Imię: ROKO
Płeć: pies
Wiek: 4 lata
Wielkość: drobny dobermanek
Sterylizacja: TAK
Zazdrosny był o dziecko. Błędy wychowawcze i... do Schroniska. Czujny. Najlepiej nadawałby sie do domku jednorodzinnego. Lepiej bez dzieci.
[IMG]http://img297.imageshack.us/img297/8844/roko2lb3.jpg[/IMG]
[IMG]http://img297.imageshack.us/img297/7877/rokoup6.jpg[/IMG]
[IMG]http://img297.imageshack.us/img297/5691/roko3og9.jpg[/IMG]
[IMG]http://img297.imageshack.us/img297/6948/roko4sy0.jpg[/IMG]
[IMG]http://img86.imageshack.us/img86/9082/roko5bf0.jpg[/IMG]
[IMG]http://img86.imageshack.us/img86/2410/roko6vq8.jpg[/IMG]
Dom tymczasowy tylko góra do końca tygodnia, później nawet płatny tymczas.
Mały miał być uśpiony.... wyciągnęłyśmy do ze schronu, nie mogłyśmy postąpić inaczej.....:placz:
Cioteczki-- pomóżcie! :-(
[quote name='Lorien:)']W ogóle od razu, o wiele lepiej wygląda niż ostatniego dnia w schronisku...:multi::roll::lol:[/quote]
Bez wątpienia:loveu::multi:
[quote name='Angel_']AST - Fundacja na Rzecz Zwierząt Niechcianych
nr. konta: 79 1160 2202 0000 0000 8061 3463
z dopiskiem: "ABI"[/quote]
Dziękuję.
Lorien:) zna nazwę leku jaki dostawała Abi.
[quote name='Anjja']Nie było. Wydali nam Sunie bez problemu, to przede wszystkim dzięki Tobie Virginia;). Wielki dzięki:loveu:[/quote]
Dla KOCZO:-(
Zaraz poszukam rzeczy na barazek, tylko poprosze numer konta, na który mają wpływać pieniadze.