze też odpowiedzialne, bo taka kuleczka jest super i rozczula, ale potem wyrośnie na pewno do wielkości średniej, może i większej... a zwrotów nie chcemy przecież... no i jest ich siedmioro - wspaniała siódemka, ale jednak... nie wiem, jak długo dam rady z takim stadem... mam wakacje, ale one bedą rosły i wielkość ich urobku też... Chętnie bym rozdzieliła to stadko i poprzekazywała do innych dt, może by się udało... Jeśli nie, to dwa tygodnie dam radę (kwarantanna), ale potem trzeba bedzie je zaszczepić, trzeba je wykarmić... przydałyby się podkłady... fundacja "Szara Przystań" robi bokami, pod naszą opieką jest stado psów, w tym kilka w hotelikach, a o kotach nawet nie wspomnę... albo wspomnę, bo to jednak ma wpływ na moje moce przerobowe też: sama mam 3 dorosłe i 3 kocięta do adopcji... naprawdę nie dam rady, jeśli nie pomożecie! -
szukam też domu dla Rysia: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TC1ISXap4sI/AAAAAAAAACw/wccOzLz9IE0/s512/P7010039.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TC1MIn7YvGI/AAAAAAAAAN4/2aZQDaWvD0E/s640/P7020238.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TC1I8y6gZDI/AAAAAAAAAEo/8WHVfFEhR5s/s512/P7010081.JPG[/IMG] Rysiu jest malutkim rysiem. Tak mu się wydaje, bo ma pędzelki na końcach uszu. Ma z sześć tygodni. Chował się przed złym światem w samochodzie, dlatego jest ciut umorusany, ciut też przestraszony i wygłodzony. Teraz więc na zmianę się myje, straszy wszystkich groźną syczącą postawą i je. Jak będzie tak jadl, to wyrośnie z niego tygrys. Rysiu jeszcze nie wie, czy chciałby być tygrysem, ale już wie, że potrzebuje człowieka, który o niego zadba. Może właśnie Ty pokochasz Rysia? Kocurek znajduje się pod opieką fundacji "Szara Przystań" w Zabrzu, przebywa w domu tymczasowym z kotami i psami, może więc zamieszkać w takim towarzystwie. Został odrobaczony, ma książeczkę zdrowia i czeka na adopcję. Warunki adopcji: [URL]http://www.szara-przystan.pl/index.php?id=warunki[/URL] zdjęcia Rysia: [URL]http://picasaweb.google.pl/100275448574788903256/Rysiu#[/URL] Kontakt w sprawie adopcji Rysia najchętniej na email: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub tel. (dzwonić po 17.00!) 793064211
-
7 szczeniaczków bez matki - wszystkie w nowych domkach :)
halbina replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[URL]http://picasaweb.google.pl/100275448574788903256/7WspaniaYch[/URL]# -
[COLOR=#0000ff][FONT=MS Shell Dlg 2][U][url]http://www.dogomania.pl/threads/188371-7-szczeniaczków-bez-matki-potrzebna-pomoc-[/url]![/U][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2] szukam dla nich domków, bo na razie mieszkają u mnie... nie dam rady...[/FONT][/COLOR]
-
7 szczeniaczków bez matki - wszystkie w nowych domkach :)
halbina replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
prześliczne, ale strasznie ich dużo... będą potrzebować wielu ogłoszeń, żeby w wakacyjnym okresie znaleźć domki... siedem tych domków... ech... -
WYZLY z Bielska Bialej Cypis i Rumcajs/Ogien i Woda/ Rumi znow bez domu:(
halbina replied to Ati's topic in Już w nowym domu
pod koniec wakacji być może będzie dom dla jakiegoś młodego wyżła, najlepiej suczki... koleżanka planuje...