-
Posts
10333 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AnkaG
-
Książki na bazarku już mają nabywców. :lol:
-
Wystawię książki na bazarku dla Dredzika. Skarpetkę podam: Dredzik.
-
Czarodziejko puk puk.
-
Mam nadzieję, że nie obraziłaś się za to co napisałam. :oops: Śledzę wątek od początku, ale nie mogę w niczym pomóc. Najwyżej wpłacic jakies pare groszy (wpłacam na różne psiaki). Sama mam z przypadku dwie sunie sznaucerki. Chodziło mi o to, że sznaucery z tego co wiem rzadko mają alergie. To dośc zdrowa rasa (miniatury, bo u olbrzymów często się spotyka nowotwory). Ale faktycznie - tak zaniedbany pies pod względem futra moze miec problemy skórne. Mojego brata sznaucerka dostała silnej alergii od pcheł.
-
Ja mam (teraz cztery bo w sylwestra zabrałam ze schronu Nukę) sznaucery miniatury i pierwszy raz słyszę, ze sznaucery mają alergie? TZN pewnie niektóre mają ale alergie nie są typowe dla tej rasy. A badanie krwi to najlepiej robic na czczo.
-
Moje sznupki to by pewnie myszki to zjadły ... Bo nie wiem czy wiecie, że sznaucery mini przed wielu wielu laty były hodowane do łapania szczurów. U moich wredot instynkt pozostał. Na działce to lubią polowanie na nornice robic. I zdażyło się, że udalo im się upolowac - dwie naganialy jedna łapała. Złapały 3 sztuki i zżarły je. Fuj.
-
Loozerka jesteś !!! Mój młody też bulgotał (bo to on do Celinki fotki wysyła), że nie chce się pokazywac. Ale mamusia ładnie poprosiła .... Mój synuś ma 17 lat. Tańczy taniec nowoczesny i ma duuużo medali z mistrzostw w tańcu. Startuje w formacjach, miniformacjach, duecie i solo. Teraz w ferie mają po 8 godzin treningów (akrobatyka, elementy jazzu, samoobrona i układają formację na mistrzostwa). A moja mama i tata opiekowali się jamniczką Bunią przez 3 tygodnie (tymczas) i tak poznałam sie z Celinką na dogo. :loveu:
-
To jedyne jakie na razie mogę wstawic - było w wątku Buni. To sylwester - pierwszy dzień jak zabraliśmy Nukę - śpi cała trzęsąca się w rogu kanapy. A zapomniałam napisac - wczoraj dwie koopy w domu. :mad: [IMG]http://images4.fotosik.pl/273/04b946c5de7be6c1med.jpg[/IMG] Fajnie cioteczki zobaczyc. :lol:
-
Bunia- kochana jamnicza babunia- już w Nowym Domku we Wrocławiu!
AnkaG replied to Roxana's topic in Już w nowym domu
No .... Bunia super psiak. Tata wczoraj pytał czy dzwoniłam do Buni. Trochę tęskni ... Za jakiś czas zadzwonię. :lol: -
Malawaszka - info o sznaucerku napisałam na poprzedniej stronie. Uch ... gdybym już nie miała tylu.
-
Sznaucer średni pieprz i sól - Guzik teraz Bej ma domek :)
AnkaG replied to AnkaG's topic in Już w nowym domu
To zdjęcie ze strony schroniska:[URL="http://www.szczecin.schronisko.net/images/adopcje/3696.jpg"][IMG]http://www.szczecin.schronisko.net/images/adopcje/hmimage/3696.jpg[/IMG][/URL]