[quote name='Aga76']Tak sama, dziś po obiedzie usiadłam i zrobiłam (wiem, że daleko mu do ideału, ale na razie musi wystarczyć), zdjęcie jest też moje, zrobiłam je latem, wstałam o 4 rano i z balkonu pstryknęłam kilka fotek wschodzącemu słońcu.[/QUOTE]
a ja mówie, że ten banerek jest taki boski, że nikt takiego by nie zrobił