Jump to content
Dogomania

& Gloria &

Members
  • Posts

    1045
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by & Gloria &

  1. Piękny, łagodny doberman!!!! Prosze o ogłoszenie go w dziale ,,dobermany" (nie moge odnaleźć tych wątków:oops:)
  2. Imię: ROKO Płeć: pies Wiek: 4 lata Wielkość: drobny dobermanek Sterylizacja: TAK Zazdrosny był o dziecko. Błędy wychowawcze i... do Schroniska. Czujny. Najlepiej nadawałby sie do domku jednorodzinnego. Lepiej bez dzieci. [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/8844/roko2lb3.jpg[/IMG] [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/7877/rokoup6.jpg[/IMG] [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/5691/roko3og9.jpg[/IMG] [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/6948/roko4sy0.jpg[/IMG] [IMG]http://img86.imageshack.us/img86/9082/roko5bf0.jpg[/IMG] [IMG]http://img86.imageshack.us/img86/2410/roko6vq8.jpg[/IMG]
  3. W bydgoskim schronisku jest identyczny 10-letni collie:-(
  4. ['] ['] ['] :-( Nie miałyśmy wyboru.... Na zawsze pozostaniesz w moim sercu....:placz:
  5. Nelson.... w DT tylko do niedzieli!
  6. Nie pozwólmy mu umrzeć!!!!!!!:-(
  7. Już zamówiłam bannerek:p
  8. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=100696[/URL] 13 letni mix sznaucera zostanie uśpiony!!!:placz: POMOCY....
  9. Pomocy!!!!:-( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=8982785#post8982785[/URL]
  10. Nie wierzę, że od wczoraj nikt go nie odwiedził...............:-(
  11. Dom tymczasowy tylko góra do końca tygodnia, później nawet płatny tymczas. Mały miał być uśpiony.... wyciągnęłyśmy do ze schronu, nie mogłyśmy postąpić inaczej.....:placz: Cioteczki-- pomóżcie! :-(
  12. Pielgrzym w DT:cool3::multi:
  13. [IMG]http://images27.fotosik.pl/111/157faa5d083de80amed.jpg[/IMG] [SIZE=4][COLOR=red]Abi kilka dni przed wyjazdem do DT :-)[/COLOR][/SIZE]
  14. [quote name='Lorien:)']W ogóle od razu, o wiele lepiej wygląda niż ostatniego dnia w schronisku...:multi::roll::lol:[/quote] Bez wątpienia:loveu::multi:
  15. Oczko już zupełnie inaczej wygląda:loveu:
  16. Śicznie wygląda:loveu::loveu::loveu: A jak łapka Vaga?
  17. Czekamy na nowe wiadomości.....:loveu:
  18. Abi nie była szczepiona... Cieszę się, że jest psychicznie zdrowsza:loveu::loveu::loveu:
  19. [quote name='Angel_']AST - Fundacja na Rzecz Zwierząt Niechcianych nr. konta: 79 1160 2202 0000 0000 8061 3463 z dopiskiem: "ABI"[/quote] Dziękuję. Lorien:) zna nazwę leku jaki dostawała Abi.
  20. [quote name='Anjja']Nie było. Wydali nam Sunie bez problemu, to przede wszystkim dzięki Tobie Virginia;). Wielki dzięki:loveu:[/quote] Dla KOCZO:-( Zaraz poszukam rzeczy na barazek, tylko poprosze numer konta, na który mają wpływać pieniadze.
×
×
  • Create New...