-
Posts
5887 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lidan
-
Pewnie od wielkości i wagi psa, od kategori lecznicy i od rodzaju stosowanej narkozy. W krakwecie i w Arce stosują narkozę wziewną, a ona jest droższa i lepiej tolerowana od tej tradycyjnej. Nikt nie zagląda na bazarki... Podnieście czasem bo głupio tak samemu ze sobą pisać :hmmmm:
-
Tweety sterylizowała u niego wiele kotek, chyba 140, z czego wiadomo, że nie przeżyło 5 ale najprawdopodobniej z innych niż sterylizacja powodów/ chorób więc pod tym względem facet ma wprawę. Suczki 2 też u niego oddawała do sterylizacji i mają sie dobrze... No nic mam jeszcze trochę czasu na podjęcie decyzji.
-
DRAMAT!Suka i 8 szczeniąt konały w pijackiej melinie
Lidan replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Jak się miewa psia rodzinka? -
Ruda ma dom :)... Krejzi nadal szuka i zbiera na diagnostyke łapki :(
Lidan replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
Masz rację. Czasem same chęci i własne ręce nie wystarczą tym bardziej, że ratowane przez Bajkę psy często potrzebują operacji i leczenia. Prawdą jest też to, że większość z nas ma różne zobowiązania w stosunku do innych poszkodowanych zwierząt. Niestety, czasem nawet te 5 zł trudno wysupłać... Wiem coś o tym bo sama usiłuję uzyskać pomoc, żeby wysterylizować suczkę, którą znalazłam i która może byc w ciąży. Jak się czuje Ruda i jej potomstwo? -
Wprawdzie niewiele osób tu zagląda (widocznie to za mało drastyczny przypadek) ale może ktoś potrafi coś powiedzieć o dr n wet. Wojnar? Pytam bo ma niedaleko mnie jeden z dwóch gabinetów i podał najniższą cenę steryliki 200 zł. Wiadomo, że nie cena jest najważniejsza, ale jakość usługi jednak gdy nie ma się pieniędzy to szuka się różnych możliwości. Dzisiaj Kola wygląda tak: [img]http://img153.imageshack.us/img153/1561/kolabezgipsu.jpg[/img] [img]http://img23.imageshack.us/img23/185/kolanafotel.jpg[/img] [img]http://img22.imageshack.us/img22/6815/kolanafotelu.jpg[/img] [img]http://img198.imageshack.us/img198/7239/opalaniedzisiaj.jpg[/img] Troszkę Kola kuleje, pewnie z przyzwyczajenia. Strasznie sypie się sierść z tej łapki :niewiem:
-
Byliśmy wczoraj u weterynarza. Opatrunek zdjęty, kość prawie zrośnięta. Kola ma jeszcze przez 2 tygodnie oszczędzać łapkę. Tak było 2 dni temu: [img]http://img23.imageshack.us/img23/2543/kolawczoraj.jpg[/img] [img]http://img17.imageshack.us/img17/9485/kolanaku.jpg[/img] [img]http://img23.imageshack.us/img23/4417/kolanao.jpg[/img] Niestety ciąży jeszcze nie da się potwierdzić :hmmmm: lub wykluczyć. Mam przyjść za tydzień na usg...
-
No i gdzie te obiecane zdjęcia Rumcajsa :niewiem:
-
DRAMAT!Suka i 8 szczeniąt konały w pijackiej melinie
Lidan replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Całkiem spora rodzinka. Jeszcze ze 3 tygodnie szczeniaki będą musiały być ze swoją mamą. Hm... Skąd na to pieniądze brać? Gdzie domków szukać w takiej hurtowej ilości :niewiem: Będę tu zaglądać, może pomogę w ogłoszeniach, ale finansowo pomóc nie mogę :sadCyber: Sama zbieram na sterylkę znalezionej suczki :knuje: -
Kola, bezczelny i rozpieszczony pies śpi obok na moim łóżku i nawet papugi latające nad głowa niezbyt ją interesują (na jej szczęście :mad: ) Marysia1986 wystawiła 2 bazarki na sterylkę Koli. Bardzo dziękuję :loveu: [url=http://www.dogomania.pl/forum/f99/bazar-dla-koli-na-sterylke-aborcyjna-lampa-wiszaca-filizanki-roznosci-do-25-09-a-146817/][B][SIZE="5"][COLOR="Red"]lampa i nie tylko[/COLOR][/SIZE][/B][/url] oraz [url=http://www.dogomania.pl/forum/f99/ksiazki-duzo-danielle-steel-inne-na-sterylke-koli-do-27-09-a-147003/][B][SIZE="5"][COLOR="Yellow"]książki[/COLOR][/SIZE][/B][/url] [CENTER][FONT="Palatino Linotype"][SIZE="6"][COLOR="Purple"][I][B]Serdecznie zapraszamy![/B] [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] Kolega z pracy kupił ode mnie wino, które miało być równiez wystawione ba bazarku, tak więc mam już pierwsze 30 zł na ten cel :multi:
-
POMOCY!!!!!! Czy brak jednej łapy to wyrok - Julek zostaje w DT na zawsze
Lidan replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
Dobrze, ża taką ładną mamy pogodę to sobie chłopcy pogonią na wybiegu i kondycję wyrobią :lol: -
Ok. Dzięki Patia :Rose: Kola ma jeszcze inne ogłoszenia jednak jeśli do końca miesiąca nikt sensowny nie zgłosi się to na 99% Kola zostanie u nas.
-
Cudowna *MOLLY* specjalnej troski - Pojechała do wspaniałegp DOMKU!!
Lidan replied to fizia's topic in Już w nowym domu
[quote name='fizia']Cudo nie pies!:loveu: Naa - ja myślę, że jak najbardziej allegro. Tekst, który teraz jest w ogłoszeniach, jest autorstwa Lidan, ale myśle, że się nie obrazi, jak zmienisz[/quote] Oczywiście, że można, a nawet trzeba wprowadzić potrzebne zmiany do tekstu. Zrzekam się praw autorskich do wszystkich tekstów przeze mnie pisanych na dogo :eviltong: -
Właśnie :mad: Cosik czuję, że najlepszym kandydatem na tego psa jestem ja :p Tak powiedział wczoraj mój mąż o sobie do kolegi przez telefon i coraz bardziej oswajam się z myślą, że to prawda. Nawet Gapa czasem już bawi się z Kolą, chociaż Gapa to taka trochę tchórzliwa dzikuska.
-
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
Lidan replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Wydoroślał chopak i zmądrzał :loveu: -
Wiem tylko tyle, że ów pan (rozpoznany na podstawie nr telefonu 508676***) w ostatnim czasie próbował kilkakrotnie adoptować małe, niemłode już psiaki, głównie jamniki, ale mu sie nie udało. Podobno 3 lata temu jego żona wzięła z naszego schroniska trzyletniego boksera. Ciekawe co się z nim stało :angryy:
-
Pobili mnie, straciłem wzrok (Radom) --Czaruś pojechał od Mori do domku!
Lidan replied to red's topic in Już w nowym domu
Niezły ten sedalin czy jak go tam zwał :roll: Przynajmniej Czaruś wyspał się za wszystkie czasy. Przeklejam z innego wątku: [quote name='ala'][SIZE="6"][B][COLOR="Red"]UWAGA[/COLOR][/B][/SIZE][COLOR="Red"][SIZE="6"]!!![/SIZE][/COLOR] [B][COLOR="Red"]NIE ODDAWAJCIE DO ADOPCJI ŻADNYCH PSÓW PANU Z KRAKOWA,KTÓRY PODAJE RÓŻNE ADRESY ZAMIESZKANIA,MIĘDZY INNYMI RĘKAWKA,ul.WĘGIERSKA .CZŁOWIEK TEN WYADOPTOWAŁ JUŻ WIELE PSÓW,RÓWNIEŻ Z KRAKOWSKIEGO SCHRONISKA I LOS ICH POZOSTAJE NIEZNANY.[/COLOR][/B]:angryy::angryy::angryy: Dokładne dane podam zainteresowanym na PW[/QUOTE] Od siebie dodam, że nr tel tego pana zaczyna się od: 5086761** Skoro nie udało mu się w ostatnim czasie adoptować min 3 psów w Krakowie to może próbowac gdzie indziej. -
Dzieki Alu :loveu: Nie wiadomo jak by się wszystko potoczyło gdybyś mnie nie ostrzegła. Że też ja musiałam akurat trafić na tego...hm...:angryy: nie wiadomo kogo właściwie.
-
*ŁATEK* po 1,5 roku w DT stracił deklaracje!!POMOCY!
Lidan replied to fizia's topic in Już w nowym domu
[quote name='clo']ehh kurcze jaka szkoda:((przeciez to naprawde nie ejst gigant:((widzialam go a sama jestem niska164cm..i jak dla mnie to naprawde sredniak i nawet na lozko w sam raz;)ehh...tak by mial dobrze..kto wie moze by jeszcze zmienili zdanie...[/QUOTE] Wiesz, że różnym ludziom pieski potrzebne są w różnych celeach i rozmiary czasem też są ważne. Była już taka pani, która miała zaadoptować niewielką suczkę ale jak ją zobaczyła na własne oczy to powiedziała, że suczka jest za duża...do wożenia na rowerze. Inni chcą tak małego pieska, do 6 kg, żeby mógł z nimi latać samolotem. Poza tym rozmiar psa jest też pojęciem względnym. 20 lat temu owczarek niemiecki był uważany za dużego psa, a teraz jest już chyba psem średnim ;) [quote name='ala'][SIZE="6"][B][COLOR="Red"]UWAGA[/COLOR][/B][/SIZE][COLOR="Red"][SIZE="6"]!!![/SIZE][/COLOR] [B][COLOR="Red"]NIE ODDAWAJCIE DO ADOPCJI ŻADNYCH PSÓW PANU Z KRAKOWA,KTÓRY PODAJE RÓŻNE ADRESY ZAMIESZKANIA,MIĘDZY INNYMI RĘKAWKA,ul.WĘGIERSKA .CZŁOWIEK TEN WYADOPTOWAŁ JUŻ WIELE PSÓW,RÓWNIEŻ Z KRAKOWSKIEGO SCHRONISKA I LOS ICH POZOSTAJE NIEZNANY.[/COLOR][/B]:angryy::angryy::angryy: Dokładne dane podam zainteresowanym na PW[/QUOTE] A ja dodam od siebie, że nr tel. pana zaczyna się od 508676*** -
Ciekawe czy ktoś się zgłosi. Aż się boję :nerwy: Z jednej strony chciałabym, żeby znaleźli się jacyś cudowni ludzie, którzy pokochają Kolę (co trudne nie będzie bo to wyjątkowa przylepa), a z drugiej już się boję, że zrobię jej krzywdę wydając do nieodpowiedniego domku. Ech...To nie na moje nerwy :roll:
-
Mieszkam na przystanku-mały Gufi.Zamieszkał w uroczym Krakowie!
Lidan replied to kobix's topic in Już w nowym domu
Wszystko rozumiem ale spanie w kuwecie :crazyeye: A co to za przyjemność :hmmmm: [SIZE="1"]Moja przypadkowa tymczasowiczka również gryzie kable, psuje wszystko co w pysk się nawinie i jeszcze skacze po ławie, stole i parapetach (a ma łapę w gipsie :razz: ) ale przynajmniej nie załatwia się w domu :-)[/SIZE] -
Pobili mnie, straciłem wzrok (Radom) --Czaruś pojechał od Mori do domku!
Lidan replied to red's topic in Już w nowym domu
Cieszę się, że Czaruś już w drodze do hoteliku. Oby podróż i zmiana otocznia nie przestraszyła go zbytnio :kciuki: -
Jeśli chodzi o ten domek z czwórką dzieci to zrezygnowałam z niego i powiadomiłam już pana o mojej decyzji. Nie był specjalnie zdziwiony ani zaskoczony moim telefonem. Innych chętnych narazie brak, ale może to i dobrze bo w poniedziałek dopiero będę wiedziała czy z łapką już wszystko w porządku no i pewnie będzie można już stwierdzić czy Kola jest przy nadzieji.
-
Minął cały piątek i nikt do Koli nie zajrzał :watpliwy: A ona taka towarzyska jest i chętna do głaskania :loveu:
-
POMOCY!!!!!! Czy brak jednej łapy to wyrok - Julek zostaje w DT na zawsze
Lidan replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
Miłego weekendu, chłopcy... -
No i co z domkiem? Co tam Stonka ugadała? Jak się miewa śliczna sunieczka?