Jump to content
Dogomania

& Gloria &

Members
  • Posts

    1045
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by & Gloria &

  1. aaaa na moim kompie też działa!!! Komar- wielkie brawa- jak to oglądałam banan nie znikał ani na moment w mojej twarzy :-P hehe SUPER :-) Chcemy jeszcze..wiecej i wiecej!
  2. Jaki ma sweetaśny sweterek :loveu: Ania jesteś WIELKA!!!
  3. [quote name='Rawa']Cię! :P[/quote] e e... :shake: :-P
  4. Za rok wybieram sie na studia! :razz: Prosze napiszcie ile trzeba mieć procent aby dostać się weterynarię? Czy są na kierunku weterynarii studia zaoczne? Czy można, czy wystarcz zdawać podstawy?
  5. [quote name='Ananas'] Będę brał cię!!![/quote] Gdzie??:crazyeye: hihi Komar-> czekamy cierpliwie na filmik:multi:
  6. oooo kogo ja widzę! Piękny współlokator :-) Szalona bestia :-P Do zobaczenia na przyszłym zlocie! cmok
  7. [quote name='Karilka']\ [URL]http://images33.fotosik.pl/350/940944feb101d716.jpg[/URL] Ada właśnie dostała zamaszystego kopa... nic dziwnego, ze wpatrzona:shake: [CENTER]:diabloti::diabloti::diabloti:[/CENTER] [/quote] noo ej!:angryy: Bzdura:eviltong: Olek--> W pytke :-P
  8. Scrappy, kochany... Tak mi przykro:placz: Miało być zupełnie inaczej...:-(:-(:-( PRZEPRASZAM CIĘ!!! Jesteś teraz szczęśliwy, wierzę w to...p. Michalski się Tobą zaopiekował...
  9. Nie tak źle, spokojnie;) Rozchodzi się o to,że wszystkie decyzje jakie podejmuje nasz wet schroniskowy to p. dyrektor uważa za słuszne. Wiele razy natomiast my, przekonałyśmy sie,że jest inaczej... Dlatego chcemy zasięgnąć porady u specjalisty. I o tym się nie mogą dowiedzieć. Jeśli nie daj Boże, będzie potrzebna amputacja wówczas na pewno będziemy rozmawiać z dyrekcją. Wtedy nie będzie już żadnych problemów ;-)
  10. Rozmawiałam z pielęgniarzem, który jutro rano ma zmiane, wypuści nas tylnym wyjściem :-P Ogólnie w schronisku prawie nikt nie wie o naszej ,,akcji"- uwierzcie mi lepiej dla Skrapiego, niech tak zostanie... Pełna konspiracja hihi
  11. [quote name='Asia & Ginger']Jestem jak najbardziej za. :p Tylko co na to namiotowicze? :cool3:[/quote] Dobry pomysł, również jestem ZA:p --> ja virginia namiotowiczka :-P
  12. Jestem już umówiona z Martik b na wtorek na godzine 12:00 w klinice Fila. Oczywiście, jak bedę znała więcej szczegółów odnośnie leczenia, zaraz napiszę. Trzymajcie kciuki:multi: Jutro będę rozmawiać z p. dyrektor schroniska.
  13. Dziękuje bardzo:multi: Najprawdopodonbiej już w poniedziałek pojedziemy na RTG, nie mamy na co czekać...
  14. Oczywiście, może nawet uda mi się zapewnić mu DT, ale to nic pewnego ponieważ to mały szaleniec, a ja w domu mam sznaucera mini (problem- nie lubi samców), mix labka i 6 kotów... Najważniejsze w jego przypadku są niestety pieniądze oraz DT lub najlepiej DS:p
  15. Dobrze, więc tak zrobimy. Nie podam jeszcze numeru konta, muszę najpierw porozmawiać z dyrekrorką schroniska, czy będą nam wydawać Skrapiego aby jeździć z nim na wizyty:-( Boje sie, że mogą robić dodatkowe problemy.. Bardzo WAM wszystkim DZIĘKUJĘ za zainteresowanie:loveu:
  16. Według mnie najlepszym weterynarzem w Bydgoszczy jest Władysław Parzęcki z lecznicy ,,centrum" , ale wizyty u niego sporo kosztują. Dotychczas swoje zwierzęta leczyłam u dr. Michalskiego (kilka tygodni temu zginął z wypadku motocyklowym):-( Z klinki dr Michalskiego znam jeszcze dwóch wetów-nie są może wybitnymi specjalistami, ale u nich na 100% będziemy mieli jakąś zniżkę. Zdecydujcie...
  17. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113472[/URL] Szczeniak z bezwładną łapką z bydgoskiego schroniska również liczy na Waszą pomoc:placz:
  18. Piękna Panienka...:loveu: Kolejna bieda z bydoskiego schroniska potrzebuje POMOCY---> [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113472[/URL]
  19. Weterynarz w schronisku uważa, że trzeba bedzie amputować całą łapkę:placz: Nie wierzymy, że nie ma innego wyjścia... to przeciez taki młody pies. Potrzeba jest konsultacja u innego weta. Pomóżcie, poradźcie...co mamy robić????? NIE MOZEMY GO TAK PRZECIEŻ ZOSTWIĆ! W schronisku za jakis czas, jak szybko nie znajdzie domu-zostanie uśpiony....:-(
  20. Scrappy(Skrapi)--> 10 miesieczny , mix jamnika najprawdopodobniej ma uszkodzony nerw w przedniej łapie- jest ona bezwładna- te otarcia, które widać na zdjeciach spowodowane są tym, że maluch ciągnie lapkę do podłożu. Rany z dnia na dzień są coraz rozleglejsze, widzć ,że sprawiają mu ból. Nie wiemy co robić????? Mały w takim stanie nie pójdzie do adopcji, w schronisku sami dokładnie na 100% nie wiedzą, co jest przyczyną jego kalectwa. PROSZĘ pomóżcie..... Potrzebna jest wizyta u specjalisty, ale na to w obecnej chwili nie mamy pieniedzy (zaledzie kilka tygodni temu astka, która była u mnie na tymczasie przeszła bardzo poważną operacje-->TILKA-> http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=107849 Scrappy jest psem o wspaniałym, żywym charakterze. Lgnie do ludzi, musi ciagle być w centrum zainteresowania. On nie może zostać w schronisku:placz: Boję się, że nie będą długo trzymać kaleki :-( BARDZO PROSZĘ O POMOC... DT, DS:-(
  21. [quote name='doddy']Bardzo miło ją oglądać w tym dziale. A jak jej zdrowie?[/quote] Ogólnie czuje się doskonale:loveu: niestety tylna łapka nadal nie jest sprawna, ale w niczym jej to na szczęście nie przeszkadza (a w szczegolności w rozrabianiu:-p) Polubiła się z Grubym-amstaffem na zdjęciu, nie odstępują się na krok.
  22. [B][COLOR=red]ZDJĘCIA Z NOWEGO DOMU :-)[/COLOR][/B] [IMG]http://images27.fotosik.pl/233/e42a4c5d06d7bb42med.jpg[/IMG] Takaaaaaa szczęśliwaaa...:loveu: [IMG]http://images32.fotosik.pl/294/96b7643d7a9916fbmed.jpg[/IMG] Chwila odpoczynku:cool3: [IMG]http://images24.fotosik.pl/234/78b6427f647e7000med.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/294/b1226fc6bf7b625bmed.jpg[/IMG] 27 czerwca Tila będzie sterylizowana.
  23. [quote name='doddy']Bardzo się cieszę, że Tila dobrze trafiła. Virginio, dziękujemy za opiekę nad sunią. Zapraszamy nową rodzinę na forum i z niecierpliwością czekamy na nowe zdjęcia![/quote] Cała przyjemność po mojej stronie:loveu: Nowi właściciele Tilki nie mają w obecnej chwili internetu. Zdjęcia może zrobię już w przyszły weekend.
×
×
  • Create New...