-
Posts
15154 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ala123
-
[quote name='Rodzice Maciusia :)']ha, rude dziewczyny podobne troche do mojej Stokroci. Niestety, nie sa zbyt wygledne do adopcji :( Ale probowac trzeba. Jak beda ladne foty to zrobie ogloszenia na tych 4 portalach o których pisalam. A moze by odswiezyc pierwsze posty? Powyrzucac psiaki, ktore znalazly domki a wrzucic nowe? BYloby przejrzysciej.. Jak chcecie to ja bym mogla wziasc na siebie ten wátek - tzn trzebaby napisac do moda zeby zmienil te posty na mnie, albo dal mi kilka na poczatku i ja bym to uporzadkowala oraz na biezaco prowadzila info. To taka moja propozycja, oczywiscie nie obraze sie jak nie skorzystacie he he :) :)[/QUOTE] ja nie mam nic przeciwko temu,Dora wypowie się jeszcze, ale pewnie będzie również za oddaniem Tobie prowadzenia wątku. Jeżeli chodzi o psy,kóre znalazły juz dom,to ja jestem za zostawieniem opisów i po jednym zdjęciu każdego,aby pamiętać o nich wa razie czego. Faktem jednak jest,że trzeba to wszystko uporządkować Poniżej wklejam kilka lepszych zdjęć [B]Korka.[/B] [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/384/korf.jpg[/IMG] [IMG]http://img814.imageshack.us/img814/3135/kor1.jpg[/IMG] [IMG]http://img403.imageshack.us/img403/9486/kor3.jpg[/IMG]
-
[quote name='as_ko']Dziewczyny mam pewien pomysł na bazarek na szczebrzeszyniaki, takiego bazarku jeszcze nie widziałam więc nie wiem ile pieniędzy udałoby się uzbierać i nie wiem czy dam radę to zrealizować przed świętami, bo mam trochę roboty, ale zobaczymy...[/QUOTE] jesteśmy jak najbardziej za,cokolwiek to jest,bo każdy pomysł się liczy:lol:
-
[quote name='Rodzice Maciusia :)']jesli chodzi o ogloszenia, obo Ala pytala - wszystkie psy maja allegro, jedna Kasia ma wyroznione. Oczywiscie mowa opsiakach o których jest info i foty, czyli Zahir, biale, cmentarne, Pupil, Majka. Dodatkowo robie im teraz cafeanimal oraz adopcje.org. Jak bede mogla dostac sié na alegratke to zrobie i tam wszystkim..[/QUOTE] nie wiem, jak mam Ci wyrazić swoją wdzięczność za te ogłoszenia:loveu:. gubię się już w tym wszystkim,ostatnio koncentruję się głównie na zdobyciu finansów dla tego naszego stadka i pewnie m.in. stąd to moje rozkojarzenie:shake: chciałabym podesłać Wojtusiowi jakiś dobry tekst do ogłoszeń Pupila w Krakowie;sorry, ale nie wiem gdzie go szukać:oops: A jeżeli chodzi o Dorę,to jest to ok.7 miesięczna sunia,zabrana od kobiety chorej na schizofrenię,która nie bardzo radzi sobie ze sobą, a ma dorosłe suczkę i psa; sunia rodziła średnio co pół roku po ok.10 szczeniąt, ale ostatnio wysterylizowałam ją lecz z ostatniego miotu zostały 2 suczki: Dora i Malwinka. Dziewczynki ( i mama zresztą też) są podobne do rodezjanów, Dora jest agresywna,ostatnio ugryzła strażnika miejskiego:crazyeye: i po okresie obserwacji miała być zabrana razem z siostrą do zamojskiego schroniska:shake:. Obiecałam straży,że pomoge znaleźć im dom,bo w schronisku nie mają szansy i tak Dora wylądowała w dt w Szczebrzeszynie,nie było wyjścia... Malwinka jest jeszcze u swojej pani,która prosi aby zostawić ją na święta. Kobieta ma dobre serce ,jest wrażliwa ale i tak dobrze ,że straż miejska zgodziła się zostawić jej dwa dorosłe psy,którym zresztą też wraz z sąsiadką kupujemy jedzenie. Pisałam na forum rodezjanów z prośbą o pomoc,ale chyba zostałam odebrana jako ktos nowy, nikomu nieznany,kto pojawił się aby wyłudzić kasę:shake: Na dogo znalazłam też wątek rodezjanów,też napisałam i na tym na razie koniec:shake: A Dora jest sobie w Szczebrzeszynie,nie jest to idealne dla niej miejsce,bo z łóżka pani trafiła do kojca,ale ma dobry kontakt z nowym opiekunem i mam nadzieję,że jej charakter zmieni się na tyle,że bedzie miała szansę na dom. Sunie są bardzo do siebie podobne: Dora (jeszcze na rękach swojej pani) [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/4171/dorap.jpg[/IMG] Malwinka [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/865/malwinkak.jpg[/IMG]
-
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
ala123 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lucyna']Ogłoszenia ma, allegro też - ale nikt się nie zgłasza ... :-([/QUOTE] może po świętach ludzie się ockną i przypomną sobie o psach -
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
ala123 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
[quote name='Piromanka']Jamorowe zdjęcia, jak zawsze, zarąbiste! Nero, natychmiast do domu! Ale już! Bez gadania![/QUOTE] no! chłopie weź sobie to do serca i idź do tej chałupy wreszcie! -
[quote name='wojtuś']Dzięki Alino:) Pupil nie ma jeszcze ogłoszeń, jeżeli możesz to prosze zamów ten pakiet dla Niego. Nie mam jeszcze odpowiedzi od dwóch osób, do których wysłałem maile z opisem i zdjęciami Pupila. Sam myślałem nad takim pakietem. Podzwonie jutro do tych osób i do Pani Moniki też jak sprawuje sie Psiak. Pozdrawiam;)[/QUOTE] Dobrze,jutro zamawiam ogłoszenia.
-
Uszatek mix ON już bezpieczny w hotelu. ZA TM (*)(*)
ala123 replied to Pianka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wpłaciłam właśnie 50zł za grudzień. Z przykrością muszę jednak poinformować,że jest to moja ostatnia wpłata dla Uszatka. Przepraszam, ale moja sytuacja materialna uległa pogorszeniu i nie stać mnie obecnie na comiesięczne wpłaty. Tym bardziej,że u siebie na miejscu mam kilka psów na utrzymaniu a głównym źródłem dochodu na ten cel są bazarki. Jednym słowem jest mi ciężko i nie daję już rady. -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
ala123 replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='funia']dziękuje za wpłate . Henio rozlatany i rozbiegany całuje was i mówi,ze chciałby miec swój dom ,Wiecie to straszne ,ale mnie sie wydaje ze on chyba nigdy domu nie znajdzie ......[/QUOTE] znajdzie ,znajdzie; pamiętasz Lili, kto by pomyślał? Heniek tez się doczeka,tylko fakt- nie wiadomo kiedy... Przy okazji zapraszam na bazarek nie dla Henia wprawdzie ale inni tez potrzebują wsparcia: [url]http://www.dogomania.pl/threads/197899-Zimowe-sylwestrowo-imprezowe-ciuszki-i-dodatki-na-bezdomn******-do-16.12.br-[/url]. -
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
ala123 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
[quote name='yumanji']Gonil kota.ponoc ugryzl,ale Ramzes jest wielkosci doga,wiec,gdyby naprawde chcial ugryzc tego nieszczesnego kota....to wiadomo. Poza tym wyczul niepewnosc i obawy wlascicielki i stwierdzil,ze to on bedzie szefem.Troche krotko to trwalo,ale moze to i lepiej niz gdyby sie tam b pzryzwyczail.[/QUOTE] Ech ! Ludzie są po prostu wygodni i najczęściej brakuje im cierpliwości i wyobraźni;a przecież wystarczy sobie wyobrazić, co takie oddawane po raz kolejny psisko czuje:shake::-( Przy okazji zapraszam na bazarek dla szczebrzeszyńskich niechcianych... [url]http://www.dogomania.pl/threads/197899-Zimowe-sylwestrowo-imprezowe-ciuszki-i-dodatki-na-bezdomn******-do-16.12.br-[/url]. -
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
ala123 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
[quote name='yumanji']Moze to i lepiej...do mnie wraca z adopcji Ramzes z Szydlowca,pomieszkal sobie tydzien nad morzem.Lepiej wracac z Redy niz Wiednia.[/QUOTE] A czymże to Ramzes ludziom z Redy zawinił :-(lub też jakich ich oczekiwań nie spełnił:angryy: ? -
[quote name='wojtuś']Zdrowy Pupil:multi: Jak się cieszę:multi: Ma troszkę powiększone węzły chłonne, ale to już taka jego uroda i tak będzie, Taki Psiak z taką urodą, może to objawiać się czasami jakby "zbierało się na wymioty", Taki się urodził:multi: i ma gdzieś 1,5 roku;) Ma już książeczkę zdrowia i został zaszczepiony na wirusówki:multi: i oczywiście podcięte co niektóre pazury, chłopak super, bardzo grzeczny i kochany :loveu: Napisze jeszcze potem bo teraz idę z Wiką na pole[/QUOTE] cieszę,że psisko zdrowe:lol: i ,że grzeczne i kochane:lol::lol: pani Moniko czego jeszcze brakuje?:shake: