-
Posts
5887 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lidan
-
Odmłodniał chłopak po tych podstrzyżynach ;)
-
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
Lidan replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
[quote name='bela51']Niestety, ciągle u nas jest więcej snobów niz prawdziwych miłośników zwierząt. Mam potencjalny dobry dom dla psiaka( w mojej rodzinie) ale na razie moje namowy na adopcje jakiejś sieroty sa zbywane. Za to coś przebąkują o zakupie beagla...:-([/QUOTE] Głową muru nie przebijesz :niewiem: Ja mam takich ludzi w pracy, którzy zamierzają sobie w przyszłości kupić "rasowego" taniego małego pieska. Może mopsika, bo dużo z nim nie trzeba spacerować, może yorka bo można na rękach nosić :angryy: Nie żebym cos miała przeciwko tym psom, raczej przeciwko tym konkretnym ludziom. [SIZE="1"]Raz wzięli suczkę z programu "Kundel bury" i chyba po roku oddali ją do azylu bo nie mogła sama zostawać w domu. Niszczyla wszystko, łącznie z nowym łóżkiem. Dowiedziałam się, że i tak postapili humanitarnie bo mogli ja wywieźć do lasu i przywiązać do drzewa.[/SIZE] -
Bliźniaczki Nel i Bell w swoich Domkach!!! Dziękujemy!
Lidan replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Czyli teoretycznie Nel ma już domek (tfu! tfu! żeby nie zapeszyć) :???: -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
Lidan replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
Przykre jest to, że na tylu użytkowników nie znajdzie się jedna osoba, która mogłaby zapewnić jednej łagodnej suczce schronienie. Ciekwawostką jest, że gdy utworzono wątek o pseudohodowli i poszukiwano dt dla piesków w typie york i innych "rasowych" zaraz były oferty pomocy a przy zwykłych kundelkach jest cisza. -
Mieszkam na przystanku-mały Gufi.Zamieszkał w uroczym Krakowie!
Lidan replied to kobix's topic in Już w nowym domu
Niestety poza radością z obcowania z piesami są też te smutniejsze sprawy, wymagające poświęcenia większej uwagi i czasu. Tak bardzo chciałabym, żeby ten śliczny łaciaty przystankowy piesek poszedł już do kogoś fajnego na stałe. Zima się zbliża. Każdemu przydałby się taki żywy kaloryferek :diabloti: Ja mam już dwa :p -
POMOCY!!!!!! Czy brak jednej łapy to wyrok - Julek zostaje w DT na zawsze
Lidan replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
Czytam, czytam i oczom nie wierzę :crazyeye: Fajnie, że choć jeden psiaczek ma sznase na opuszczenie schronu. A czy istnieje możliwość, żeby dt stało się ds :???: No co... pomarzyć nie można :oops: -
Mieszkam na przystanku-mały Gufi.Zamieszkał w uroczym Krakowie!
Lidan replied to kobix's topic in Już w nowym domu
Co słychać u ślicznego piesia? Nadal dbrak domku? -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
Lidan replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Piękne zdjęcia :-) Oby Verterka tam chcieli i dobrze traktowali. Już tak długo piesek czeka, tyle razy trzymałam kciuki za niego...teraz nie będę :watpliwy: Czekam z nadzieją na dalszy rozwój sytuacji :niedowia: -
Cudowna *MOLLY* specjalnej troski - Pojechała do wspaniałegp DOMKU!!
Lidan replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Serce się raduje na widok tej radosnej psiny. Chodzi lepiej niż myślałam :happy1: -
Bliźniaczki Nel i Bell w swoich Domkach!!! Dziękujemy!
Lidan replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Jejku, ale sie cieszę :-) & Gloria &, trzymam kciuki za wizytę :kciuki: i czekam niecierpliwie na widomości. Byłoby cudownie gdyby Nel pojechała do domku. -
*ŁATEK* po 1,5 roku w DT stracił deklaracje!!POMOCY!
Lidan replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Odnowiłam allegro Łatusiowi [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=788554773]Śliczny,wesoły,łaciaty piesek szuka domu.PILNIE (788554773) - Aukcje internetowe Allegro[/url] -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
Lidan replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
Dobrnęlam do końca wątku. Finansowo nie mogę raczej pomóc :shake: Trzymam kciuki za tą śliczną sunieczkę i oby domek wypalił :kciuki: -
Remik spędzi Święta w SWOIM DOMU!!! DZIĘKI WAM!!!!!!
Lidan replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
Poczęstowałam się banerkiem bo chyba niewiele moge pomóc. Trzymam kciuki za pwodzenie akcji Rekik :kciuki: -
*ŁATEK* po 1,5 roku w DT stracił deklaracje!!POMOCY!
Lidan replied to fizia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Renata5'][SIZE=2] Niestety Łatek jest zbyt silnym psem dla niej,na smyczy chodzi jak chce i gdzie chce.Decyzja jest już nieodwołalna,wiem,że nie przekonam jej tym razem:shake:[/QUOTE] Ups... :shake: Coś ty Łatku najlepszego zrobił :-x Czy Łatek może u Was zostać czy trzeba mu szukać błyskawicznie nowego DT :???: -
DRAMAT!Suka i 8 szczeniąt konały w pijackiej melinie
Lidan replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
W Krakowie pada od południa albo i wcześniej. Mam nadzieję, że Dianka siedzi w budce i nie wystawia z niej nosa na zewnątrz. Nie wszystkie psy mogą mieszkać w domu, niestety, ale nie ma jeszcze mrozu, a skoro buda ocieplona to miejmy nadzieję, że sunia nie marznie ;) -
*ŁATEK* po 1,5 roku w DT stracił deklaracje!!POMOCY!
Lidan replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Ja się też nie znam :eviltong: Trochę zmniejszyłam, ale nie wiem czy akurat o 5 cm [url=http://www.dogomania.pl/forum/f28/latek-o-czarujacym-usmiechu-czeka-u-renaty-na-wspanialy-dom-145988/][img]http://img193.imageshack.us/img193/7967/banerekatka.jpg[/img][/url] -
DRAMAT!Suka i 8 szczeniąt konały w pijackiej melinie
Lidan replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Napewno ktoś Diankę wypatrzy i się w niej zakocha :loveu: -
*ŁATEK* po 1,5 roku w DT stracił deklaracje!!POMOCY!
Lidan replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Może być taki czy mało czytelny? [url=http://www.dogomania.pl/forum/f28/latek-o-czarujacym-usmiechu-czeka-u-renaty-na-wspanialy-dom-145988/][IMG]http://img185.imageshack.us/img185/5821/atuban.jpg[/IMG][/URL] -
O jaki odmłodzony Rumcajs :klacz:
-
DRAMAT!Suka i 8 szczeniąt konały w pijackiej melinie
Lidan replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
A ja dorobiłam "na szybkiego" (jedyne 2 godziny :oops: ) kilka ogłoszeń korzystając z tekstu z ogłoszeń zrobionych przez Zofija. Mam nadzieję, że się nie powtarzają. Niestety nie doczytałam, że ubyło szczeniaków. [url=http://katowice.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=161126150&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_ACTIVATEDMXAdIdMZ161126150MXGuidMZ1243ff38-7300-a20b-26b5-f325ffff3894&mpname=List-Ad&mpname=Conf-Ad-Total&mpuid=3200002%3B9131%3B161126150%3B38945033%3B%3B&secev=AQAAASQxcewAAM0AAAABACIxMjQzZmYzODk1OC5hMjBiMjc2LjQ1ZTA0LmZmZmY4NTBkAAAAAQAAAAAJmpcGAPOREWLq1%2FAVvHCdAWCRbIqDhuC0&wmid=161126150]Nr referencyjny ogłoszenia Cudowna, wrażliwa Diana PILNIE szuka domu. na : 161126150[/url] [url=http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2285875_sliczna_wrazliwa_sunia_diana_pilnie.html]Śliczna wrażliwa sunia Diana PILNIE szuka domu.[/url] [url=http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=47237]Kupię Psa - Giełda zwierząt domowych :: Szczegóły ogłoszenia[/url] [url=http://www.kupsprzedaj.pl/zwierzeta/psy/pozostale/showAdvert3486712.html]Śliczna wrażliwa suczka Diana PILNIE szuka domu!!! | Bezpłatne Ogłoszenia KupSprzedaj[/url] [url=http://www.pineska.pl/?do=view&id=66842&buyOrSell=2]Ogłoszenia Sprzedam - Śliczna wrażliwa sunia PILNIE szuka domu![/url] [url=http://www.kokosy.pl/ogloszenie/55531]Śliczna wrażliwa Diana PILNIE szuka domu! - Kokosy, darmowe ogłoszenia drobne[/url] [url=http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/1309762-sliczna-wrazliwa-sunia-diana-pilnie-szuka-domu/]śliczna, wrażliwa sunia diana pilnie szuka domu | i-Bazar.pl[/url] [url=http://www.neeon.pl/ogloszenie.php?id=88189]Śliczna wrażliwa sunia PILNIE szuka domu! | Neeon.pl[/url] [url=http://www.nasipupile.pl/ogloszenia/zobacz/sliczna-wrazliwa-sunia-pilnie-szuka-domu_2324.html]Ogłoszenie nr 2324 - Śliczna, wrażliwa sunia PILNIE szuka domu!!! - ogłoszenia zwierzęta, psy, koty, tapety na pulpit - nasipupile.pl[/url] -
POMOCY!!!!!! Czy brak jednej łapy to wyrok - Julek zostaje w DT na zawsze
Lidan replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
Nadal tam jesteście chłopcy :shake: -
*ŁATEK* po 1,5 roku w DT stracił deklaracje!!POMOCY!
Lidan replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Fiziu, wykorzystałam Twoje przerobione zdjęcie do tego banerku. Mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko temu :oops: