Jump to content
Dogomania

ala123

Members
  • Posts

    15154
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ala123

  1. Dochód z poniższego bazarku,to kwota 122zł. Kilka dni temu,zanim wpłynęły wszystkie wpłaty, przelałam na konto Dory1020 [B]112zł[/B] - taki miał być przypuszczalny dochód. Dzisiaj okazało się,że jest wyższy o [B]10zł[/B], więc przelewam również tę kwotę, z przeznaczeniem na częściowe pokrycie kosztów kastracji kocurka;zabieg odbył się wczoraj,całkowity koszt - 60zł. Brakuje jeszcze 50zł. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240586-ZA-CHWILĘ-KONIEC-Kup-teraz-ciuchy-i-inne-dla-Szczebrzeszyniaków-do-9-marca"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240586-ZA-CHWILĘ-KONIEC-Kup-teraz-ciuchy-i-inne-dla-Szczebrzeszyniaków-do-9-marca [IMG]http://img803.imageshack.us/img803/6697/kocurekzchorymogonkiem.jpg[/IMG] [/URL] O tego kocurka z chorym ogonkiem chodzi. Jeszcze kilka dni temu razem z Węgielką mieli jechać do kociego przytuliska w Opolu,ale okazało się,że panuje tam jakiś wirus. Dzięki Krystynie i Kasi, koty zostały zabrane do weta. Okazuje się,że ogonek zagoił się i nic nie trzeba już z nim robić,więc wetka zaproponowała kastrację.
  2. :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
  3. Właśnie dowiedziałam się o Wioli,a raczej jej nieobecności na dogo:roll:. Mam nadzieję,że mod może nie doczytał wszystkiego,nie wie,co legło u podstaw dyskusji:roll:.Albo juz nie wiem,co myśleć:roll:
  4. Ja też myślę o tych psach, o wszystkich zresztą bezdomnych myślę,jak one dają radę przeżyć taką pogodę:roll:. A co z tym starym psem spod biedronki? Pokazał się jeszcze? Węgielce przed operacją dobrze byłoby zrobić badanie krwi - nie wiem jak się nazywa,ale moja stara kotka niedawno miała podobny zabieg i lekarz pobrał jej krew do badania, aby sprawdzić w jakim stanie jest serce; u nas wszystko dobrze się skończyło,a kotka biega jak nastolatka,tyle,że zostały jej jedynie cztery zęby,a konkretnie kły:evil_lol:. Zapraszam cioteczki na bazarek,zorganizowany przez Belę [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241104-Wielkanocne-baranki-i-zajączki-z-ciasta-bazarek-arim-do-20-03-2013-r?p=20596373#post20596373[/url]
  5. [quote name='kudlataja']Miał wiele szczęścia, to prawda, ale sam sobie biedny to szczęście wychodził, a raczej wyczołgał. Miał tak silną wolę przeżycia, że w końcu po poniewierce znalazł dla siebie ratunek...a teraz o już nawet ząbki pokazuje...[/QUOTE] Miał szczęście,bo Ty znalazłaś się na jego drodze...
  6. [quote name='handzia']Jezu!!! Ona go widziała??? Ciekawe czy widziała te setki kleszczy na jego ciele, ten łańcuch wciśnięty w szyję...... Tragedia na tych wsiach, rozchorować się można :( Alu, współczuję Ci, że musiałaś przez to przejść...[/QUOTE] Drugi raz w życiu byłam w sądzie w charakterze świadka,ale jakoś spokojnie podeszłam do tematu. Szkoda tylko,że pewnie nie dowiemy się,jaki jest wyrok.
  7. Dzisiaj byłam w sądzie jako świadek na rozprawie w sprawie Florka,a właściwie jego poprzednich właścicieli. Nie wiem dlaczego wezwano tylko mnie i policjanta,ale i tak nie było żadnych przesłuchań świadków, bo jeżeli dobrze zrozumiałam,właściciel nie odwoływał się już tym razem od wyroku.Ma, zdaje się, zapłacić jakieś pieniądze,tak przynajmniej zrozumiałam z jego komentarza na korytarzu. Słyszałam też jego córkę,która przekonywała policjanta,że pies był zadbany,ona sama widziała,bo jeździła tam nawet dwa razy w miesiącu... A na mnie patrzyła,jak na jakiegoś odmieńca:roll: . Aż boję się myśleć,jak żyją na wsiach inne psy,skoro w ludziach zero empatii:shake: i poczucia winy.
  8. Na moje konto wpłynęły pieniądze na potrzeby Luny: 20zł od Marudy i 30zł od Lucyny - dziękuję cioteczkom:lol::lol:. Dorzuciłam swoje 80zł i razem przelałam na konto funi kwotę 130zł
  9. Na moje konto wpłynęły pieniądze na potrzeby Luny: 20zł od Marudy i 30zł od Lucyny - dziękuję cioteczkom:lol::lol:. Dorzuciłam swoje 80zł i razem przelałam na konto funi
  10. [quote name='Wiola&Miłosz']wezz Alina to nie jest smieszne dzisiaj juz moge odetchnac z czystymj sumieniem wczoraj nie kontaktowalam... powaznie;)[/QUOTE] zastanów się, zastanów, jestem pewna,że odniosłabyś sukces literacki i finansowy. Tym bardziej,że nikt sobie nie wyobraża,że nagle od jutra zamilkniesz i przestaniesz zdawać relacje z nowej roli.
  11. Wiola, Ty pomyśl nad spisaniem swoich doznań,spostrzeżeń i innych uwag z dnia narodzin swojej pierworodnej.Byłby niezły hicior, pół dogomanii,albo więcej zaczytywało by się. Wobec tego ,co tutaj dzisiaj czytamy,Dziennik Bridget Jones się chowa. A może nawet i komedia na tej podstawie by powstała.
  12. [quote name='_Goldenek2']Ja Wam tylko powiem, że z Wiolą już gadałam i oświadczam z całym przekonaniem, że jest bardziej huknięta niż wszystkie myślicie... Opowiadała co zobaczyło pogotowie: kobietę, która urodziła w przedpokoju, jeden pies podaje Jej łapę, kot biega, potem bawi się lekarskimi słuchawkami, Tabi rzucił się na nogę wolontariusza i zaczął go bzykać..... . Wiola spodziewa się kontroli patologicznej Rodziny. A tu kopiuję dumnego Tatę od nas z forum: No tak, ja też dupa dołożyłem się do całej sytuacji bo zamiast jej pomóc siedziałem na fejsbuczku i pierwszej lepszej dziewczyny (chyba Mariny) pytałem co ja mam robić. Więc ta kazała mi się ogarnąć, wezwać karetkę i spakować najpotrzebniejsze rzeczy. Tak zacząłem pakować że spakowałem cały plecak turystyczny. Panowie do karetki nie chcieli Mnie wpuścić. Tobiemu odwaliło, rzucił się na pielęgniarza czy jak mu tam. Danka sie zesikała, Majkel warczał a kot bawił się słuchawkami lekarskimi. Wiolka pół przytomna. Chyba do końca życia nie zapomnę tej chwili. teraz to się z tego śmieje, Wiolka też ale w dniu wczorajszym a dokładniej dzisiejszym średniawo było. Na szczęście emocje już opadły. W poniedziałek już wszyscy będziemy w domu. A co do kontroli, takowej się spodziewamy. Lekarz mówił że różne śmieszne rzeczy widział ale w tym wypadku to łzy ze śmiechu kapały mu po policzkach. Jedynie pielęgniarz sie nie odzywał chyba był zły na Tobiasza. I co teraz powiecie? Czy taką zajebistą historię z porodu ma który dzieciak ? :):):) No zlałam się ze śmiechu!!!!!!!
  13. [quote name='Wiola&Miłosz']Jestem na chwile bo ledwie zyje. Pieknie dziekuje za zyczenia dla Siebie i dla Malusiej:loveu: Gdyby mnie tak dupiszcze nie bolalo bylo by fajniej ale przezyje.. jakos... Nie ma to jak necior bezprzewodowy. buzki buzki p.s nudnawo w tym szpitalu a mala wyjatkowo grzeczniuchna[/QUOTE] No niezłe jaja z Tobą Wiolka:lol:,już tu jesteś:crazyeye:? Wszystkiego naj Wam tutaj życzymy,jak widzisz. A Mała Księżniczka grzeczniutka,wiadomo po kim, nie:eviltong::lol:
  14. [quote name='Marinka']A ja na przekór złej i nad wyraz podłej czarownicy napiszę, że dziś o 00:07 Wiolka urodziła śliczną, zdrową córeczkę :) :) :) Trzymajcie się dziewczyny zdrowo:loveu::loveu:. Wysyłam Wam pozytywną energię:lol::lol:
  15. Bardzo dobrze Wiola,że to pokazałaś ,niech ludzie wiedzą z kim mają do czynienia.Dla normalnego człowieka to szok:crazyeye:.
  16. [quote name='Becia Lublin']Frytka dziś śpi już w swoim domku. To była expresowa akcja. Sunia zamieszkała w Warszawie w domu z ogrodem. Do towarzystwa ma 6-letniego psa Kajtka i kota Zenona. Będą jej gotowali, w domu cały czas ktoś jest więc nie będzie prawie w ogóle sama :)[/QUOTE] Ale to jest tymczas rozumiem,tak jak było w planie?
  17. [quote name='ludka']Alu, wyslalam Ci maila. Mam super de lux domek dla szylki, wlasnie wrocilam z wizyty PA.:loveu:[/QUOTE] Dziękuję Ci nieoceniona ludko :loveu: . A swoją drogą,to pewnie też będę się żegnać z kicią w ciemnych okularach,bo trochę u mnie pomieszkała:roll:
  18. [quote name='ala123']Murka napisała mi,że 60zł: 40zł za transport na trasie Szczebrzeszyn - Janów i 20zł za zjechanie z trasy na umówione miejsce pod Kielcami . W sumie wyszło stosunkowo niewiele,bo [B]130zł,[/B] a to dzięki Murce i Biance0 , które zorganizowały transport dla innych psiaków,i zaproponowały zabranie naszej spanielki przy okazji. Dziękujemy cioteczkom serdecznie:loveu::loveu:. Teraz musimy pewnie zorganizować bazarek, albo w inny sposób zebrać kaskę,aby zwrócić Beci i Murce.[/QUOTE] [QUOTE]Becia Lublin póki co wysłałam 70 zł Mirce za transp od miejsca spotkania z mężem murki do jej dt ...trzeba zapytać murki ile trzeba zapłacić jej mężowi za pozostałą część transportu [/QUOTE] Dzisiaj przelałam na konto Murki 60zł - dochód z tego bazarku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240036-ROZLICZENIE-wszystko-po-1-z%C5%82-na-bezdomne-szczebrzeszyniaki-do-23-lutego/page6[/url] Pozostaje jeszcze do zwrotu Beci kwota 70zł, ale to już z następnego bazarku
  19. [quote name='zachary'] Z jednej strony info z minihoteliku (a nie dt, jak pisał ktoś ), że jest okey, pies zadbany, zaopiekowany a tu? Michell04 nie chce się wypowiedzieć, a szkoda....Powinna! Będzie zaatakowana, ktoś powiedział...No cóż, jest to forum dla wszystkich pomagających, a posty niewłaściwe moderator usunie.[/QUOTE] M.in.to ja napisałam,że jest to dt,a nie hotelik. Hotelik rozlicza się na podstawie faktur,bo jest to działalność gospodarcza, a tutaj od początku były pretensje,że ktoś żąda jakichś faktur i chce się rozliczyc po bożemu. Dla mnie więc jest to dt płatny,czyli partyzantka. Amen
  20. [quote name='Nutusia']Aha - i jeszcze w sprawie "uczenia rozumu". Wet siostra, Arktyka, Czarodziejka, Chauwa, teraz Michelle - jak widać nauka idzie... w ciemny las :([/QUOTE] :angryy::angryy::angryy::angryy::angryy: właśnie,nikt się tym nie przejmuje,nie mówi się już o tym na dogomanii, a psy może nadal tam cierpią:roll: czarodziejka nadal jest moderatorem:p
  21. [quote name='zachary']No właśnie, ostatnio też czytałam na wątkach jakichś biedulek,że mogą jechać do cioteczki michelle, bo tam super opieka...Jeśli taka jak w przypadku Daszki, to cholernie smutne....I nie wierzę,że tylko ta sunia była tak "potraktowana"...Trzeba poprosić kogoś z okolic Dzierżoniowa o inspekcję tego hoteliku, bo może są tam tak samo zaniedbywane, zapchlone inne psy utrzymywane przez naiwnych dogomaniaków, którzy sobie żyły wypruwają, aby zapewnić godne warunki bezdomnym psom... Inspekcja wskazana dla dobra pozostających tam psów, nie z chęci zaszkodzenia komuś.Tym bardziej,że nie jest to hotelik,tylko dt. Poza tym powinny wypowiedzieć się osoby ,które polecały ten tymczas. Gdzie one są teraz?
  22. Dasza już zabrana stamtąd,a co z pozostałymi psami? Nie wierzę,że tylko ją źle potraktowano. To tam nikt nie bywa,nie widzi,jakie są warunki ? Ktoś przecież polecił ten dt.
  23. [quote name='Agata69']czyzby kolejna czarodziejka?[/QUOTE] Tak jakby:angryy:
×
×
  • Create New...