-
Posts
1274 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Zuza96
-
Hej Saro i Arisku
-
Dobry wieczorek Kasiu Łukaszek ma super pomysły...hehe, a Fidel jak zwykle cudny
-
Śliczny Tuffi, taki słodki
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Zuza96 replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
Hej Daguś u mnie nadal piękna pogoda sweet ! -
Witajcie Niestety mam u Was straszne zaległosci....i muszę trochę nadrobić
-
Cześć Capruniu i Agnieszko kurcze emotikonki mi się nie wyświetlają
-
Witajcie koffani
-
[quote name='Aga76'][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I][B]Jeden aktualnie w łóżku przed tv[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :cool: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I][B]Zuzia, czy u was w szkole powariowali ze sprawdzianami, przecież to jeszcze nie koniec roku[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :huh:[/QUOTE] Tak zwariowali
-
[quote name='Anusia & Alutka']Jak ja uwielbialam takie nagle powroty pamieci i momenty olśnienia, ze jutro sprawdzian!!! No to Zuzko zycze Ci milej nauki, szogunie maly. A z czego to dokladnie? [COLOR="White"]No żesz!! Kluczyk mi sie od puszki popsul!![/COLOR][/QUOTE] no tylko kartkówka, więc nie wiem z czego...(ale chyba porównanie, przenośnie i epitety RACZEJ BARDZO ŁATWE, ale przpomne sobie...)
-
[quote name='Aga76'][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Widziałaś kotki na stronie, są booskie[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :p [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]nie wiem dlaczego nie biegają w twoim podpisie [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Blue][/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]Tak, widzialam, sa cudowne...:loveu: [FONT=Comic Sans MS][COLOR=Cyan][SIZE=2]Ps. Anusia, ja juz i tak ide, bo przypomnialam sobie, ze jutro mam sprawdzian z polskiego i musze jeszcze sie uczyc...:diabloti:[/SIZE][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Aga76'][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B]Zuzia dziękuję, proszę stokrotki twoje ulubione [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:Rose: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B]Widziałam kotki na stronie, są naprawdę śliczne :loveu:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]Dzikuje, UWIELBIAM JE :loveu::loveu: Ale kiedy beda te kociaki....:roll:
-
[quote name='Yorkie']Witaj, Zuziu :multi: Czemu z jajeczek się nic nie wykluło? :cry:[/QUOTE] Nie wiem <placze> buuu
-
[quote name='Aga76'][INDENT][INDENT][FONT=Georgia][COLOR=DarkRed][SIZE=3][I][B]Niedzielne poranne leniwe chwile...[/B][/I][/SIZE][/COLOR][/FONT] [/INDENT][/INDENT][IMG]http://images21.fotosik.pl/26/45ec1d2659ed901a.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/95/6672b209329aeec4.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/26/a54a83a25e818acf.jpg[/IMG][/quote] [COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS]Wszyskie serca świata dla słodkiej, rozczochranej Capruni. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/FONT][/COLOR]
-
[quote=Aga76;3848202[FONT=Georgia][SIZE=3][I][B][COLOR=Green]Zuzia kochana, gdzieś ty była, jak ciebie nie było? Myślałam, że w twoim podpisie będą biegać kolorowe kotki[/COLOR] :-? [COLOR=Green]a tu wciąż jaja...[/COLOR] [/B][/I][/SIZE][/FONT][/quote][COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS]No niestety, ale tata wyjechał :roll: i został kompik brata, ale za bardzo nie mogę do niego wchodzić, dopiero dzisiaj dostałam swój zastępczy komp. ;) Ale kotków też nie mam...:shake: nie wiem czemu :roll: [/FONT][/COLOR]
-
[COLOR=Magenta]I nie ma Was... <płacze>[/COLOR]
-
[COLOR=Magenta]Hej Sylwusiu i Urwisku. [/COLOR]:smile:
-
[COLOR=Magenta]Witajcie, ja też nie miałam neciku, ale już mam. :p[/COLOR]
-
[COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS]Współczuje Ci Moniczko :roll: [/FONT][/COLOR]
-
[COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS]Hej Alu :lol: Jak tam ma się nasz ulubieniec Tuffi ? :p :cool3: [/FONT][/COLOR]
-
[COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS]Witaj Saro i Arisku :razz: [/FONT][/COLOR]
-
[COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS]Witaj Agusiu i Capruniu :p Niestety nie mogłam do was zaglądać, ponieważ miałam brak dostepu do netu :placz: Ale już dobrze. :cool3: :loveu: Nie mogłam bez Was wytrzymać...:razz: Nie wiem czemu nie mam kotka, który powinien się wykluć...<placze> [/FONT][/COLOR]
-
[COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS]Dzień dobry wieczór :p Łukaszek i Fidlaczek są nie do podrobienia. :cool3: Ale tak slodcy, że wycałowałabym ich od razu. :loveu::loveu: :lol: [/FONT][/COLOR]
-
[COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS]Bry wieczór :razz: Ale duuużo napisalam :eviltong: :evil_lol: [/FONT][/COLOR]
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Zuza96 replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[I][B][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/I][COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS]Hejka Dagusiu i Oskarku !!! :loveu: [/FONT][/COLOR] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/33e88656f3bbb1f6.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/17/33e88656f3bbb1f6.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS]Sweet :loveu: Oskaritto :loveu: słodziak :loveu:[/FONT][/COLOR] -
[COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS]Witaj Fidlaczku i Kasiu oraz Łukasiu :loveu:[/FONT][/COLOR]