Anulka85
Members-
Posts
748 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anulka85
-
Dzekusiu i Bemolku BARDZO WAS KOCHAM I BARDZO TESKNIE ZA WAMI!!! Bemolku byles z nami tak dlugo,na wszystkich szczekales,byles"sztywniakiem",nie mozna bylo Cie wziasc na rece bo taki byles "sztywny":)ale pod koniec Twojego i tak za krotkiego zycia stales sie "przytulanka" choc zawsze lubilam Cie przytulac i calowac... Dzekusiu nie ma Cie juz z nami 4 miesiace,niby tak krotki czas,a tak dlugo Cie juz nie ma z nami.Mowi sie,ze czas leczy rany...moze....ale bol jest taki sam i tak samo boli serce,gdy mysle o Tobie Dzekusiu i o Tobie Bemolku... PAMIETAJCIE O NAS I SIE SPOTKAMY...
-
Witajcie! Ja juz jestem u siebie w domku,trudno bylo mi sie rozstac z pieskami,Dumcia od rana byla jaks dziwna,"pakowala" nam sie do auta...tymbardziej bylo jej zle,ze oprocz nas w tym samym czasie wyjezdzala tez mama.... A mama na pewno sie odezwie jak wroci,wiem,ze miala jeszcze wstapic do kuzynki...wiec na pewno napisze jak wroci...ja tez chce zadzwonic do Niej,ze dojechalam
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Anulka85 replied to Matusz's topic in Foto Blogi
po 7,5%:razz: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Anulka85 replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='matusz5']no może w 0,0001% procenta, pod warunkiem, że Dumcia jest moja w 50% :D :eviltong::eviltong::cool1:[/quote] nie zgadzam sie,po 10%,zgoda?? -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Anulka85 replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='matusz5']ha ha ha Tobiasz jest w 100% Mój i tylko mój, a tak naprawdę to mojej mamy, bo to ona jest jego właścicielką, bo ja 6 lat temu jeszcze nie mogłem być właścicielem bo nie miałem 18 wiosen:eviltong: teraz dopiero mam :eviltong:[/quote] Mati,powiedz,ze choc w czesci Tobi jest moj;) -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Anulka85 replied to Matusz's topic in Foto Blogi
no dobra Mati..w 40% Tobi jest Twoj,a w 60% moj:eviltong::eviltong::eviltong: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Anulka85 replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Tobiaszku jestes przecudny,przeslodki i przekochany!!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Wiesz,ze BARDZO MOCNO CIE KOCHAM1!!!!!bo jestes moj!!!!!!!!!:loveu::loveu::loveu: [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/7347/img0491qv0.jpg[/IMG] [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/5569/img0492xv7.jpg[/IMG] [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/5812/img0493tn2.jpg[/IMG] [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/8896/img0494ne7.jpg[/IMG] -
Witajcie!! Mamcia dzwonila,le niestety dzis nie moze wyjsc bo ta reka jest opuchnieta,jutro,jak nic sie nie zmieni,to wyjdzie.. Pieski tesknia,Dumka cala noc spala ze mna i musialam co chwile na nia patrzec bo ona taka slodka,a Dumka za to wila sie i tulila:loveu::loveu::loveu::loveu: Hektor spal z Tata,a teraz dalej "okupuje"lozko i nie da sie wyciagnac... a Atosik spi obok mnie w legowsku i chrapoli niemilosiernie:loveu::loveu:
-
Dzwonilam do Mamy jakos ok 20 i mowila,ze jest w miare ok,ze ja troszke boli,ale cieszy sie,ze ma juz to za soba..i mowila,ze odwiedzila ja Basia i bardzo sie cieszy z tego powodu:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Pieski spia rozkosznie i chrapola:p a co do kopcenia....no coz tak to bywa,ze ma jakis nalog trzeba miec:eviltong::p
-
Witam witam!!!Dziekuje za mile powitanie..teraz wiec relacje:razz:: Mama wyjechala ok 4 i przed 7 do mnie dzwonila,ze sa na miejscu i czekaja na przyjecie,dalsze info bede miec jak wroci tata,a pozniej jak Mamusia zadzwoni po operacji...wszystko bedzie ok,musi byc:loveu::loveu::loveu::loveu: A co do pieskow..musialam sie przeniesc o 3 w nocy do Mamy do lozka i spac z Hektorkiem i Dumisia...Hekus sie wywalal,lezal na samym srodku lozka,a ja jak w puszce...za to Dumeczka slodk wtulona we mnie pomrukiwala co chwile:p:p Atosik spal w legowisku i musialam wstawac 3 razy zeby Go poglaskac albo wypuscic na sioo.. Teraz Dumcia i Hektorek wrocili z podworka i spia slodko razem pod moja koldra:diabloti:,a Atosik obok nie w legowisku i mruczy co chwilke...:loveu:
-
hej Cioteczki!!! juz dojechalam,jajorki skakaly i piszczaly i oczywiscie calowaly....a najbardziej Hektorek,taki pieszczoszek sie zrobil i ciagle chce mnie calowac:diabloti::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: jestem zmeczona,spalam godzinke w autokarza,ale poloze sie dopiero wieczorem bo nie umiem spac w ciagu dnia:p