Jump to content
Dogomania

& Gloria &

Members
  • Posts

    1045
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by & Gloria &

  1. [quote name='Majaa']Dokładnie tak mówiła. Dzwoniła do mnie jeszcze ze schroniska Natomiast na kwarantannie wypatrzyła psa, który kerrakiem może być, ale więcej się dowiem albo później, albo jutro ... A Homerowi szukamy domku ![/quote] Podobno ma być tylko ostrzyżony i wędruje juz do nowego domku...:p
  2. To nie Kerrak:-( Pani Bielicka mówiła, że z Kerrym ma mało wspólnego!:crazyeye: :placz: Nie zostawiejcie GO tak! Pomóżmy!:-(
  3. [quote name='Majaa']Jutro najprawdopodobniej ![/quote] Czekamy:multi::loveu:
  4. Nie wyszło z DT u Agaty56 :placz: Bardzo mi przykro....:-(
  5. [quote name='Selenne']Zrboiłam bannerek. Ze zdjęć ciężkop było coś zrboić, ciemne itd [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/157/bannereczkepi2.png[/IMG][/quote] :loveu: Dziękuję.
  6. [quote name='niedzwiadek:)']Sa podobne:crazyeye: a juz wogole ta zarosnieta panna z drugiego zdjecia:multi:,ale byloby fajnie gdyby to byl kerry[/quote] Dokładnie! Podobieństwo jest bardzo duże.:cool3::p
  7. Bardzo WAS dziękuje:-(:multi: [IMG]http://images24.fotosik.pl/140/487d066a91208ac6med.jpg[/IMG] Homer jest wielkości sznaucera średniego. Jest tylko trochę dłuższy:lol: [IMG]http://images34.fotosik.pl/104/dcf88d399a965877med.jpg[/IMG]
  8. Więc do Grudziadza pojedzie.... Homer???:crazyeye::cool3: Proszę.......
  9. Rozmawiałam dzisiaj z p. Dyrektor schroniska na temat Homera. Nie musicie się martwić, nie zostanie uśpiony. Prosiła tylko aby jak najszybciej znaleźć mu domek, bo w schronisku nie mogą się nim zajmować, ponieważ jest teraz osobno karmiony i wyprowadzany na spacery-- przy tak dużej liczbie psów nie moga sobie na to pozwolić. Wiec prosze WAS bardzo !! POMÓŻCIE!! Zdjecie zrobione przez p. Dyrektor---> [IMG]http://images31.fotosik.pl/104/1f78aee7fdbf4c6dmed.jpg[/IMG] Mam jeszcze dwa. wstawię je jutro, ponieważ dzisiaj nie bedę juz miała dostępu do komputera. Majaa---> Homer ma sierść bardzo zbliżoną do KBT:multi:, szczególnie widać to na łapkach.
  10. [quote name='Ania+Milva i Ulver']Dzis dostałam takiego maila z allegro: Witam, Mam mocne przeświadczenie, że Homer jest Kerry Blue Terrierem. Hoduję psy tej rasy, mam ich 3. Jednym z nich jest 1,5 roczna suka wykupiona z "fabryki szczeniąt" w grudniu zeszłego roku. Nie mogę więc adoptowac Homera w obecnej chwili. Postaram się zainteresowac jego losem innych fanów tej rasy. Ze swojej strony oferować mogę pomoc w ewentualnym przewozie lub przekazac jakąś kwotę na rzecz Homera. Pozdrawiam Amari1 Maria Sołtan :)Oby cos się ruszyło!!![/quote] Doskonale! Z Majaaa mam stały kontakt przez gg. Dzisiaj postaram się zrobić zdjęcia;)
  11. Agata56 miała wybrać miedzy Poznańskim, a naszym sznaucerkiem. mam nadzieję, ze przygarnie Homerka, ponieważ zrozumiałam z tamtego watku, że maja problem z transportem.. itp.
  12. Homerek w schronisku jest juz 2 lata:-( Nie wychodzi do ludzi, ciężko będzie znaleźć mu dom, jeśli pozostanie w schronie... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=103235&page=3[/URL]
  13. Adopcja psa oczywiście nie bedzie nic kosztowała. Wszystkim zajmię się ja i Lorien:-). A ostrzyc go można krótko przed wyjazdem. Jeszcze dom Ci znać:loveu: Dzięki za propozycję. Z transportem to jeszcze nie wiem jak bedzie, pomyślimy. Jeśli to Grudziądz to nie będzie problemu, a jesli Poznań.... też cos wymyślimy:loveu::eviltong: Najważniejsze, aby mały miał ciepły kat.
  14. [quote name='Edi100']Ja też!:loveu: To chłopaka na cudo ostrzyzonko i lecimy ogłaszać moocno:)[/quote] Bardzoooo dziękuje za pomoc:-(:multi::multi::loveu:
  15. Już napisałam, czekam na odpowiedź...:loveu: jestem przeeeeszczęśliwa:multi::multi:
  16. Już wszyscy zapomnieli o Homerze:placz:?
  17. [quote name='malawaszka']Virginia to Ty dałaś Hektora na alegratkę? bo trzebaby wyróżnić ogłoszenie - to sierobi wysyłając smsa - jakby każda z nas po 3 zł wysłała to psiak byłby wyrózniony i miałby większą szansę - poza tym ja bym go dała do sznaucerów - ale nie wiem czy można zmieniać tam kategorię?[/quote] Nie, ja nie zamieszczałam ogłoszenia na ale.gratce. Ogłoszeniami zajmują się wolontariuszki ze schroniska. Ma już ogłoszenie w dziale sznaucery, zrobione przez Kamilę.
  18. [quote name='malawaszka']Virginia a jest szansa na lepsze zdjęcia??? :modla: to bardzo ważne bo na tych widać właściwie tylko czarną plamę, a ludzie są wzrokowcami nie ma się co oszukiwać :roll:[/quote] Jeśli uda mi się załatwic aparat to w piątek pojade do schroniska i zrobie kilka fotek.;)
  19. [quote name='malawaszka']ale to 100% ślepota? czy coś widzi tylko słabo?[/quote] Badał go wet i stwierdził, że może odrobinkę widzi, ale to tylko w mały stopniu. ( jest bardzo mądrym psem, doskonale radzi sobie w boksie i na spacerach :-(). Kolor oczu jest biały.:-(
  20. Kontakt allegro---> ul. Grunwaldzka 298 85-438 Bydgoszcz Tel./fax: (52) 372-21-30; (52) 349-03-90 E-mail: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#444444][email protected][/COLOR][/EMAIL] WWW: [URL="http://www.schronisko.org.pl"][COLOR=#444444]http://www.schronisko.org.pl[/COLOR][/URL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] 9588777 510-075-170 [quote]Virginia nic więcej o nim nie wiesz? jak z jego zdrowiem? wiadomo czemu niewidomy? jak długo już w schronisku?[/quote] Homer jest już w schronisku 2 lata :-( .Nikt z personelu nie zauważył, że pies nie widzi, dopiero kilka dni temu, kochana pani Gosia-pielegniarz, poinformowała nas o tym. (prawdopodobnie Ślepek stracił wzrok w schronie.) Homer jest w bardzo dobrej kondycji. Uwielbia spacery i przytulanki:loveu:
  21. [quote name='Ania+Milva i Ulver']Czy ten pies ma juz wyrok w schronie? Jesli tak to najwązniejsze aby g zabrac stamtąd do jakiegos hoteliku, bo o dt to juz nie marze nawet. Moge wystawić allegro ale dopiero jutro wieczorem. Dziewczyny napiszcie do cioteczek , które zajmuja się ta rasa -trzeba ściagnąc jak najwięcej ludzi!![/quote] Już napisałam w dziale ,,sznaucery do adopcji" Nie jest przesądzony jego los, ale wiadomo jak to jest z niepełnosprawnymi psami w schroniskach. Szczególnie w Bydgoszczy.. Dlatego bardzo zależy nam na czasie...
  22. [quote name='niedzwiadek:)']Ja jestem z Bydgoszczy, poszukam moze sie ktos znjadzie, trzeba zrobic mu allegro. Czy ja wiem czy to mix? Co prawda jak osiem lat to jeszcze z ogonem obcietym pewnie by byl, ale pyszczek ma bardzo sznaucerkowaty. HOP DO GORY, DOPMEK TYMCZASOWY BARDZO POTRZEBNY![/quote] Tak, pyszczek ma sznaucerka, dlatego tak napisałam. Ślepek bardzo lgnie do ludzi, potrzebuje teraz jeszcze wiecej ciepła i miłości.. Prosimy o allegro:oops:
  23. Proszę, pomóżcie :-( niewidomy-mix sznaucera--schronisko w Bydgoszczy [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9251000#post9251000[/URL]
  24. Prosze, pomóżcie.. mix sznaucera!!! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9251000#post9251000[/URL]
  25. Homer to mix sznaucera średniego. Ma ok. 8 lat. [B]Ślepek NIE WIDZI.[/B] Wiadomo co czeka Takiego Psa w schronisku..:placz: Homer jest spokojny, bardzo ufny. POTRZEBA OGŁOSZEŃ!! BARDZO PROSZĘ!!!! [SIZE=4][COLOR=red]MAMY MAŁO CZASU...[/COLOR][/SIZE] [IMG]http://images29.fotosik.pl/137/f9d816617e55df49med.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/101/c61102f1fc2a31a4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/137/634ae8425c1fef88med.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...