Jump to content
Dogomania

mimiś

Members
  • Posts

    4849
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by mimiś

  1. zajrzyjcie, proszę...szczeniak nie przezyje bez pomocy,..[URL="http://www.dogomania.pl/threads/178013-Tragiczny-wypadek-Potrzena-operacja-Pomocy?p=13922087#post13922087"]http://www.dogomania.pl/threads/178013-Tragiczny-wypadek-Potrzena-operacja-Pomocy?p=13922087#post13922087 [/URL]
  2. osz kurcze, co za tragedia! kasa potrzebna na gwałt! juz przelewam 50zł wiecej nie dam rady...
  3. jaka powaga! to nie Mikunio, to PAN Mikado!
  4. Elmirko-byłoby super-dzieki! auraa-tak,zrobiłam troche ogłoszeń, ale ,kurcze albo ja szukaja baardzo lokalnie[bo w końcu mogłła przybiec z kazdej okolicznej wsi]albo olali.wypytuje psiarzy w ursusie -ale nikt tego psa nie zna.dziewczyny, ja nie wszedzie dotre , wiec jakbyscie miały mozność gdzies ogłosić burka bede bezgranicznie wdzieczna
  5. jak maluch? -dobrze,ze ma ciepły kąt na te mrozy,Efciu[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG]
  6. Kora, bardzo dziękuję za sprawdzenie!
  7. tak sobie podnoszę, może ktos chce miłego rodzinnego pieska w typie haszczaka:razz:
  8. przesliczne maluchy. dziewczyny, sama jestem w kłopocie-moze zobaczycie ogłoszenie ,ze ktos szuka tej panny: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/177593-znowu-Ursus-piekna-sunia-w-typie-malamuta-husky[/URL] chociaz trace nadzieję[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/shake.gif[/IMG]
  9. no tak.straż -podałam" na zeszyt". ogłoszenia-powiesiłam,ale mróz sprawoia,że tasma sztywnieje i chyba długo nie powiszą . sunie znalazłam we wtorek.myslałam,ze długo sie nie platała,ale to dlatego ładnie wyglądała bo śnieg,więc nie była wytytłana-natomiast zmęczona była przerazliwie-teraz odzyła i stosownie do wieku jest chetna do zabawy,zaczepia,cieszy się do ludzi.najpózniej w piatek muszę ja odebrać z chwilowego DT. jak ja przyjmą moje suki wolę nie mysleć- ale się wpakowałam!
  10. Kora,wielkie dzięki[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/bussi.gif[/IMG]
  11. śliczny psiaczek.Alojzyna ,powinnysmy grac w totka -obie mamy taki fart-:evil_lol: -zobacz co ja znalazłam: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/177593-znowu-Ursus-piekna-sunia-w-typie-malamuta-husky[/URL] nawet mozemy sobie pseudohodowle załozyc :razz:[czarny humor, ale co mi pozostało...]
  12. Elmirko, dzięki, kazda pomoc wskazana-bo jesli nie w necie to moze "na zywo" cos sie wykuka
  13. ja ja znalazłam na ulicy która dochodzi do Regulskiej, przez te pola od Piastowa;)
  14. no ja tez mam nadzieję ,cholercia, bo inaczej nie wiem co zrobie -sunia ma jeszcze ze 3-4 dni tymczasu...dziewczyny,pliss rozglądajcie sie -moze gdzies bed a ogłoszenia. auraa-a ciekawi mnie-czy znasz w ursusie pieska[jamnika?] na wózeczku?-widuję go przy Rakietników, i zawsze myslę sobie jacy to fajni ludzie,mało spotykany stosunek do zwierza
  15. elmirko...ja być moze wiem [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG]znam tam pania [nazwisko na S]która dokarmia wszystkie koty szpitalne,czasem psy-jesli to chodzi o blok przy szkole pielęgniarskiej, przy takim małym starym domku? a przy okazji załatwie prywatkę- dziewczyny ,znalazłam suczkę z tego watku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/177593-znowu-Ursus-piekna-sunia-w-typie-malamuta-husky[/URL] -miEdzy piastowem a Ursusem-przyleciała niewykluczone ,ze z naszych okolic-gdybyście natkneły sie na ogłoszenie to pamietajcie, plisss
  16. zasługuje na swietny domek zdjęcia-miodzio!
  17. masz racje, kłopot w tym ,ze ja w ursusie tylko pracuje,dopiero w niedziele bede miała czas na rozwieszenie tam ogłoszeń.sunia podobno fantastyczna,nic nie niszczy, spokojna,czysta-to dobrze[gdyby jednak musiała szukać nowego domu.]
  18. [quote name='auraa']kurcze................ może ktoś jej szuka. mam nadzieję![/QUOTE]-ale nie w necie...niestety
  19. podrzucę- niestety finansowo nie pomoge-sama jestem w kłopocie.miałam wykastrować w tym m-cu znalezionego psa a znalazłam jeszcze suke w cieczce[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/cool3.gif[/IMG].dramat z tą ilościa bezdomnych.ale Charli i Fizio maja pecha-tyle czasu...
  20. kurcze co tu zrobić-łeb mi pracuje jak wiatrak.sunia jest super taka spokojna i zrównowazona-jesli pierwsze wrazenie mnie nie mylą to idealny rodzinny pies-obawiam się zreszta ,że za pare dni będe mogła potwierdzzić te spostrzezenia[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/wink333.gif[/IMG] jak suczka wróci do mnie-o ile własciciel sie nie znajdzie. zawsze kisedy znajduje psa, domowego, zadbanego-a własciciel nie zada sobie trudu zeby bodaj zgłosic na Paluch -nie rozumiem , cieszy sie ,że sie pozbył kłopotu???no bo wyrzucił? w obrozy?
  21. napisałam,że czytnika niet-oczywiście[B] czipa[/B] ,nie ma czipa!prosto od weta pojechała na bardzo tymczasowy tymczas na Białołęce-chwila prawdy nastapi, kiedy mieszkańcy wrócą z pracy Abrakadabra-moze czas najwyzszy potwierdzić empirycznie wiedzę "w temacie"haszczaków?:evil_lol:a ten Oneczek-piszesz o Borysku,tak? czytałam...bieda straszna.. ogłoszenia zapodam ,jak najbardziej-wczoraj całe popołudnie spedziłam w korkach, ale jak sie nie odnajdzie własciciel to co ja biedna zrobię? a pozatym mała jest pewnie zaciążona po tych harcach własnie dostałam info,ze nic nie zniszczy ła przez 8godzin-poza gazetą-ufff-zeszła ze mnie para! ale i tak moze tam zoastać tylko kilka dni :shake:
  22. czytnika niet-byłam w lecznicyna sławka[przemiła p.wetka;)] ze straża pogadam jutro..sunia jest młodzież ,tylko wyszła posiwiała i co tu robić? co własciciel ma na myśli?:cool3:
  23. Zdjęcia suczki: [IMG]http://images44.fotosik.pl/247/719c920a4a35d51c.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/243/1bb82345680056a4.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/246/00f21396eb8cc475.jpg[/IMG]
  24. doczytałam ,ze malamuty sa duze.a sunia jest mniejsza od wilka,-to moze w typie husky?:razz: a jaki ma gruby szczek!!
×
×
  • Create New...