-
Posts
1045 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by & Gloria &
-
[quote name='martik b']rany ja się tak martwię o tego szkraba, a może byśmy się lepiej złożyły na jakiś tani hotel, lepsze to niż schron przecież :( virginia a kiedy będziesz w schronisku, może bym mogła się z Tobą wybrać odwiedzić szkraba, jeśli oczywiście mnie zechcesz przygarnąć po drodze :oops:[/quote] Ja będę w piątek o 14 30 w schronisku. Możemy umówić się np. we wtorek wtedy będę już o 12.:loveu:
-
Andree-młody sznaucer średni///JUŻ W DOMU///
& Gloria & replied to Marta697's topic in Już w nowym domu
[quote name='monika tarnow']Gdzie mieszkal piesek w domu czy w bloku?[/quote] w BLOKU... Dłuzej pozostawiony w domu, tęskni i niszczy. Nie nauczono Go znosic samotności. -
[CENTER][SIZE=5][COLOR=red]TIK - TAK :-)[/COLOR][/SIZE][/CENTER] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b9b915792a0bc62b.html"][IMG]http://images26.fotosik.pl/93/b9b915792a0bc62b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b23adab07ef4d574.html"][IMG]http://images25.fotosik.pl/92/b23adab07ef4d574.jpg[/IMG][/URL] Imię: [B]TIK TAK (Techno)[/B] Płeć: suczka Wiek: 2 lata Wielkość: średnia Sterylizacja: TAK Tak TIK-TAKA opisuje p.Dyrektor... Przemiła i urodziwa suczka. Po przebytej dawno temu chorobie ma tik nerwowy. Wydaje sie jakby ciągle tańczyła. JEJ TO NIE PRZESZKADZ. Mamy nadzieje znajdzie sie ktoś kto Ją pokocha taką jaka jest. U nas ma specjalne prawa. Wszyscy Ją uwielbiają. Dobrze by było jednak by miała jednego Pana. Zasługuje na to w pełni. TIK TAK PRZEZWYCIĘŻYŁA ŚMIERTELNĄ CHOROBĘ!!!!!!!! NOSÓWKĘ:-(
-
Andree-młody sznaucer średni///JUŻ W DOMU///
& Gloria & replied to Marta697's topic in Już w nowym domu
hop, hop......:loveu: -
Jak juz zdecydujesz umieścić KOCZO w schronisku, mogę zapewnić Cię, ze będzie tam miała opiekę wet. i zostanie wykastrowany. Mogę jeszcze postarać się aby Koczo był w ,,kwaranntanniku". Jest to budynek, w którym mieszkają szczeniaczki, koty oraz psy małej wielkości. Będę Cię często informować o losach KOCZO. I oczywiście będzie w ,,Kąciku Adopcyjnym" na str. schroniska.
-
Bardzo dziękuje :-) juz zagladam na str.
-
Hektor-sznaucer średni - ma domek!!!//wiadomosci z nowego domku//
& Gloria & replied to Marta697's topic in Już w nowym domu
Niestety nie było dzisiaj możliwe przeprowadzenie testu;) W schronisku było dużoooo innej pracy. HEKTOREK już wczoraj został ostrzyżony---> wyglada prześlicznie:loveu: -
POMOCY!!!! Znalazłam koło śmietnika 3 ok. jednodniowe szczeniczki (niestety jeden był martwy:placz:!! Obecnie są u Lorien:-). Poprosze o rady...:-(
-
Hektor-sznaucer średni - ma domek!!!//wiadomosci z nowego domku//
& Gloria & replied to Marta697's topic in Już w nowym domu
Jutro strzyżemy Hektorka, więc przy okazji sprawdzimy jak reaguje na koty.