-
Posts
10333 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AnkaG
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
AnkaG replied to Saththa's topic in Foto Blogi
kąpać na pewno - w wodzie o temp. 18 stopni haha. A w jakiej miejscowości mieszkasz? Nie bój się - nie chcę do Ciebie jechać :P -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
AnkaG replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Za zimno buuu -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
AnkaG replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Sandra jakie temperatury są u Was w marcu? -
Na szczęście, atak padaczki też miała przy mnie. Tfu tfu 29 kwietnia skończy 17 lat. Musi już być na stałe na karsivanie i encortonie bo układ nerwowy ma słaby. I kręgosłup. A do tego to jest babcia co ciągle łazi - jak te króliczki z reklamy duraccel. Ona mało śpi. Koło mnie mieszka sznupek co ma 15 lat i ciągle śpi a ta odwrotnie - łazi i żarcia szuka.
-
Na szczęście byłam w domu. Spała i jak się obudziła o 18.40 to zobaczyłam że nie może stać, oczoplas i skrecanie głowy w lewo. Biegiem do weta. Dostała silny steryd przeciwzapalne i relanium by zapobiec atakowi padaczki. W piątek jeszcze ją zarzucalo na boki, w sobotę kolejny zastrzyk i już przeszły objawy. Uff. Doczytałam w necie że bardzo ważne jest szybkie podanie leków bo to minimalizuje uszkodzenia.
-
Zaciesz z Czarusia. :) Keysi w czwartek miała wylew na szczęście okazał się lekki. Ale się bałam o mojego babuszonka :(
-
ORI-KUDŁACZ Z RADYS - JUZ W SWOIM WSPANIAŁYM DOMKU W POZNANIU!
AnkaG replied to Bogusik's topic in Już w nowym domu
Super fotki wyluzowanego psiunka :) -
ORI-KUDŁACZ Z RADYS - JUZ W SWOIM WSPANIAŁYM DOMKU W POZNANIU!
AnkaG replied to Bogusik's topic in Już w nowym domu
Zaglądam co u Oriego :) Wieści fajne :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
AnkaG replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Pozdrowionka i drapanko dla chłopaków :) -
Sznaucerek Mondy i reszta naszej kochanej bandy
AnkaG replied to Kate1205's topic in Już w nowym domu
Oj tam oj tam najwyżej TZ pójdzie na posłanko spać :P -
Sznaucerek Mondy i reszta naszej kochanej bandy
AnkaG replied to Kate1205's topic in Już w nowym domu
Śliczna Nusia jest :) A czemu jej nie wytłumaczyłaś którą część ciała na poduszeczce się kładzie ha ha? Ja nie wezmę kolejnego psa bo Keysi jest staruszka i wymaga dużo opieki i do tego stres by miała...ma Sisiulę do towarzystwa :) A u mnie jak TZ wyjechał (4 miesiące minęło) na statek to Keysi musiałam przenieść na posłanie koło łóżka bo w nocy mi zaczęła spadać stara gapa z łózka. I Sisi też się wyniosła do niej na posłanie (od miesiąca) i nikt nie śpi ze mną w łóżku. -
No to czekamy na relację z pierwszego spacerku z Hugo :) I kciukamy za Kredeczkę Sznaurador elegancki :)
-
Widziałam filmik z Hugo - noooo ale zmiana :) Supcio :) Keysi po Encortonie baaardzo się poprawiło. Byłam dzisiaj u wetów - pewnie będzie brała kilka miesięcy. Wg wetki jest bardzo kontaktowa jak na swój wiek - zwłaszcza, że głucha :) Pewnie, że Czaki znajdzie domeczek - ślicznota z niego a warczenie o zabawkę to pikuś :)
-
Nie miała. Wet kazał Encorton dac. Ona ma problemy z kręgosłupem i pewnie ucisku mocne na rdzeń kregowy są :(
-
Link - na smartfonie widzę też fotkę psiaka https://www.olx.pl/oferta/znaleziono-psa-ul-janka-muzykanta-lukasinskiego-CID103-IDiHWeJ.html Nowa niunia jaki ma nosek wyłysiały :( I dopiero przy Kredeczce widać, że nieduża jest. :) Kredeczka dobrze się czuje?
-
Wasiu wrzucilas na fb ze zaginal mały czarny piesek w Szczecinie przy ul. Łukasińskiego. Było ogłoszenie na olx o znalezieniu Ale nie podano nr telefonu. Id ogloszenia 276442173. Można jakoś dowiedzieć się o kontakt w takim przypadku?
-
Kurcze rozumiem, że Maksa się bali... ale małego czupurka? Trójka dorosłych ludzi bo 15 lat to nie mały dzieciaczek i problem z opanowaniem psa i nauczeniem co wolno a co nie?? Ech beznadziejni... Pewnie, że znajdzie się fajny domek :) A z Harleya zaciesz :)
-
Wasia jacy są ludzie to wiemy.... a psy wyczuwają emocje itd. Dwa dni temu złapałam Sisi na sikaniu w ostatnim pokoju na górze. Po sylwestrze poprzewracało się w łepku. Dostała lekkiego klapa i spokój. No kocham to małe czupiradło ale lać w domu nie będzie :P Super, że Harleyek się aklimatyzuje :)