-
Posts
15154 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ala123
-
[quote name='Ingrid44']Sunia jest sliczna a Foksia jakby tak wykapac to bedzie piekny psiak i szybko powinien domek znalezc bo ludziska lubia takie rasowe . Biedne psinki , ludzie sa calkim bez serca zeby wyrzucac psiaki na takie zimno :( Slow juz mi dawno zabraklo :([/QUOTE] właśnie rozmawiałam z Magdą (Dorą) i okazało się,że Foksio to jest sunia czyli Foksia...
-
najpierw wklejam zdjęcia czarnej suni - Luny : [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/9904/suniaczarna.jpg[/IMG] [IMG]http://img249.imageshack.us/img249/519/suniaczarna1.jpg[/IMG] [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/5764/suniaczarna2.jpg[/IMG] A tutaj jest biedny,skulony Foksio - nie wiem czy ma już imię... [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/4160/foksio.jpg[/IMG] [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/1638/foksio1.jpg[/IMG]
-
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
ala123 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
udało mi się dzisiaj wpałcic 50 zł dla Barnaby,powinny jutro być na koncie. -
[quote name='Lucyna']Ja mogę zgłosić sunię, jest jednak warunek - musi mieć swój wątek i być do adopcji ...:p[/QUOTE] nie znam tej suni osobiscie, ale dziewczyny mówią,że grzeczniutka i posłuszna, to pewnie i adopcyjna; trzeba jednak pewnie jeszcze zaczekać kilka dni czy nic sie nie zmieni w jej zachowaniu, no i jeszcze wątek...
-
[quote name='salibinka']Wojtuś, możesz mi wysłać plakat pupila na mail ([EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL])? Będziemy wieszać Timurka to przy okazji powiesimy też Pupila.[/QUOTE] ja Ci wyślę ten plakat,za chwilę. Dziękuję bardzo!
-
[quote name='olga7']Wlasnie tez pomyślalam o tej skarpecie sterylkowej,jesli można na jej/ich zasadach skorzystać-wykorzystać jakieś fundusze na sterylki. Trzeba miec tam chyba jakieś udzialy finans.tzn.jakiś wklad fin.do tej puli . [B]Co do tej suni dużej koczującej i rannej [/B], gdyby udalo się zrobić jej jakies fot.,to bedzie latwiej zorganizowac jej pomoc.Może np.coś uzyska się z funduszy po innym psie,ktory ma ju ż dom ? Wlejcie proszę jakieś fot. tej suni,jesli ktoś ma może.Zapytam o taka mozliwość. Może jakoś sunię udaloby sie umieścić na niedrogim dt u kogoś ,tam w okolicy ?[/QUOTE] sunia na dt w szczebrzeszynie, ale mamy juz tam zaległości na kilkaset złotych... Dora liczy więc wie dokładniej ile. jeżeli chodzi o sterylkowy fundusz Soemy to juz raz korzystałyśmy w ubiegłym roku z niego i jedna z suniek - chyba Kora albo Luna została wysterylizowana, a teraz nie śmiem prosić dugi raz ,bo nie wpłacam tam żadnych pieniędzy,więc pewnie pierwszeństwo mają ci,którzy go zasilają
-
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
ala123 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa']A i za to dziękujemy Alu! :-)[/QUOTE] Nawet nie wiesz, jak chciałabym wygrać w totka i obdzielić te wszystkie potrzebujące psiaki; coraz częściej łapię się na tym,że właściwie to nie wiele mi potrzeba i lepiej oddawać psom lub dzieciom,bo ma to sens -
[quote name='Rodzice Maciusia :)']ja tez zaglosowalam na p.Krystyné. Niedlugo zmienié i przeniosé Majké do W DS. kURCZÉ, NO to ladnie z tá Malwinká! Sterylizujcie já szybciutko, przelejé 20 zl na sterylké, podajcie konto; wystawié tez na 100 % bazarek, albo poproszé, mam troszké rzeczy na pewno COS sié sprzeda. Napisalam do Maupy, odda I post z powrotem Dorze, wiéc rozliczenia bédziesz mogla prowadzic znowu na bz :)[/QUOTE] dzięki za głos dla Krystyny ,i za wsparcie finansowe,nr konta podam na pw; i za bazarek: za wszystko dziękujemy!!! odnośnie sterylizacji Dory to myślałam, że wet zrobi na koszt Fundacji Zwierzęta i My a tymczasem Fundacja nie płaci juz od kilku miesięcy,bo nie ma kasy i nie wiadomo jak będzie,mają zaległości w płatnościach w tej lecznicy za kilka sterylek, ale wiem, że zrobić trzeba.
-
[quote name='Paula95']Bari nie wie. To ma być dla niego niespodzianka :][/QUOTE] Ach,tak. Trzymajmy kciuki za powodzenie
-
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
ala123 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
ja mogę tylko zajrzeć, więc zaglądam i trzymam kciuki za Bingusia. -
[quote name='Paula95']Mam dobrą wiadomość. :) Za 2 tygodnie Baruś jedzie do domku!!! Jeszcze się nie cieszę, bo Bari jeszcze nie jest w domu, ale mam nadzieję, że tak się stanie. Państwo, którzy chcą dać dom Barriemu mieli już kiedyś od nas pieska, ale niestety odszedł...[/QUOTE] oj bardzo dobra wiadomość! czy Barus juz wie?
-
zaznaczam wątek; Bari, niech ktoś wreszcie zadzwoni i zabierze Cię do domu. Jeżeli chodzi o to głosowanie,to tez juz zagłosowałam i widze,że schronisko zamojskie prowadzi. Głosujemy oczywiście dla dobra psów i to jest najważniejsze ,ale wyobrażam sobie,co się będzie działo,jak zwycięży: kierownictwo potraktuje to jako swój własny sukces, w prasie lokalnej ukażą się artykuły i wywiady z odpowiednimi ludźmi a wszystkie będą podnosić ich zasługi dla schroniska i wielkie oddanie dla psów.
-
Pamiętacie te dwie suczki od kobiety chorej na schizofrenię : Dorę i Malwinkę (pisałam o nich na 27 stronie tego wątku)? Dora jest w dt w Szczebrzeszynie a Malwinka na razie została u swojej dotychczasowej pani wraz ze swoją matką (juz na szczęście wysterylizowaną) i ojcem. Okazuje się,że Malwinka dostała cieczkę a Ciapek (ojciec)dopadł ją i suczynka jest w ciąży:shake:. Woziłam ją dzisiaj do weta. Potrzebna sterylka na gwałt!
-
[quote name='DORA1020']Psiak jest i nikt niestety mu nie pomogl:-( i na dodatek psiak okazal sie sunia:shake: jest to na tej wsi,skad zabrane zostaly Kora i Luna,corki zamordowanej widlami przez wiesniakow suni:-(.Ta sunie dokarmiaja dobrzy ludzie,ale co bedzie jak sunia bedzie miala cieczke?[/QUOTE] Właśnie widziałam się z Krystyną i mówiła,że odnalazł się, a właściwie odnalazła się psinka; dobrze ,że jest i nic jej się nie stało, ale szkoda,że nikt nie pomógł...
-
Rozmawiałam z Krystyną - naszą znajomą,która mieszka w tej wsi,gdzie ten pies był na przystanku, ale ona mówi,że od soboty go nigdzie nie widać :shake: , nie wiadomo, gdzie się zapodział. Jest załamana... Mam nadzieję,że pies żyje, może ktoś mu pomógł... A propos Krystyny,to dzisiaj weszłam na [URL="http://www.cztery-lapy.pl"]www.cztery-lapy.pl[/URL] i cóż przeczytałam? Krystyna Pomarańska jest wśród 3 laureatów konkursu KOCIARZ ROKU 2010. Obok niej są: dziennikarz - Filip Łobodziński i aktorka -Ewa Złotowska!!! 16 lutego w Teatrze Sabat w Warszawie jest podsumowanie konkursu.Prosimy o wsparcie Krystyny w głosowaniu .
-
[quote name='Ingrid44']Zaginione psiaki nie onalazly sie ?[/QUOTE] niestety,nie odnalazły się. Liczę jeszcze na ten plakat,który mamy w tamtej okolicy rozwiesić. co mogło się stać? albo wypadek pod kołami samochodu,albo może ktoś zaopiekował się nimi? sama nie wiem. Facet od huskiego twierdzi,że szukał go i ani śladu... Policjant zrobił rozeznanie i też nic. W schronisku w Nowodworze też ich nie ma.
-
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
ala123 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dawno nie zaglądałam do Barnaby,to znaczy nie pisałam na wątku ,bo zaglądam tutaj po cichu; oj psiaku,psiaku, gdzie ten Twój domek jedyny,przeciez tak na niego zasługujesz! Ja oczywiście wpłacę swoją dolę dla Barnaby,tylko że nie w tej chwili. -
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
ala123 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
Śliczny jest ten nasz Wariatunio Kochany, tylko gdzie ten domek...? -
[quote name='DORA1020']Pytalam Delph czy rozwiesi w Warszawie/oprocz Nerusia/ plakaty Janki,Zojki,Korka i Strazaka.Bo tyle na razie mamy plakatow,tak? Ale mi nie odpowiedziala,wiec chyba trzeba szukac innej cioteczki do pomocy z Warszawy.Natomiast Marinka rozwiesi plakaty w Lublinie,wysle Ci na maila jej adres.A czy mamy juz wszystkie plakaty?Tzn.Janki,Zojki,Korka i Strazaka.[/QUOTE] Korek i Strażak mają mieć tylko po 15 ogłoszeń,bo plakat z tego zestawu będzie dla zaginionych Czako i Sajmona.