-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
Skrajnie wychudzona jamniczka juz w cudownym DS! GoniaP - DZIĘKUJĘ!
halbina replied to CoolCaty's topic in Już w nowym domu
GoniuP, wiesz, że taka dola dt... Psa uratować i oddać w dobre ręce... Ale Tobie Zuzia zawdzięcza wiele i myślę, że pamiętać będzie zawsze! A skoro nei okazuje smutku po rozstaniu, to przecież tylko dobrze świadczy o jej pani :-) Szczęścia na nowej drodze życia! I zdrówka!!! -
Malutka sunia,mieszkała pod mostem przy drodze-zostaje w DT na zawsze :D
halbina replied to marra's topic in Już w nowym domu
zapisuję wątek... -
Lapi – 10 letni staruszek dzielnie walczy o domek- pomóżmy mu!!!
halbina replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
chciałabym pomóc, ale dt nie mogę mu dać... z kasą też krucho... może uda sie po pierwszym, ale symbolicznie... -
Oj tak, zachowanie stadne... u mnie Inka też ponad... bez Platona...
-
Super! A jakieś szczegóły?...
-
Sto lat, Bazylku!!! Spóźnione, ale w temacie, jak widać...
-
Ciąża,łańcuch,głód,zabite dzieci-Asta z Radlin ma już DOM !!!!
halbina replied to marra's topic in Już w nowym domu
Oj, Alicjo... to Formiciątko i TŻ. :P -
[COLOR=#0000ff][FONT=MS Shell Dlg 2][U][url]https://picasaweb.google.com/115670091005766533609/PrimaAprilFrida#[/url][/U][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2] szczeniory pod opieką fundacji "Szara Przystań", trzy suczki, ich braciszek jest w naszym PSITULu... Mysiu, napisz, do której najbardziej jest podobny... A piąty szczeniaczek porzucony przy śmietniku ma już domek. [/FONT][/COLOR]
-
Ciąża,łańcuch,głód,zabite dzieci-Asta z Radlin ma już DOM !!!!
halbina replied to marra's topic in Już w nowym domu
A to już efekt ogłoszeń CatAngel? Szczeniaki pod opieka fundacji: [COLOR=#0000ff][FONT=MS Shell Dlg 2][U][url]https://picasaweb.google.com/115670091005766533609/PrimaAprilFrida#[/url][/U][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2] [/FONT][/COLOR] -
Wszędzie wieje...
-
Ale śliczność i urok jej zostały!
-
A oto Lusia! [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_u-8y0W9Ceds/TZ82tkmqAII/AAAAAAAACME/AtNl6eh8EYk/s640/P290111_22.300001.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_u-8y0W9Ceds/TZ82vHOe5sI/AAAAAAAACMI/OGCz4rmHJK8/s640/P140211_21.310001.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_u-8y0W9Ceds/TZ82xCI6-3I/AAAAAAAACMM/2PJ41TQhARA/s640/P090311_13.450002.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_u-8y0W9Ceds/TZ82yzb69FI/AAAAAAAACMQ/sxRhI7T4xb8/s640/P060411_13.060001.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_u-8y0W9Ceds/TZ821AKQffI/AAAAAAAACMY/O9L5DqnSIoM/s640/P080411_14.260002.JPG[/IMG]
-
Ciąża,łańcuch,głód,zabite dzieci-Asta z Radlin ma już DOM !!!!
halbina replied to marra's topic in Już w nowym domu
Biedroneczko, podaj swój email do aktywacji, proszę. Pieniądze przeleję CatAngel, a Wam podam na pv swoje konto. -
ciekawe, czy kiedyś uda mi się tak zapanować nad Platonem... A czy lubi tak duże stadko? bo nowy dom na pewno uwielbia...
-
fajnie, Feniks piękny! jak on się czuje przy takim stadzie? kiedyś nie bardzo tolerował chyba psy... Nie mogę się doczekać momentu, że zrobie prawo jazdy i zacznę już podróżować swoim autkiem... mam tylu znajomych, których można by odwiedzić...
-
[INDENT][IMG]http://i51.tinypic.com/2vlme6u.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/2aaeh69.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/4zyull.jpg[/IMG] I znowu Zula, tu z psem marry, fotki jej autorstwa :-) [/INDENT]
-
fajne, wkleję na jej watek...
-
Ciąża,łańcuch,głód,zabite dzieci-Asta z Radlin ma już DOM !!!!
halbina replied to marra's topic in Już w nowym domu
skoro tak, to mamy 20zł, bo i ja dam 5zł... jaka jest treść ogłoszenia, które zdjęcia dajemy? piszę pv do CatAngel. -
Leśna znaleziona w lesie z małymi- cała rodzinka ma nowe domki :)
halbina replied to marra's topic in Już w nowym domu
Fajna suczynka, znajdziemy jej dom, ale zdjęcia lepsze by się przydaly... pies przy nodze (jak jest duża?) , z dzieckiem, na fajnym tle np na trawce lub kanapie... -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
halbina replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
Pilnie szukamy domu tymczasowego dla kotki z trzytygodniowymi kociętami. Kotka jest oswojona, towarzyska i dobrze wychowana. W miejscu w którym się teraz znajduje grozi niebezpieczeństwo i jej i maluchom ze strony ludzi. Fundacja pokryje koszty utrzymania i opieki nad kocią rodziną o ile ktoś zdecydowałby się ją przetrzymać do czasu znalezienia im domków. Dysponujemy także klatką do wypożyczenia i ewentualnym transportem do DT. [img]http://photos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/205740_180190602029155_132325090149040_450782_2736108_s.jpg[/img] [img]http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/215367_180190562029159_132325090149040_450780_7455375_s.jpg[/img] Fundacja "Szara Przystań" w Zabrzu -
Wątek zbiorczy Fundacji Pomocy Zwierzętom Bezdomnym "Szara Przystań" !!!
halbina replied to marra's topic in Już w nowym domu
Pilnie szukamy domu tymczasowego dla kotki z trzytygodniowymi kociętami. Kotka jest oswojona, towarzyska i dobrze wychowana. W miejscu w którym się teraz znajduje grozi niebezpieczeństwo i jej i maluchom ze strony ludzi. Fundacja pokryje koszty utrzymania i opieki nad kocią rodziną o ile ktoś zdecydowałby się ją przetrzymać do czasu znalezienia im domków. Dysponujemy także klatką do wypożyczenia i ewentualnym transportem do DT. [img]http://photos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/205740_180190602029155_132325090149040_450782_2736108_s.jpg[/img] [img]http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/215367_180190562029159_132325090149040_450780_7455375_s.jpg[/img] -
Mysiu, opisy będą... są dwie kotki: biało-bura ma 14 lat, biało-czarna, nie ma zdjęć, bo się schowała... a dwa biało-czarne na zdjęciach to kocurki kilkuletnie... są w mieszkaniu zamknięte, na razie mogą tam przebywać, dokarmiane przez sąsiadkę, dwie inne panie też zaglądają... bardzo mi smutno, bo panią Ingę znałam, miałam od niej kilka tymczasów, to była dusza-człowiek, nowotwór trzustki zabrał ją w ciągu miesiąca... a koty, które uratowała są teraz znów w potrzebie... Niestety, fundacja nie ma zbyt wielu dt... [URL="http://www.facebook.com/notes/fundacja-pomocy-zwierz%C4%99tom-bezdomnym-szara-przysta%C5%84/wci%C4%85%C5%BC-czekaj%C4%85-na-domy-spis-zwierz%C4%85t-pozostaj%C4%85cych-pod-opiek%C4%85-fundacji-04042011/215594411788103"]http://www.facebook.com/notes/fundacja-pomocy-zwierz%C4%99tom-bezdomnym-szara-przysta%C5%84/wci%C4%85%C5%BC-czekaj%C4%85-na-domy-spis-zwierz%C4%85t-pozostaj%C4%85cych-pod-opiek%C4%85-fundacji-04042011/215594411788103[/URL] to nasi zabrzańscy podopieczni... i jeszcze w pilnej potrzebie: [URL]http://www.facebook.com/notes/fundacja-pomocy-zwierz%C4%99tom-bezdomnym-szara-przysta%C5%84/wci%C4%85%C5%BC-czekaj%C4%85-na-domy-spis-zwierz%C4%85t-pozostaj%C4%85cych-pod-opiek%C4%85-fundacji-04042011/215594411788103#!/SzaraPrzystan[/URL] Pilnie szukamy domu tymczasowego dla kotki z trzytygodniowymi kociętami. Kotka jest oswojona, towarzyska i dobrze wychowana. W miejscu w którym się teraz znajduje grozi niebezpieczeństwo i jej i maluchom ze strony ludzi. Fundacja pokryje koszty utrzymania i opieki nad kocią rodziną o ile ktoś zdecydowałby się ją przetrzymać do czasu znalezienia im domków. Dysponujemy także klatką do wypożyczenia i ewentualnym transportem do DT. [img]http://photos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/205740_180190602029155_132325090149040_450782_2736108_s.jpg[/img] [img]http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/215367_180190562029159_132325090149040_450780_7455375_s.jpg[/img]