-
Posts
1274 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Zuza96
-
[COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS]Bryy wieczór :lol:[/FONT][/COLOR]
-
[SIZE=2][COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS]Ja tez się spóźniłam niestety :oops: [SIZE=6][COLOR=Lime]Sto lat Fibulko :new-bday:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS][SIZE=6][COLOR=Lime] [/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS][SIZE=6][COLOR=Lime]:BIG:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS][SIZE=6][COLOR=Lime] [/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS][SIZE=6][COLOR=Lime]:tort:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS][SIZE=6][COLOR=Lime] [/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS][SIZE=6][COLOR=Lime]:new-bday:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE]
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Zuza96 replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS]Hej Daguś Oskarek wygląda bowskoo :loveu::loveu: Pozdrowienia dla was :lol: [/FONT][/COLOR] -
[quote name='Korenia'] :loveu: Zuza z jakiej hodowli bierzesz psiaka ?[/quote][COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS]Psiaka biore z hodowli (najpewniej) Bakarat, lub Akwamaryn, jeszcze mam w razie czego do wyboru inne...:cool3:[/FONT][/COLOR]
-
[quote name='madziasto4']Cześć Zuzka ;) Śmiej się śmiej, poczekamy na Twojego szczeniaczka :diabloti: I wtedy będę się śmiała jak też Ci zje mieszkanie :diabloti: [/quote][COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS]Orzesz Ty,a zobaczymy, może będzie grzeczny :eviltong: :diabloti:[/FONT][/COLOR]
-
[quote name='Aga76'][B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=seagreen]Witaj Zuziu :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=seagreen]Dlaczego u was ciągle są sprawdziany? To brzmi jak jakaś paranoja :huh: nie można mieć normalnych lekcji? U nas wczoraj padał deszcz, dziś dla odmiany pada śnieg... [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=seagreen]Czy jutro będziesz miała dwa kociaki w podpisie?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][/quote][COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS]Do sprawdzianów już się przyzwyczaiłam, tak, to jest paranoja, ale ja na to nic nie poradze...[/FONT][/COLOR][COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS]:wink:[/FONT][/COLOR][COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS] (a szkoda[/FONT][/COLOR][COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS]:placz:[/FONT][/COLOR][COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS]) U mnie straszna breja i deszcz :shake: Mam nadzieję, że się kociaki wyklują... :loveu:( na pewno dwa ) :evil_lol: [/FONT][/COLOR]
-
[quote name='Yorkie']Witaj Zuziu i jajeczka :hand: Co się ma już jutro z nich wykluć?[/quote][COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS]Jutro mam nadzieję, że wyklują się dwa koteczki :loveu:[/FONT][/COLOR]
-
[quote name='PositiveThought'] nie malowałam ręcznie, tkanina taka śliczna, w środku poduszka z nakryciem imitującym jedwab, także wiesz, odpicowana budka jest dostojna, modna, trendi, elegancka ^^ a te kropki to na cześć Zuzy oczywiście :evil_lol:[/quote] [COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS]Batko, już pisałam u Ciebie w galeri, że budka SUPER (i jej zawartość też :razz: :evil_lol:) Na moją cześć [/FONT][/COLOR][COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS]:B-fly::evil_lol:[/FONT][/COLOR][COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS], DZIĘKI :evil_lol: :Rose: [/FONT][/COLOR]
-
[COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS]Alkaaaa ! Gdzie jesteście PuK, PUk :roll: [/FONT][/COLOR]
-
[COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS]U mnie straszna chlapa, STRASZNA i do tego pada deszcz...:shake: :angryy:[/FONT][/COLOR]
-
[COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS]Ale teraz to już długo Was nie ma. :placz: :placz:[/FONT][/COLOR]
-
[COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS]Witajcie Madziu, Torku, Masterku [/FONT][/COLOR][COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS]:Rose:[/FONT][/COLOR] [COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS]Ale Torek miał pomysł, cały czas się śmieję :shiny: hiihi Ja lubię obydwóch [/FONT][/COLOR][COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS]:biggrina:[/FONT][/COLOR] [COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS] [/FONT][/COLOR]
-
[COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS]Cześć[/FONT][/COLOR][COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS] :grins:[/FONT][/COLOR] [COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS]Fajnie by było jakbyś umiała wstawiać filmiki, ale pewnie niedługo się nauczysz...:loveu:[/FONT][/COLOR][COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS] :smile:[/FONT][/COLOR]
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Zuza96 replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS]4, to super[/FONT][/COLOR][COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS] :shiny:[/FONT][/COLOR][COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS] GRATULACJE :bigok:[/FONT][/COLOR] -
[quote name='Sylwia&westie']zyycze aby to sie jak najszybciej spełniło !! ja tez psiaka kupiłam w tym czasie, dokładnie to na waakcje zeby go przyuczyc wszystkigo bo było duuużo na to czasu ;)[/quote] [COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS]No dokładnie wyjęłaś mi te wszystkie słowa z ust. :evil_lol: [/FONT][/COLOR][COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS]:kiss_2:[/FONT][/COLOR][COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS] Właśnie mi też się zdaje, że to najlepszy czas na naukę i przyzwyczajenie psiaka. [/FONT][/COLOR][COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS]:wink:[/FONT][/COLOR][COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS] Rodzinkę[/FONT][/COLOR][COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS] ( a raczej mamę, bo tata się od razu zgodził [/FONT][/COLOR][COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS]:wink:[/FONT][/COLOR][COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS])[/FONT][/COLOR][COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS] namawiałam przez 3 miesiące, aż w końcu się udało.[/FONT][/COLOR][COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS] :shiny:[/FONT][/COLOR][COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS] :multi:[/FONT][/COLOR][COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS][/FONT][/COLOR]
-
[COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS]Siemanko :lol: Jak co tam u Kamci ;) :loveu: [/FONT][/COLOR]
-
[COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS]Witaj Saro i Arisku :lol:[/FONT][/COLOR]
-
[COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS]Witajcie :multi: Może jakieś foty Aviczka ? ;) [/FONT][/COLOR]
-
[COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS]Cześć Agnieszko i Sweet Capruniu ! :loveu: A ja dzisiaj jestem PRAWIE wolna, bo jutro mam tylko jeden sprawdzian z historii...:evil_lol: :p[/FONT][/COLOR]
-
[COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS]Mi najbardziej podoba się to granatowe z kokardą, ale to w paski to takie niebieskie też jest śliczne...:loveu: :p (raczej wzięłabym to z kokardą) ;)[/FONT][/COLOR]
-
[quote name='Sylwia&westie'] [CENTER] [B][SIZE=3][COLOR=DarkRed]Zuza 96 miło to słyszeć :) muszę odwiedzić Waszą galerię [/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=3][COLOR=DarkRed] [/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER] [/quote][COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS]Niestety nie mam galerii, bo nie mam psa JESZCZE...;) Ale będę miła yorkusia tak pod koniec maja, początek czerwca. :loveu: :lol:[/FONT][/COLOR]
-
[quote name='Alka'] ale zapowiadają mokry tydzień:evil_lol:[/quote] [COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS]Nic nie mów...:evil_lol: :diabloti:[/FONT][/COLOR]
-
[COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS]Teraz już musze iść, bo tata mój wrócił i kce wejść do kompa (ale na serio :cool3:) PAPAPA :lol:[/FONT][/COLOR]
-
[quote name='nadzieja'][IMG]http://www.gify.amor.pl/psy/psy16.gif[/IMG][/QUOTE] świetny psiak
-
[COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS]To ciotka o niej tak dobrze pisze, a ona na mnie...:evil_lol: A może to ma znaczyć, ze do mnie zaraz przybiegnie hmmm :roll: :razz: [/FONT][/COLOR]