[quote name='Aga76'][B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Cześć Zuziu, dziewczyno z jajem[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :wink: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]różowym. Skoro piszesz to znaczy, że przeżyłaś dzisiejszą szkołę.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][/QUOTE]
[COLOR=Magenta] Tak, jakoś się przeżyło...[/COLOR]