[COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS]Cześć Oskarku i Daguniu :loveu:
Daga, masz śliczną fryzurkę, a co do grzywki, to też ją mam i podobnie jak Ty zawsze mówię, że zapuszczam, ale jak jade do fryzjera, to i tak ścinam, bo wszyscy mówią mi, że tak mi ładnie :evil_lol: :eviltong:
[/FONT][/COLOR]